folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görüşe Göre Davranış Tespiti

Görüşe Göre Davranış Tespiti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    balbazar bunu yazdı

Sen niye gorusu ve kisiligi birbirinden ayiriyorsunki :) Insanin gorusu de kisiligini olusturan etmenlerden biridir.  Kisilik yerine "Karakteri ile ilgilenilmesi" deseydin yine bir nebze anlayabilirdim seni :D 

Uçurumlardan bahsetmiyorum ki hocam. Mesela görüşü pedofiliyi destekler nitelikte olan bir yaratığın tabiki kişiliği de bozuktur ona amenna ama benim kasteddiğim daha çok siyaseten ve tatlı görüş ayrılıklarıdır. Ör:  Atatürk ü ben çok severim benim görümde liderdir başbuğdur ama x kişisi sevmez hiç ( kötüleme karalama kampanyasına çok maruz kalmıştır. ) mesela bu iki profilden bahsediyorum hocam... 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Tamda temel piskoloji , insanları anlama gibi konular hakkında kitap önerisi isteyecektim konu iyi oldu .

Ben anlayamıyorum insanları hocam. Aslında anlıyorum da niye anlamamama sebep olacak davranışlar sergilediklerini anlamıyorum :D 

Sonuc olarak reel olarak hiç arkadaşım yok tamamen sanal... Ve en güzeli. Boş duvar karanlık odadan daha güzel bir reel arkadaş görmedim...

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Tamda temel piskoloji , insanları anlama gibi konular hakkında kitap önerisi isteyecektim konu iyi oldu .

Ben anlayamıyorum insanları hocam. Aslında anlıyorum da niye anlamamama sebep olacak davranışlar sergilediklerini anlamıyorum :D 

Sonuc olarak reel olarak hiç arkadaşım yok tamamen sanal... Ve en güzeli. Boş duvar karanlık odadan daha güzel bir reel arkadaş görmedim...

Ben de senin yazdıklarını anlıyamıyorum neden anlaşılmaz yazıyorsun_?

Neden reel arkadaşın yok hocam_?

-Kendini mi çok yukarda görüyorsun

-Kendini mi çok alçakta görüyorsun

-İnsanlar sahtekar mı geliyor sana

-Geçmiş yaşanyılarından dolayı mı 

-Evden cıkıp arkadaş edinecek ortamın mı olmuyor_?

-

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

görüşüm bellidir herkesde bilir farklı görüşden olan arkadaşlar ile muhabbetimizde sıkıntı yoktur

ama yanlış yapılmışsa hakaret edilmişse notu düşer

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam örneklem ne kadar? Hangi istatistik yöntemleri kullandin? Önem seviyesi kaç? 

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Aslinda

Baskalarin istedigi seyleri vermek yerine kendi istedigini vereceksin

Baskalarinin duymak istedikleri soylemek yerine kendi bildiklerini soyleyeceksin

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    dhmm bunu yazdı

Aslinda

Baskalarinin duymak istedikleri soylemek yerine kendi bildiklerini soyleyeceksin

Bulursan öyle olgunlukta adamı, bana da haber et :)

Dürüst ol diye millet kendini parçalıyor. Ama duymak istediğinin dışında birsey duyarsa, seni sevmiyor yada kendince yapay bir sebeple seni suçluyor.  

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Aslinda

Bulursan öyle olgunlukta adamı, bana da haber et :)

Dürüst ol diye millet kendini parçalıyor. Ama duymak istediğinin dışında birsey duyarsa, seni sevmiyor yada kendince yapay bir sebeple seni suçluyor.  

acı acı tecrübelerle sabittir :|

ayrıca sen tek olgu üzerinden test etmişsin adamların ters tepmesi normal sen siyaseten ve tatlı görüş ayrılıkları demişin bu ülkede o sebepten kan gövdeyi götürüyor be hocam hele ki 80 ler ve şimdilerde  :) bide dinden giyimden kuşamdan felan gir bak elinde neler neler oluyor Elmasta dünyanın en değerli taşıdır ama Kömürden çıkar ama kimse o elması çıkarmak istemez herkes aman saten biri çıkartıyor diye uzak durur. kısaca Piçlik vs Efendilik gibi bişi bu yaptığını doğru/yanlış bulmuyorum yanlız o Tavsiyeye herkes birbirine söylüyo emme Doğru söyleyeni dokuz köyde mikerler hocam maalesef hayatın acı gerçeği...

ArmadA tarafından 19/Tem/17 10:08 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Insanlarla su 3 seyin muhabetini yapmam sende yapma.

1-Din

2-siyaset

3-futbol

Bak gor ondan donra insanlarin sana bakus acisi nasil degisiyor.

delimiyim ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Çomarsa muhattap olmuyorum. En temizi.

The Beginning and The End.
Toplam Hit: 3875 Toplam Mesaj: 26
test kişilik görüş siyasi tespit