Göbek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    arkadaslar su gobekten nasil kurtulurum o kadar fazla yokta yine cirkin duruyo havuza giderken falan hatta onları nasil karın kasına ceviririm? bide gogus kası evde calısma ile yapılır mı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

ne kadar sanslisin göbegin var..yemek yedikten sonra söyle bi ..elini atip oh diyebiliyon bende o da yok

ama kafaya koydum göbek yapacam ..

neyse soruna gelince ..günde ..25 30 tane ..(istege göre arttirilabilir)

mekik cek ..yaninda ..shinav (gögüsünün sistigini farkedersin zaten) da ..cek ..1 aya kalmadan farki görürsün.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    mekik denendi olmuyo abi ya:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    bulutbey bunu yazdı:
    -----------------------------

spor salonuna git en temizi  yaw  aylık 50  60 ytl ver  2 ayda olur ;)

evde mekik çekerek karın kası  barfiks çekerekte  kol  omuz  ve gogüs kaslarını geliştirirsin

ama sen yinede spor salonuna git evde sıkılır yapmassın spor salonuna gidince yaparsın mecburen ;)

vakit olsa yokki vakit:D evde yapılacak pratik cozumler lazım:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

bünyende sorun wardır yada 1 mekiğe bi döner falan yapıosundur ayrıca rmk nın kurşunlanmasını hatta ibreti alem için taksimde sallandırılmasını taleb ediorm üstünede

---

ne kadar sanslisin göbegin var..yemek yedikten sonra söyle bi ..elini atip oh diyebiliyon bende o da yok

ama kafaya koydum göbek yapacam ..

---

yazılsın 

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

anlamiyorum yaf..kime göbek yapmak istedigimi söylesem ..tuhaf bir gözle bakiyor ..seviyorum arkadas ..göbegi ..

:) saka gibi geliyo ..ama abartili olmamak sartiyla 2 cm felan önde gitcek bisi istiyorum ben

sipidik ölüm ölüm dedigin nedir ki gülüm :)

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

yaratıcı bir çözüm sunayım sana. her gün düzenli olarak yapmalısın tabi.

mm'si kalın uzun bir naylon bul vücudunu saracak. sonra onu göbek kısmını saracak şekilde dola kendine ve bağla. yarım saat klima olmayan bir odada ya da herhangi bir dış ortamda otur iyice terliyecektir. Tabi aç karnına olması şart! Yarım saat bekledikten sonra çıkart ve hiç vakit kaybetmeden periyoduk olarak arttıracağın şekilde mekik çek. Ardından kendinde görüyorsan şınav'da çekebilirsin ki o vücut ısısında rahat çekersin. 1 ay boyunca aç karnına olmasını hatırlatıyorum tekrar yap.

Eğer göbek inmezse gel kafama sıç ben ölmezsem buralardayım :u 

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    şu göbek bi bende yok yedigim yemegin haddi hesabı yok ama genede göbek felan yok hoja spor yap  en saglıklısı o
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

abi bendede var o illetten

body e fln git diolar kasa cevirirsin sana yakısır fln diolarda amk body e gidince bırakmak olmuo

zaten göbekde tekwandoyu bırakınca oldu ya :| bi bıraktık şiştim birden amk :D

neyse benm kız arkadasım beni göbekli sevior :D

neyse konu sapmasın :D bizim fantezilere :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesut589
    mesut589's avatar
    Erkek
    punk18 bunu yazdı:

2 aydır vucut yapmaya çalışan kardeşin olarak sölüyorum mekik çek çekmesinede mekik göbeğini yakmaz!!! alah aşkına mekik çekerken gerilen kaslarıan bir elini koy senin göbeğin ordamı? :)

mekikte çekeceksin kesinlikle iyi bir görünüm için ama göbek yakmak için yat şimdi yere.ellerini mekik pozisyonunda başının arkasına bağla iki ayağını birleştir parelel şekilde ikisini birden havaya kaldır şimdi gerilen kaslara koy elini? aaa ne o göbek gidiyormu 20 dicemde bu hareket illet bir harekettir. yaptıkça küfür edersin artık bana

iyi anlatabildimmi yere uzan bacaklarını birşeştir ikisini birden birleşik şekilde havaya kaldır kaldırırken hızlı ama indirirken yavaş yaval indir biraz indir nefes al ve biraz daha indir nefes al ve birazdaha indir nefes al ver 3 kademede indir gittikçe daha çok gerilir.hareket zor olduğu için bu şekilde kademeli 10 kere yap 10 dk dinle bir 10daha dinlen 10dk bir 10daha yap mekiklede destekle bunu 3 haftada erir gider.ben 2 aydır yapıyorum halter malter iyi oluyo:) kolay gelsin

bu hareketi bir arkadas bana ayakları birleştir donder demişti
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

body e fln git diolar kasa cevirirsin sana yakısır fln diolarda amk body e gidince bırakmak olmuo

---

,abü onu göbekli herkeze sölüolar gaza gelme sakın :D bi skm olmuo sonunda..:D 

NesTo | same shit diffirent asshole
Toplam Hit: 5283 Toplam Mesaj: 22