folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Güngören Patlaması Hakkında ?

Güngören Patlaması Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orbity
    orbity's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı:
    -----------------------------
    baron_27 bunu yazdı:

akşam haberler acil haber diye veriyor, ama bazı eğlence programları yayınına devam ediyor. tamam o sütübozuklara karşı güçlü olduğumuzu göstermek lazım ama. bence reyting uğruna yapılan yayınlardır bunlar :S

yazık bir bomba patlıyor, ve oraya yardıma gelen insanlar ikinci bombayla ölüyor :S bu yapılırmı, sivil halkın ne suçu var. Allah'sızlar :@

bu olaylar olurken imralıdaki it niye yaşıyor?

buraya çok şeyler yazardım ama bişey değiştirmeyeceği içn yazmıyorum :S yazık okadar çocuk babasız anasız, okadar ana baba çocuksuz kaldı hangi kitapta yazar bu?

eet mesela kanal d

star fln hala dizilere devam etti

bi cnn ile ntv gösterdi

la işe bak a.q

amerikan kanları türk olarak bildiğimiz kanallardan çok daha duyarlı a.q.

arkadaşlar o bombayı oraya yerleştiren zihniyetin istediği de herkesin onları konuşmasından başka birşey değil zaten, ama onların zoruna gidecek; onları fitil edecek davranış şekli de ne olursa olsun hayatımıza olduğu gibi devam etmek olacaktır, onlar bölmeye kargaşaya kaos ortamı oluşturmaya çalışırken bizler hiç bir şey olmuyormuş gibi yaşamımıza devam etmeli, içten içe daha da kenetlenmeliyiz, ki olup bitenler de bundan ibaret zaten.

İnanın arkadaşlar eğer bütün kanallar yayına ara verseler, gazetelerin manşetlerini bu haberden başka bir şey süslemese bundan haz duyan karekter özürlü yozlaşmış zihniyet sahibi insansılar daha çok yere bomba koyup tv başına geçip kutlama yaparlar.... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    sabiano bunu yazdı:

2 sebebi var bence

1. cisi  olay dün akşam 10 civarında oldu kimsenin olayla ilgili bi bilgisi yokdu ve bilgi toplayamadı gazeteler baskıya devam etmek zorunda kaldırlar.

2. olarak bazı kişiler doğalgaz patlaması dio ama bomba olduğunu düşünüyorum büyük ihtimalle sonuç tam olarak ortaya çıkana kadar gazeteler detaylı haber vermezxler gazete bomba dese yarın doüalgaz die açıklama yapılırsa gazatenin itibari sarsıler

bence bu sebepden ayrıca olaydan 3-4 saat önce o  bölgediydim :S ucuz atlattım :D

ya bırak o şerefsizler yeri gelince nası da bilgi topluyolar inanamassın.Kaldı ki doğalgaz patlaması olmadığı 2.bombadan sonra anlaşıldı zaten. 

NEDEN? (soru olarak)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    orbity bunu yazdı:

arkadaşlar o bombayı oraya yerleştiren zihniyetin istediği de herkesin onları konuşmasından başka birşey değil zaten, ama onların zoruna gidecek; onları fitil edecek davranış şekli de ne olursa olsun hayatımıza olduğu gibi devam etmek olacaktır, onlar bölmeye kargaşaya kaos ortamı oluşturmaya çalışırken bizler hiç bir şey olmuyormuş gibi yaşamımıza devam etmeli, içten içe daha da kenetlenmeliyiz, ki olup bitenler de bundan ibaret zaten.

İnanın arkadaşlar eğer bütün kanallar yayına ara verseler, gazetelerin manşetlerini bu haberden başka bir şey süslemese bundan haz duyan karekter özürlü yozlaşmış zihniyet sahibi insansılar daha çok yere bomba koyup tv başına geçip kutlama yaparlar.... 

doğru diyorsun. dediğin gibi bütün kanallar yayına ara verse, tüm gazeteler ferdayı figan etse daha çok azıtır bu köpekler.

haklısın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    seboist bunu yazdı:
    eet mesela kanal d

star fln hala dizilere devam etti

bi cnn ile ntv gösterdi

la işe bak a.q

amerikan kanları türk olarak bildiğimiz kanallardan çok daha duyarlı a.q.

fatih dostum ben tv izlemem fazla ki olayı burdan öğrendim gece girebildim ancak ama bahsettiğin tv kanallarının türk milleti menfaatine yaptığı bi olay olarak yorumluyorum  ki amac zaten mıllette etki bırakmak kanalların boyle bişeyi kullanıp reyting yapmasındansa böle tutum sergilemesi daha iyi bişey en azından 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    "Türkiyenin yeniden yapılandırılması" senaryolarında, ihmal edilmiş görünen aktörlerin rolleri yine belirlendi.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    Tuna bunu yazdı:
    orbity bunu yazdı:

doğru diyorsun. dediğin gibi bütün kanallar yayına ara verse, tüm gazeteler ferdayı figan etse daha çok azıtır bu köpekler.

haklısın.

yani önemsemediğimizi, bu gibi terör olaylarının bizi etkilemediğini onlara düşündürmek için hayatıımıza olduğu gibi devam etmemiz gerektiğini savunuyorsunuz .

yani ateş düştüğü yeri yaksın, anası çocuğu ölenler ağlasın biz göstermeyelim, patlamayı iplemediğimizi gösterelim demekle aynı şey.

ama imralıdaki kansız, soysuz ...nın saçının kesildiği medyamızda baya bi yer kaplıyo, malum partinin kongresinde açılan sözde bayraklar, liderlerinin konuşmaları baya bi medyamızı meşgul ediyor.

terörden asker ölmüş polis ölmüş çocuk ölmüş bebek ölmüş, beş dakika haber,      kansızlar bayrak indirmeye çalışmış 215668 dakika haber :S :S :S

madem önemsemediğimizi belirtecez ozaman o haberler de yapılmasın, bayrak indirmeye teşebbüs ettiler, o.ç'apoşun kafası kel oldu bilmemne :S onlarda hiç haber olmasın niye? çünkü önemsemiyoz..onlarkimoluyoki?

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

önemsemek başka. ardından feryad figan etmek başka. hayata devam etmek başka.

önemsiyorsun diye hayatına devam etmeyecekmisin? hayatına devam edeceksin eblet. edeceksin ki bu şerefsizler yıkılmadığını görecek.. ne denli cesur ve güçlü olduğunu öğrenecek..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orbity
    orbity's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:

yani önemsemediğimizi, bu gibi terör olaylarının bizi etkilemediğini onlara düşündürmek için hayatıımıza olduğu gibi devam etmemiz gerektiğini savunuyorsunuz .

yani ateş düştüğü yeri yaksın, anası çocuğu ölenler ağlasın biz göstermeyelim, patlamayı iplemediğimizi gösterelim demekle aynı şey.

ama imralıdaki kansız, soysuz ...nın saçının kesildiği medyamızda baya bi yer kaplıyo, malum partinin kongresinde açılan sözde bayraklar, liderlerinin konuşmaları baya bi medyamızı meşgul ediyor.

terörden asker ölmüş polis ölmüş çocuk ölmüş bebek ölmüş, beş dakika haber,      kansızlar bayrak indirmeye çalışmış 215668 dakika haber :S :S :S

madem önemsemediğimizi belirtecez ozaman o haberler de yapılmasın, bayrak indirmeye teşebbüs ettiler, o.ç'apoşun kafası kel oldu bilmemne :S onlarda hiç haber olmasın niye? çünkü önemsemiyoz..onlarkimoluyoki?

yazını okuyunca eywah ben ne yazmışım diye tekrar okudum korkuttun beni kendi yazımdan, nasıl çarpıtmışın, nasıl yanlış tarafa yorumlamışın öyle helal olsun, önemsememek ne demek kardeşim ciğerimiz yanıyor dün gece oradakilerden biri bas bas bağırıyordu "12 yaşındaki çocuk gözümün önünde vefat etti ne suçu vardı" diye, gözlerim doldu konuşamadım bir süre... önemsememek başka, ciğerini dağlayıp yaşamına devam etmek, dimdik yaşamına devam etmek acını içine atmak başka bir şey... Şimdi soruyorum sana, haftalarca bunu konuşsak, ne değişecek? ölenler geri mi gelecek? gelmiyolar işte .... allah hepsine rahmet eylesin...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaGaNoS
    ZaGaNoS's avatar
    Erkek
    bütün teröristlere kafam girsin!

şartlar ne olursa olsun, serinkanlı kalmak kadar bir insana bir diğeri karşısında üstünlük sağlayan bir şey daha yoktur.
Toplam Hit: 2745 Toplam Mesaj: 20