folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder GTA 5 Steam Önsiparişler Başladı

GTA 5 Steam Önsiparişler Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://store.steampowered.com/app/271590/

200 lira çok olmuş açıkçası. Enpara ile 175 liraya alınabilyor. Ben yazı bekleyeceğim o zamana kadar hem biraz ucuzlar hemde Türkçe yaması çıkar. Ek olarak orjnal dvd olarak almak isterseniz Aral 180 liraya satıyor.

En düşük :
    İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*Vista çalıştırıyorsanız NVIDIA tavsiye edilir.) 
    İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 çekirdek) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 çekirdek) @ 2.5GHz 
    Bellek: 4GB 
    Video Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DirectX 10, 10.1, 11) 
    Ses Kartı: 100% DirectX 10 uyumlu 
    HDD Alanı: 65GB 
    DVD Sürücü 

Önerilen :
    İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1 
    İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 çekirdek) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 çekirdek) 
    Bellek: 8GB 
    Video Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB 
    Ses Kartı: 100% DirectX 10 uyumlu 
    HDD Alanı: 65GB 
    DVD Sürücü

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Basladi da oyun ebesinin nikahiba ertelenmis yine, 24 mart. Hos ps3 ile oynadim bitirdim yuzune bakmiyorum ama gelsin pc icin, bilgisayarda oynamak ayri bi olay.

Edit: Türkce yama dedigin gibi yaza cikmaz ben ihtimal vermiyorum, yaz sonu anca. Ki umarim acabilirler dil dosyalarini. Ayrica dvd olarak alip evladiyelik saklamak gerek bu tarz oyunları.

NoToLeRaNcE tarafından 17/Oca/15 01:32 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

kutulu paket alırsak kaç dvd çıkacak :D 

birde küçük bir not. steamden ön siparişte alırsanız oyuniçi 1 milyon $ hediye geliyor.

bu arada başka konu açılmasın burdan herkes görsün diye söylüyorum. tarikatın büyük umutlarla beklediği h1z1(dayZ nin benzeri ama Sony stüdyoları yapıyor) oyun patlak çıktı, şu an erken erişimde. 

BerkayCit tarafından 17/Oca/15 01:35 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

kutulu paket alırsak kaç dvd çıkacak :D 

birde küçük bir not. steamden ön siparişte alırsanız oyuniçi 1 milyon $ hediye geliyor.

O kadarda önemli değil o yine şifreyle para hilesi koymuşlardır oyuna :) HESOYAM.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Pahalıymış yaw gerçi ben bitirmek üzereyim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

200 TL ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

çok da beklenmedik bi fiyat olmamış. zaten temmuza kadar yokum şimdiden enparayla stoklamaya başlıyım summer salede düşerse comboyla ucuza getiririm. :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Donanımhaber ve Ekşi sözlüğe baktımda biraz herkez fiyattan şikayetçi. 200 lirayı bir oyuna veremem kimse kusura bakmasın. Türkçe yama çıkana kadar ucuzladı ucuzladı yoksa acımam torrentten çekerim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    ulquiorra bunu yazdı

çok da beklenmedik bi fiyat olmamış. zaten temmuza kadar yokum şimdiden enparayla stoklamaya başlıyım summer salede düşerse comboyla ucuza getiririm. :D

Hocam steamden 25 lira veriyor da cüzdana ekleyince de veriyorlar mı? Yoksa sadece oyun alınca mı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Gta5 de amerikada 59 dolar witcher da 59 dolar. Withcer tr de 55tl(d&r ön sipariş) bilkom getiriyor oyunu. Gta5 tr 180tl ön sipariş aral getiriyor oyunu. Biri oyuncuları s.ken sömüren bir firma diğeri ise sektörün gelişmesini isteyen bir firma. Steamde oyunun pahalı olması aral yüzünden. Vestel'in telefon satamıyoruz muhabbetiyle aynı olay steame baskı sonucu AAA oyunlar fahiş fiyatlardan çıkıyor aral yüzünden.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek

ya kaç senedir bekliyoruz gene marta ertelemişler amk evlatları. half life 3'ü de 2023 te tayyip çıkartır artık..

Toplam Hit: 5527 Toplam Mesaj: 54