folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Güneykore 5G Ye Geçiyor.

Güneykore 5G Ye Geçiyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Güney kore cuma günü lansmanını yaparak 5G ye geçiyormuş. 2.7 GB / saniye veri aktarım hızından bahsediyor haberde.

Son kullanıcı olarak benim için inanılmaz bir internet hızı. Yakın zamanda ülkemizde evlerde/mobilde gorebileceğimizi pek sanmıyorum ama en azından sunucular bağlantı hızlarını artırırsa o da kafi şimdilik.

Ayrıca G.Kore dünyanın en hızlı internetini kullanıyormuş. (Başka sitelerden baktığımda 5. sırada gorünüyor.)

Haber linki = http://www.diken.com.tr/guney-kore-abd-ve-cinden-once-5gye-geciyor/ 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bak yemin ederim ben buna razıyım . son 2 aydır bu hıza çıkardılar :D 

samaccc tarafından 03/Nis/19 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

En doğru sonuç burada. Zira hız testi konusunda tekel bu site. 

https://www.speedtest.net/global-index

Türkiye'de bırakın 4G'yi 3G hızları bile iş görür. Ancak kota bitiriyor işi. Kotalı internette vicdan azabı çekiyorum bir videoyu açarken.

Mobilde en düşük kota 10 GB olmalı. Hala 2-3 GB kotalar var. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bizde öyle bir sistem var ki birileri gelip hibe ediyoruz 5G sistemini diyip altyapıyı kursa yine vatandaşa verilmez. Verilsede fahiş fiyatlardan verilir 200Gb kotalı falan olur o da. Yani yok hükmünde bir hizmet.

Onunda reklamını Cristiano Ronaldo lu falan yaparlar "İşte 5g internet Türkiyede!" falan diye bağırırlar reklamda. Yani algı yapar geçerler. Var mı var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Kaç kaç kaaaaç ÇikoBik @@@, birde Saniyede.

Erdovan ile yürü be Türkiye'm. Çağ açıp çağ kapatıyoruz. ^^D` Dombra iyi giderdi şimdi. 

RitmFarbRacourci tarafından 03/Nis/19 18:42 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Tam 1 dakika once, -misilleme olarak- Verizon Amerika’da 5G Network’unu actigini duyurdu.

11 Nisan’da acacaklardi. Neyse, artik krallar gibi 28 GHz yuksek frekanslarda iletisiriz. 10 Gbps falan hesaplaniyor.

Verizon haber linki:

https://venturebeat.com/2019/04/03/verizon-launches-mobile-5g-network-early-stripping-south-korea-of-bragging-rights/

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

Tam 1 dakika once, -misilleme olarak- Verizon Amerika’da 5G Network’unu actigini duyurdu.

11 Nisan’da acacaklardi. Neyse, artik krallar gibi 28 GHz yuksek frekanslarda iletisiriz. 10 Gbps falan hesaplaniyor.

Verizon haber linki:

https://venturebeat.com/2019/04/03/verizon-launches-mobile-5g-network-early-stripping-south-korea-of-bragging-rights/

speed test atarsın  . bizzde monitöre modemi banarız 

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

lan sesli güldüm ya dflkjdsfjdsşf

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    coLin bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Türkiye de de Ericsson 5G testlerine bir kaç ay önce başlamış durumda. Tabi ne zaman son kullanıcıya sunulur bilmiyorum.  :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 12810 Toplam Mesaj: 24
5g internet