Gomu Gomu - One Piece

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

dün bi kaza geçirdim, sağ omuzum incinmis. Koloumy hiç oynatamıyorum, yapmam gereken bir kaç proje var ama sol elle pek verimli olmadı. Bende biraz eğleneyim dedim, p.tesi ortepediye gidecekmisim neyse..

daha önce the avatar last air bender i izlemistim 4 sezon ingilizce listening için. Baya oldu tabi. Hiç anime deneyimim yokken tavsiye üzerine bir iki böüm one piece i izledim. yav arkadaş ne illet bir şeymiş bağımlı oldum. 582. bölüme kadar geldim, ama 1 hafta beklemem lazım.

izlemeyen varsa tavsiye ederim, ilk kez bu kadar zevk aldığım film izledim.

kesinlikle tavsiye ederim. bana aptalca geliyordu ama boş zamanlarımda güzel oldu :)

neyse konuya gelirsem, aynı mantıkta bir seri arıyorum. naruto ve bleach diye iki tane varmış öyle göz gezdirdim de bilemedim.. var mı bu tarz sürükleyici seriler..

teşekkürler

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi sorma, benim cocukta one piece hastasi, sabah aksam one piece. Hatta gece saat 22:15 bu mesaji yazrken yandaki bilgisayarda one piece izliyor.

Edit: senin konuyu gordu "aaaa one piece. Dur shirohige ye bakacam" diyor.

sniperscope tarafından 26/Oca/13 15:13 tarihinde düzenlenmiştir

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

samurai x rurouni kenshin aga benim bebe olduğum zamanın kahramanı :D

hatta

http://www.imdb.com/title/tt0182629/?ref_=fn_al_tt_3

bakmaya üşenirsen diyede yazayım imdb 8.8 :)

Gzx tarafından 26/Oca/13 15:19 tarihinde düzenlenmiştir

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Öncelikle geçmiş olsun 

One Piece seviyorsan asıl mangasına bakmanı öneririm.

Uzun soluklu anime serisi sevemiyorum ama sana eskilerden Wolf's rain,Full metal panic,Midorino Hibi ve illa uzun istiyorum dersende Dedektif conan'ı tavsiye ederim.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@sniperscope, hocam kanlı sahneler var çocuklar için uygun mu :)

@gzk ve sandman, saolun hocalar tavsiyelerinize bakıyorum. one piece in hikaye mantığı hoşuma gitti.. korsanlar denizciler ve devrimciler. ilerleyişi de güzel.  herkesin bir amacı var, bu örgüde animeleri izlemek isterim. ve nedense artık korsanların kötü olmadığını düşünüyorum gerçek hayatta :))

kısa bi bakış

http://www.youtube.com/watch?v=WCLc_AvVoyU 

unbalanced tarafından 26/Oca/13 16:45 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Benim kafa basmadı şimdi hocam.. Zamanda sıçrama falan mı yaptın? Kazayı cuma günü geçirdin mesajı cumartesi attın 582 bölümü ne ara izledin? :|

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

@sniperscope, hocam kanlı sahneler var çocuklar için uygun mu :)

@gzk ve sandman, saolun hocalar tavsiyelerinize bakıyorum. one piece in hikaye mantığı hoşuma gitti.. korsanlar denizciler ve devrimciler. ilerleyişi de güzel.  herkesin bir amacı var, bu örgüde animeleri izlemek isterim. ve nedense artık korsanların kötü olmadığını düşünüyorum gerçek hayatta :))

Dusundugun icin tesekkurler ama benim canavar. BF2, COD gibi bilimum FPS oyunu ile hasir nesir.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

Benim kafa basmadı şimdi hocam.. Zamanda sıçrama falan mı yaptın? Kazayı cuma günü geçirdin mesajı cumartesi attın 582 bölümü ne ara izledin? :|

çok detaylı yazamadım hocam o yüzden anlamamıs olabilirsin. one piece i bi kaç aydır izliyorum. simdi ise hazır boşum o yüzden öyle yeni şeylere bakayım dedim :)

@sniperscope, zamane çocukları farklı oluyor deisene :) türkiyede +7 +13 gibi ibareler var, bu animede de vardır :) beni bile çok etkiledi hocam :) bi ara sende izle onla birlikte eminim seversn :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

hocam nerden izlitosun bi ara ben de başlamayı düşünmüştüm ama tüm bölümleri bulamadım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

çok detaylı yazamadım hocam o yüzden anlamamıs olabilirsin. one piece i bi kaç aydır izliyorum. simdi ise hazır boşum o yüzden öyle yeni şeylere bakayım dedim :)

@sniperscope, zamane çocukları farklı oluyor deisene :) türkiyede +7 +13 gibi ibareler var, bu animede de vardır :) beni bile çok etkiledi hocam :) bi ara sende izle onla birlikte eminim seversn :)

Valla hocam sabah aksam kulagimin dibinde one piece, kalem kutusu one piece, ayakkabisi, yemek cantasi, defteri.. evin ici one piece muzesi gibi.

Bir ara soyle goz attimda acayip sariyor adami.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

Nerden indirdim veya izliyorsun bende başlıyayım animeye

Gimme Some Tits
Toplam Hit: 4509 Toplam Mesaj: 55