folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Google'ın Fuchsia OS İşletim Sistemi Hakkında

Google'ın Fuchsia OS İşletim Sistemi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Doğaya dönmeliyiz.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Microsoft'u PC işinde sıkıştıracak tek firma Google. 

Fuşya'nın Android gibi ram delisi bi sistem olacağını sanmıyorum. Olursa kendileri bilir Android yerine almak için bi sebebi olmaz kullanıcının. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

O ki büyük bir adım atıyorsun arada Java gibi herhnagi bir sanal makinenin olması gerekiyor. 

Java olmasın Ahmet olsun. Sanal makine oldu mu Android 'tekinin aynı sorunlar yine olacaktır.

Benim beklediğim olay olabilir, Go tabanlı sdk gelebilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim asıl merak ettiğim nokta Android uygulamalarını çalıştırabilecek mi ? Mağaza ne olacak ? Google Play ortak mı kullanılacak ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Benim asıl merak ettiğim nokta Android uygulamalarını çalıştırabilecek mi ? Mağaza ne olacak ? Google Play ortak mı kullanılacak ?

java olmazsa calistiramaz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Google götünü de yırtsa ne pcde Microsoft'u ne de mobilde Apple'ı geçebilir. Ki bana kalırsa Mac bile Microsofttan kullanışlı pcde.

Bundan 3 ay önce Chromebook denen çöpten almıştım mesela. Aynı gün geri yolladım. Piyasada boşa şaklabanlıklar yapıyolar.

Florenzi tarafından 06/Eki/16 16:22 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Google ne yapacağını çok net bir şekilde size söyleyim

Google yapmak istediği tamamen Apple gibi bir yapı oluşturmak telefon pazarında Android 'i diğer üreticiler kullanıma devam edecekler Google kendi telefonları için özel yazılım ile satacak. Bu şu demek alıyor Pazardaki yeni müşteri kendine çekmeyi ve Apple müşteri kitlesinden pay almayı hedefliyor. Tutar mı dersiniz facebook olayında plus çıkartmıştı patladı tutturamadılar. Yine aynı hüsranı yaşayacak aynı bokun lacivertini satmak hiçbirşeyi değiştirmeyecek. Apple zaten artık kendini aşmış durumda 1gb ram ile ios harikalar yaratıyor android tarafında ram dayandıramıyorlar. İos 15 bin kişilik bir muhendis toplulugu geliştiriyor 

En basit haliyle şöyle örnek vereyim Google dün çıkardığı pixel adlı telefon modeline bakarsanız kıvrımları çizgiler bire bir apple iphone 6 dan çalınma şimdi bunu yaparsan bu pazarda diğer üreticilerinden hiçbir farkın kalmaz google amca.

Telefon alacaklarada tavsiyem mi5 seramik almaları işin sonudur.

ya bari tbtde yapmayın bunu... bir cihazda 500gb ram olsa ve bunun %70i dolu olsa bu senin yararına olur. boş ram işe yaramayan ramdir. öğrenin şunu artık.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Yeni yeni makaleler yazılmaya başlandı.

Ortak kanı; Fuchsia 'nın şimdilik deneysel bir proje olduğu ve Android 'le değiştirileceğine dair bir işaret olmadığı.

IoT cihazlar için geliştirildiği söyleniyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Kabiliyetli ve süslü bir linux kırması olması dışında pek sükse yaratacağını sanmıyorum.

Microsoft gibi son kullanıcıya hitap eder adımlar hala daha atılmıyor.

Steam os bile yıllardır çok yol katedemedi.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

Kabiliyetli ve süslü bir linux kırması olması dışında pek sükse yaratacağını sanmıyorum.

Microsoft gibi son kullanıcıya hitap eder adımlar hala daha atılmıyor.

Steam os bile yıllardır çok yol katedemedi.

Öyle demeyin. Apple Macleri ucuzlatsa piyasada Microsoft kalmaz.

Toplam Hit: 5886 Toplam Mesaj: 37
android google fuşya