Göbek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    capuntra
    capuntra's avatar
    Dişi

bn gobek sewerim erkek de. erkek dedigin de gobek olucak. sansliyim gobekli sevgiliye sahibim. yalvarmisligim vardir noluur zayiflama hatta yemek ye diye...

bir yedi iki nin ki...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    ahah.. göbek iyidir erkekte de.. çekici falan mı geliyo seven bayanlara anlamadım? yoksa şirin durduğu yada erkeğe yakıştığı için mi seviyorsunuz?

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adige
    adige's avatar
    Dişi
    yeşil çay dene sanırım vücutta yağ dağılımını sağlıyor , bira göbeğiyse biraz zor erir

buzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek

punk18 bunu yazdı:
    -----------------------------
    şirin? bana varsa şirin bir göbek foto gösterin lütfen erkekdede bayandada göbek iğrenç ya balık etini filan severimde böle oturunca katlanan yada dışarı pörtlemiş ve erkekte üzeri kıllı bir göbüş mide bulandırıyo bence

hoca aynen katılıyorum kadınlarda çok şişman olmamak kaydıyla amma erkeklerde olmuyo yha

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Mekik çekenler dizleriniz kesinlikle kırık olsun hatta ayaklar havada en iyisi.

Ayrıca yine mekikte tam kalkmayın yük bele biner. Yarım mekik yaptım.

Şınav çekin, göğüs kası geliştikçe karın içerde kalır gçbeği biraz olsun küçük gösterir.

Sık yapın. 30-40 mekikle bişey olmaz. Benim anlattığım gibisinden sabah akşam 30ar yapsanız 60 eder günde.

Bu da az çok yeterli olur.

Daha fazlasını anlatmayayım çünkü düzenli spor yapmayan daha fazlasına katlanamaz sıkılır yarım bırakır.

Bunlar yetmiyosa 2 ay zayıflama amaçlı vücut geliştirme salonuna gidin orda yardımcı olurlar. Fazla sayılmaz 40-50ye bulursunuz bi yer. Hatta 3 ay gidince 2 ay parası alıyolar falan.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    mekiktir, donektir, saunadir , bohcadir ugrasamazsan, git bir cerrahi uzmana.. yaglari alsin, yanlardan gerdirsin rambo gobegi ile gezersin. $1000.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avast
    avast's avatar
    Erkek

akdeniz insanının iki güzel :)) sözü vardır akdeniz

bayanları derki: erkek dediğinde balkon gibi göbek olmalı ve bacası tütmeli..

erkekleride derki: yemegin salçalısı kadının kalçalısı

:)))

bulundugun yerde seni kızlar begenmezse akdeniz bölgesindeki arkadaslarına söyle akdenizden kız bulsunlar

al sana göbek derdine care

!.ne oldu zorunamı gitti.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek

Walla benim göbek te öss hazırlanırken yani geçen sene oldu.Yemek ye dershaneye okula git gel otur çalış.Ye otur.ye otur.Bakalım bu sene uni.de verecez kiloları bol bol...

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Rmk bunu yazdı:

ne kadar sanslisin göbegin var..yemek yedikten sonra söyle bi ..elini atip oh diyebiliyon bende o da yok

ama kafaya koydum göbek yapacam ..

aynen katılıyorum ..göbeği olanlarda uğraşmasınlar bence kas yapıcam die ..kas kesinlikle zannedildiği gibi hoş bişi deil ..gerekte yok

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

abi bendede var o illetten

body e fln git diolar kasa cevirirsin sana yakısır fln diolarda amk body e gidince bırakmak olmuo

zaten göbekde tekwandoyu bırakınca oldu ya :| bi bıraktık şiştim birden amk :D

neyse benm kız arkadasım beni göbekli sevior :D

neyse konu sapmasın :D bizim fantezilere :D

m.k 4 ay gittim taek-wondo ya 8 kilo aldım kimisine de kilo aldırıo :D gerçi benim için farketmio sürekli yediim için her şartta kilo alabiliom :) taek-wondo yazdım orcinal olsun die yoksa ben biliom bunun yazılışını hava atmak için yazıom gibi bi düşüncem yok :) şimdi ben nie böle dedim? yanımdaki mal hava atmışın gibi duruo dedi de ondan :P
Toplam Hit: 5288 Toplam Mesaj: 22