folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Gün Geçmiyorki Bir Webmaster Daha Çıldırmasın

Gün Geçmiyorki Bir Webmaster Daha Çıldırmasın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adigestorm
    adigestorm's avatar
    Erkek

http://www.osmanlimutfakbanyo.com

Not : Siteyle alakam yoktur dolaşırken rasladım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

parayı vermeyenin yaptığı yanlış ama bunun yaptığı da doğru değil, firma sahibi dava bile açabilir bu yüzden.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

siteyi açana helal olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Kıyamam ya :D hak etmişlerse çok iyi olmuş.. dava mava uğraşsınlar dursunlar.

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

iyi olmuş. bu sektör için kullanıcıları bilinçlendirmeli.

firmaya göre 2 günde hazırlıyo. oturduğu yerden filan. o kadar para mı verilir hesabı. malesefki şuanki nesil ceremesini çekecek sefasını sonraki nesil sürer.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

burası türkiye :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

siteyi bir haftada krudum, adam eve gidip google sitenin adını yazmış çıkmayınca parayı ödemekten vazgeçtiydi... 

bende o gün bugundür ne domain aldım nede host

hemen googleda çıkmaycağını iyi belirtin beyler.. çünki insanımız google bile googleda arayarak giriyor.

haberiniz ola

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

fena içerlenmiş adam eger vermemişse parayı hakkı adamın yazar zaten parasını o alamamış

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ıyı yapmıs
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

firma nın dava hakkı fln varsa bu yazıya karşı onu kullanmasa bari.
    malesef ki durum bu, bok gibi para kazanan yılların restorantlarından biri 50-100 lira teklif etmişti sitelerini yapmam için bana, bide yeni logo felan çizip bide sipariş sistemiyle beraber tabi :) istedikleri şeyin öyle ha deyince olmadığını söylememe rağmen siklemedi beni -ki arayan kim olursa olsun ad soyad çıkmasını dahi istedi bi ara, ilk defa arıyosa bile, 118 miyim lan ben- en son 500 lira vereyim yap dediğinde de tamam deyip kaçtım bi dahada uğramadım bile. biliyorum ki bende aynı durumda kalıcaktım :D gerçi adam iyi biriside işte web işinin 10 dk lık iş olduğunu düşündükleri için para etmeyeceğini düşündükleri için böyle oluyo bilmediklerinden yani :)

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

söz vermek, onlar için öyle basittir ki, verdikleri sözlerin haddi hesabı olmaz. ve bu yüzden de, söz çığının altında kalırlar. bırakın, başkalarına verdikleri en basit sözleri tutmayı; kendilerine verdikleri sözleri bile tutmaktan acizdirler. uzak durmak gerekir bu varlıklardan. zira gün be gün yaşlandırırlar sizi. 29.06.2012 TARİHİNDE 6 İŞ GÜNÜNDE EMEK HARCANARAK TASARLANAN SİTEDEN TÜM İYİ NİYETLERE RAĞMEN KARŞILIĞI ALINAMAMIŞTIR. BEŞ VAKİT NAMAZINDA OLAN FİRMA SAHİBİNİN DEFALARCA SÖZ VERMESİNE RAĞMEN ÜCRETİ ÖDEMEYEREK KUL HAKKI YEMESİNİ SİZ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİN TAKTİRLERLERİNE BIRAKIYORUM.BU YAZI SABIRLA ÜCRETİNİ ÖDEYECEK UMUDUYLA KONULMAMIŞTIR. 15/11/2012 TARİHİNDE KONULMUŞTUR. FİRMA SAHİBİNE AYNI ŞEY SİZE YAPILSA İŞ YAPTIRSANIZ PARASINI VERMESELER NE YAPRDINIZ DENİLDİĞİNDE LANET OLSUN DER BIRAKIR GİDERİM DEMİŞTİR. DEĞERLİ ESNAF KARDEŞİMİZ KADAR CÖMERT VE ANLAYIŞLI OLAMADIK. 5 AY GEÇTİ VE HALEN AYIN 10'U 15'İ DEMEKTEDİR VE ASLA AYIN 15'İ GELMEMEKTEDİR.

Gözümün derecesi büyüdü. Ben yandım siz yanmayın burdan okuyun.

Az bile yapmış adam. Ben olsam internetshouldbeillegal.com'a yönlendirirdim siteyi:F

Altan naptın oğlum :|
Toplam Hit: 2289 Toplam Mesaj: 19