folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti

Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek

bu hata nedir ya 2. pcmde tekrar karşımda çözüm ilkindede bulamamıştım

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

Hocam bu konuyla ilgili şurda baya yorum yapılmış istersen bir bak yardımcı olabilir belki.

zzzzzz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Kur : http://download.cnet.com/SlimDrivers-Free/3000-18513_4-75279940.html?part=dl-0 
    Kontrol et günceller mi eksik varmı diye.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

hocam ekran kartının modelini yaz da ona göre driver linki vereyim.

Sorunun büyük ihtimalle driver ın bozuluş veya güncellerken yanlış yüklemesinden dolayı oluyor.

Önce driver sweeper gibi bir programla driver ı kökten kaldırıp son driver ı kuracağız.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

hocam ekran kartının modelini yaz da ona göre driver linki vereyim.

Sorunun büyük ihtimalle driver ın bozuluş veya güncellerken yanlış yüklemesinden dolayı oluyor.

Önce driver sweeper gibi bir programla driver ı kökten kaldırıp son driver ı kuracağız.

nvidia gt540m hocam bios update bile ettim ama ııh

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Harddisk, Ram, Power kaynaklı olabilir :F 

Ben harddisk aldım, ki almam da gerekiyodu düzeldi sorunum. 

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

benim eski laptop da arada bir bu hatayı veriyor ve bi gün açtığımda görüntünün gelmediğini gördüm, sonra beyaz ekranlar geldi, ne windows da ne linux da.. sonra çizgili çizgili hani eskiden atari de kaseti çıkartırken tv de görüntü donduğunda çizgiler oluyoru ya dikey çizgiler onlardan..

driver falan yükledim kaldırdım v.s. ama sıkıntı sıkıntı.. anladım ki ekran kartı artık gitti :)) sonra çözünürlüğü ve renk kalitesini düşürdüm bu sefer açıldı ve sıkıntısız o şekil kullanıyorum (aslında artık pek kullanmıyorum), o laptoptan çok çektim artık hiç bi şeyini değiştirmem kalsın öyle.. 

eğer driver dan değilse, senin ki de bitiş çanlarını çalıyor olabilir..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek

benim bi fanı temizletip termal macun fln enilemem lazım 2senedir kullanıyorum hiç temizlenmedi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    hacked75 bunu yazdı

Kur : http://download.cnet.com/SlimDrivers-Free/3000-18513_4-75279940.html?part=dl-0 
    Kontrol et günceller mi eksik varmı diye.

15 sürücünün güncellenmesi lazımmış :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OnLyGoDCaNStoPMe
    OnLyGoDCaNStoPMe's avatar
    Erkek

Hocam bu sorun bende gpu 130 dereceye ciktiginda oluyodu

Sıcaklığa baktınmı acaba?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

hocam bu hatayla iki sefer karşılaştım ikisindede bu bitcoin madencilik muhabbetinden çalıştırılıyordu bilgisayar uzaktan başkaları tarafından, gpu yu çok zorluyor o dalga , görev yöneticisinden coinminer falan gibi birşey var mı bir bakar mısın

Toplam Hit: 1649 Toplam Mesaj: 14