folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Google Drive Kalkıyor , One Yakında Türkiye'de

Google Drive Kalkıyor , One Yakında Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kullandığım telefonun Pixel olarak gözükmesi sayesinde telefondan yapılan yüklemeler full sınırsız ve maksimum kalitede. İkinci yedeği Yandex Disk'e alıyorum oda sınırsız. Senede düz hesap 300 lira cebime kalıyor.

yandex nasıl ısnırsız hocam ?

https://www.tahribat.com/forum/yandex-disk-mobilde-fotograf-ve-video-yuklemeyi-ko-233257

haa tamam hocam sadece video fotoymuş :S

Sanal Android kurup tüm film arşivinide atabilirsin tabi. Adamlar sadece mobil uygulamanın kullanılsın şartı koymuş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kullandığım telefonun Pixel olarak gözükmesi sayesinde telefondan yapılan yüklemeler full sınırsız ve maksimum kalitede. İkinci yedeği Yandex Disk'e alıyorum oda sınırsız. Senede düz hesap 300 lira cebime kalıyor.

yandex nasıl ısnırsız hocam ?

https://www.tahribat.com/forum/yandex-disk-mobilde-fotograf-ve-video-yuklemeyi-ko-233257

haa tamam hocam sadece video fotoymuş :S

Sanal Android kurup tüm film arşivinide atabilirsin tabi. Adamlar sadece mobil uygulamanın kullanılsın şartı koymuş.

Google içinde aynı şeyler geçerli yani foto ve video sınırsız depolanabilir ama illaki bir sıkıştırma gerçekleşecek.

oyüzden gerek yok zaten internette bir şekilde buluyoruz her filmin 4k sını vs

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

Kullanıma açıldı, bana mail geldi

2TB hesap 28,99 TL olmuş çok güzel oldu

uygunmuş Dropbox'a her ay 1 TB için 55 TL ödüom.

merak ettiğim, versiyonlama var mı?

Örneğin tasarım dosyalarımı Dropbox'ta tutuyorum, ordan çalışıyorum. Tasarım dosyasının geçmişine erişebilmem gerekiyor, bu durumda Google One'da versiyonlama var mı?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek

Geldi bile, mail attılar az önce :) Otel fiyatlarına özel kampanyalardan, aile planlamasına kadar bi çok şey vardı :)

https://one.google.com/about

tuuruls tarafından 11/Oca/19 23:38 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

Deneme amaçlı bir aylık satın aldım 5 küsür liraya, 15 lira Google play kredisi hediye etti :) kaçırmayın :) aldıktan sonra aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    2 TB
    TRY 289.99 / year
    Current plan
    Benim mevcut planımı da direk buna gore update ediyor. Acaba linux client'i verecekler mi ?

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 3850 Toplam Mesaj: 27
google one google one drive google drive kapanıyor