Godaddy İndirim Kodları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

var mı yeni 1 dolarlık kupon :D

http://livecodes.blogspot.com/

bak hocam buraya :))

bi tanesini denedim 1 dolar zam yaptı sağolsun :D

bende sadece şunlar var:

31% indirim: gd3112q

75 dolar üstüne 25% indirim: gd3124k

65 dolar üstüne 25% indirim: HPFB3G65

30% indirim: GDBBNA1562 ve GDBBNA1026

CJC295J1 var 2.95 dolar ,
    geçen konu açıldığında 1 dolar lık kupon bulduyduk ondan bulak gene onun derdindeyim :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

var mı yeni 1 dolarlık kupon :D

http://livecodes.blogspot.com/

bak hocam buraya :))

bi tanesini denedim 1 dolar zam yaptı sağolsun :D

hocam dene oradaki kodları tek tek :) offer ları yazıyor ne kadar indirim yapacağı v.s. ben buradan %50 indirimli aldım bi domaini

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bide bu kuponlarla 3 tane kullabiliyoruz ya, farklı hesap açıp aynı kredi kartıyla işlem yapsak sıkıntı olur mu?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    MaviGozluDev bunu yazdı

bide bu kuponlarla 3 tane kullabiliyoruz ya, farklı hesap açıp aynı kredi kartıyla işlem yapsak sıkıntı olur mu?

Olur, ilk farklı alımda derler ki hesabı açan kişinin adıyla ödeme yapan kişinin adı aynı değil, bize kart sahibinin devlet onaylı kimliğini gönderin. Birden fazla farklı alımda doğrudan askıya alıyorlar tüm hesapları ve günlerce dert anlatıyorsun, kart sahibinin kimliği de kesmiyor.

bkz. ilk sayfadaki şikayet postum (:

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

sanmıyorum olacağını.. farklı biri almış ama ortak kredi kartı kullanmışsınız. ama yine de destekle bi konuş .. biz 3 arkadaşız. tek kredi kartıız var ve

hepimizin inidirim kodları var :)  kendi hesaplarımızda kullansak sıkıntı olur mu diye sor

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Olur, ilk farklı alımda derler ki hesabı açan kişinin adıyla ödeme yapan kişinin adı aynı değil, bize kart sahibinin devlet onaylı kimliğini gönderin. Birden fazla farklı alımda doğrudan askıya alıyorlar tüm hesapları ve günlerce dert anlatıyorsun, kart sahibinin kimliği de kesmiyor.

bkz. ilk sayfadaki şikayet postum (:

yok zaten ödeme yaptığım kredi kartındaki adla , hesabımdaki ad direk farklı :) babamın sanal kartla alıyorum hep, soyisim tutuyo diye belki ötmemişlerdir şimdiye kadar :) 

98CENT koduyla ABD ve CANADA ya 0.98dan veriyolar domainleri bi an sevindiydim buldum diye ama içimde patladı :) :)

.
Toplam Hit: 3218 Toplam Mesaj: 27