folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Google Ofisi Gibi Ofis - Tech Lab. Önerileriniz

Google Ofisi Gibi Ofis - Tech Lab. Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

hocalar selam,

biraderin it danışmanı olduğu şirkete böyle birşey yapılacak, limit sınırsız..

aklınıza gelen bir tasarım-fikir varsa beklerim...

minimalist bir  tasarım düşünüyoruz. hem uzay üssü gibi görünsün ama aynı zamanda masasından sandalyesine..  uzanmak çin hamak, salıncaktan tutun da, ilginç kitaplıklar vs vs aklınıza ne gelirse düşünebiliriz...

fikrinizi gerçekleştirirsek bir gün toplaşıp ilk test sürüşünü de müridlerle beraber yaparız + yemek + ssk : ) yok yok skk yok : ))

şeyini şeyettiğimin şeyi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Playstation Xbox + Kinect vs koyulabilir hocam :)

Haman olabilir. Kitaplık güzel bir tasarımla yapılıp yanına çok rahat oturmak için bir yer yapılabilir.

Şimdilik bunlar aklıma geldi :)

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

kardeşine süle benide alsın ofise bugün It den istifa edip geleyim :< 

bizim burda bi bok yok amk.

webrazzi den tanıdım videolarına bakıp biraz ondan biraz bundan alabilirsiniz.

ArmadA tarafından 08/May/13 15:41 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Güzel düşünmüş kardeşin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Oraganik bahçe olsun organik gıda yetiştirir yerler :D

Yer çekimi olmayan oda olsun orada uzay deneyimini yaşarlar ara sıra :)

Mycity tarafından 08/May/13 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

halı olarak çimen stili yeşil halı kullanın, hatta doğrudan yapay halı saha çimi kullanın, bol bol çiçek olsun, portakal ağacı gibi ufak tefek meyveli ağaçlar olsun bunların saksıları yerle bütün olsun sanki yerden çıkıyormuş gibi görünsün. bir kaç tane akvaryum koyun kafa dağıtır, sessiz motor olacak tabi. büyük geniş alanlarda tavan ve duvar gökyüzü gibi çizilsin, küçük yerlerde ova gibi ama mutlaka yeşillik mavilik olsun. aydınlatma tümüyle led ve farklı renklerde ışık verecek şekilde olmalı beyaz, sarı yerine göre buz beyazı güneş sarısı gibi... armut koltuklar hem ucuz hem rahattır, ps yerine xbox tercih edilmeli, wii de olmalı wii hareket demektir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

moruk sandalye çok önemli, çalışanlar günün çoğunu sandalyede geçiriyo.dandik sandalye adamın ebesini sikiyo

bi tane amerikan markası vardı hatırlamıyorum adını. webrazzideki ofislerin birinde de ondan vardı hangisi hatırlamıyorum, onlardan al mutlaka

tahribat buluşması düzenleriz dimi orda?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

tam olarak neresi orası :D limit sınırsız sa :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

hafiz limit yoksa kasmayin google ve blizzard ofislerinin fotograflarina bakin aynisini yapin.

herkesin zevki vertici farklidir bak mesela bizden birisi hemen ps xbox diyerek konsol olsun istemis ama simdi konsolda oyun oynamayi sevmeyen adam ne yapacak? bana kalsa ben arcade makinesi olsun isterim. ordan baskasi cikar benim icin yemek cok onemli kardesim der ben saglikli beslenmek istiyorum der ve dunya mutfaginin hastasiyim der, digeri cikar kardesim fastfood un dibine vurmak benim isim der hamburgerin her cesidi olsun der. birisi cikar ben bilardonun hastasiyim ortamda kesinlikle amerikan bilardo masasi olsun derken diger sikerim amerikani 3 top siker der, arkadan digeri atlar masa hokeyi daha zevkli der.

bunu bize sormak yerine o ofiste calisacak adamlara sormaniz daha mantiklidir.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

hocalar cevaplar için teşekkürler,  hepsini not aldım.. birkaç konuya açıklık getireyim..

- bu ofis aslında birilerinin çalışacağı bi ofisten ziyade, şirketin müşterilerine-bayilerine-üst düzey misafirlerine şov yapacağı bir alan olarak dizayn edilmek isteniyor..

yani hem şirket içi toplantılar hem büyük anlaşmalar hem hava atmak vs vs vs..

aktif çalışma ortamından ziyade böyle birşey..

şeyini şeyettiğimin şeyi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    S-E-R-H-A-T bunu yazdı

hocalar cevaplar için teşekkürler,  hepsini not aldım.. birkaç konuya açıklık getireyim..

- bu ofis aslında birilerinin çalışacağı bi ofisten ziyade, şirketin müşterilerine-bayilerine-üst düzey misafirlerine şov yapacağı bir alan olarak dizayn edilmek isteniyor..

yani hem şirket içi toplantılar hem büyük anlaşmalar hem hava atmak vs vs vs..

aktif çalışma ortamından ziyade böyle birşey..

çalışanlara bodrum katta zindan tavsiyesi lazımsa uygun projelerimiz var.

Limit sınırsız ise bu işin danışmanlığını yapan adamlara da oradan para verilir sanırım.

Toplam Hit: 2060 Toplam Mesaj: 16