folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Google Kuantum Bilgisayar Yapmis

Google Kuantum Bilgisayar Yapmis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    paduwan bunu yazdı

nasa ile ortak almislar. o kadar pahali da degil niye ortak almislar anlamadim. Nasa aldigina göre kara deligi ölcer bicer belki yanlislikla sonsuz enerji kaynagi olmadi uzayi bükerek ilerleme odami olmadi bir zaman yolculugu bekliyordum hani. Ama anladigim pek öyle bir olayi yok.

herşey para değil amaç birlik beraberlik. mesela biz danaya girdik akrabalarla. gugıl ve nasa gizliden gizliye müslüman olmuş olabilir. zaten nasadaki bilimadamları kuranı araştırarak buluş yapıyorlar ama gizliyorlar.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    paduwan bunu yazdı

nasa ile ortak almislar. o kadar pahali da degil niye ortak almislar anlamadim. Nasa aldigina göre kara deligi ölcer bicer belki yanlislikla sonsuz enerji kaynagi olmadi uzayi bükerek ilerleme odami olmadi bir zaman yolculugu bekliyordum hani. Ama anladigim pek öyle bir olayi yok.

herşey para değil amaç birlik beraberlik. mesela biz danaya girdik akrabalarla. gugıl ve nasa gizliden gizliye müslüman olmuş olabilir. zaten nasadaki bilimadamları kuranı araştırarak buluş yapıyorlar ama gizliyorlar.

:D:D hey gidi hey  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

şimdi light switch game e göre normal bilgisayar açık ya da kapalı algılarken bu bigilsayar yarı açık ya da yarı kapalı konumu da mı algılayacak?

süper pozisyon denen olay o mu oluyo?

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

süperpozisyonda ne cevap alacağız işlemciden lan? aynı anda 2 cevabı birden mi verecek? kuantumda programlama düşünemiyorum.

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı

süperpozisyonda ne cevap alacağız işlemciden lan? aynı anda 2 cevabı birden mi verecek? kuantumda programlama düşünemiyorum.

zilyon tane olasılık atar sanırım

Toplam Hit: 3138 Toplam Mesaj: 26