folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gözlerin Görmüyor Sana İş Vermişiz

Gözlerin Görmüyor Sana İş Vermişiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşın söylediği doğru ise (yorum yapamam gidip görmedim) devlet hastanelerinde profesör kalmamış, tam gün olayından sonra hepsi ayrılmış, operatör doktorlar sıkıştıklarında danışacak adam bulamıyorlarmış. Tabi mışla mişle insan suçlanmaz, ama koca profesörü de tam gün yasasıyla devlet hastanesine bağlayamazsın, o kadar maaşa adam orada durmaz.

Kalmamış değil de kalmamış kadar oldu. Mesela hacettepedeki çoğu hoca hasta bakmıyor. Artık özel hastaneler de düşük ücret vereceği için oralara da gidemezler. Çünkü özel hastanenin sahibi diyor doktoruna, "bak dışarıda şu kadar doktor gelmek istiyor, maaşını yarı yarıya indiriyorum, kabul edersen et, etmezsen yallah." Yani özel hastanedeki doktorların maaşı da düştü. Onun için oralara geçip iyi para almak için çok iyi ve ünlü olmak lazım. Bu arada tam gün yasası ayrı, performans sistemi ayrı. Doktorların tamamına yakını tam gün yasasını destekliyor her ne kadar bazı paragöz doktorlar yüzünden böyle birşey söz konusu olduğu için. Eleştirdikleri şey performans sistemi. İkisi farklı birbirinden.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

püskevit ;)

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kocero
    kocero's avatar
    Erkek

vicdan ozurlu adam karsisindaki kisinin calismasina bile gerek olmadan ihtiyaclarinin devlet tarafindan karsilanmasi gerektigini dusunemeyecek kadar dusunce ozurlu , ve o adamin o haliyle yaptigi isten memnun kalmasini isteyecek kadar ...... birisi

BILDIKLERINI YUZLESTIR HAYATLA ve SINAMAKTAN KORKMA !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

senin orda olma sebebin o adamın rahatını sağlamak, sen kalkıp iş verdik diye azarlıyosun.

lan babanın şirketinde mi iş verdin?

asıl bu millet sana o işi verdi bakan yaptı, o azarladığın adam senin çalıştığın şirketin yani devletin ortağı konumunda.

ama yok, bunlar bu kafayla "babalar gibi satarım" da der üzüm yer bağcıyı da döver.

kıçınızdaki donu bile borçlandığınız zaman anlayacaksınız akpnin gerçek yüzünü.

Padişahım çok yaşa demeye devam ediyorum..

Halkım sende gün gelir Prometheus un da dediği gibi kıçındaki donu da kaybettiğinde anlarsın a.q.p gerçek yüzünü..

Bana kimse a.q.p li vekillerin yöneticilerin (islamiyetle uzaktan yakından ilişkisi olduğunu) vicdan insanı olduklarını kanıtlayamaz.

Bu kansız herifler bunu kullanıyor 2+2=4...

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

insan dokunulmazlıga neden ihtiyaz duyar dokunulmak istemedigi için peki neden dokunulmak istemz yolsuzluk yapsın milletin hakkını yesin kafasının estigi gibi davransın yedigi ictiginin hesabı sorulmasın bu ülkede millet vekillerinin hepsinin sabıkası var

başımdan gecen bir olayı anlatayım

dayının teki hafif aksayarak yürüyor tabi biraz yaşlı kafeye gelir 90 lı gaste haberlerinin fotokopisini cektiriyor scan ettiriyor bilmem ne bilmem ne ayar oldum acıkcası her sayfayı cok düzgün cıkmasını istiyor o yogunluktata da yapılmıyor gazate kagıdı yazıcıya da sıgmıyor ki

en son dayanamadım dayı ne yapacan bunları biriktiriyorsun diye  adam istanbulda askerlik yaptıgı karakol da yaylım ateşi acılmış ve bu yaylım ataşini yaptıran azmettirewnde su an milletvekili ve mecliste ismini hatırlayamıyorum gercektende o gazetelerde adamın tonlarca davası var ve düşmüş yargıya gitmiş cevap alamaış dava acmış sonuclanmamış gazi maaşı bile vermemişler iyileştin diye  şimdi topallıyor  adam bunu söylüyor bizi kurşunlattı adam mecliste beni temsil ediyor istisnalar kaydeyi bozmaz o koltugun hakkını veenler de vardır sözüm meclisten dışarı ama o koltugun hakkını vermeyenlerin ben taaaaaaaaaaaaa ...........

bize hakk kime oy veriyorsak ismini yazın bir googleye ne cıkıyor hepsi yuolsuz şerefsizlerin

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Foxxxxxx bunu yazdı:

insan dokunulmazlıga neden ihtiyaz duyar dokunulmak istemedigi için peki neden dokunulmak istemz yolsuzluk yapsın milletin hakkını yesin kafasının estigi gibi davransın yedigi ictiginin hesabı sorulmasın bu ülkede millet vekillerinin hepsinin sabıkası var

başımdan gecen bir olayı anlatayım

dayının teki hafif aksayarak yürüyor tabi biraz yaşlı kafeye gelir 90 lı gaste haberlerinin fotokopisini cektiriyor scan ettiriyor bilmem ne bilmem ne ayar oldum acıkcası her sayfayı cok düzgün cıkmasını istiyor o yogunluktata da yapılmıyor gazate kagıdı yazıcıya da sıgmıyor ki

en son dayanamadım dayı ne yapacan bunları biriktiriyorsun diye  adam istanbulda askerlik yaptıgı karakol da yaylım ateşi acılmış ve bu yaylım ataşini yaptıran azmettirewnde su an milletvekili ve mecliste ismini hatırlayamıyorum gercektende o gazetelerde adamın tonlarca davası var ve düşmüş yargıya gitmiş cevap alamaış dava acmış sonuclanmamış gazi maaşı bile vermemişler iyileştin diye  şimdi topallıyor  adam bunu söylüyor bizi kurşunlattı adam mecliste beni temsil ediyor istisnalar kaydeyi bozmaz o koltugun hakkını veenler de vardır sözüm meclisten dışarı ama o koltugun hakkını vermeyenlerin ben taaaaaaaaaaaaa ...........

bize hakk kime oy veriyorsak ismini yazın bir googleye ne cıkıyor hepsi yuolsuz şerefsizlerin

İşte eğer akp yi devirmek istiyorsanız, aleyhinde propaganda yapmak istiyorsanız kimin yaptığını yazmak zorundasınız ki öğrenelim. Adını bilmeden burada söyleyince unutulur gider. Sarı çizmeli mehmet ağa...

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

sanki cebinden cıkarıp para veriyorsun. zaten anayasaya göre iş veriliyor.

adam özürlü be yazıklar olsun harbiden yuh yani. ama güzel yani rengini belli etsin böle hala göremeyenler illakiii görecek bunların gerçek yüzünü.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Orospu çocuğuna bak ya haka akp bolu yiyenler var demi ? Çok sinirlendim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

her ne kadar akp yi desteklesemde insanlık ayıbı yapmış

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

ben bu adamı severdim bu hareketi gözümde bitirdi kendini.

yok anlamıorum nasıl böyle konuşabilir ?

matematik24.com
Toplam Hit: 11000 Toplam Mesaj: 77