Gurur Duyuyorum!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whybe
    Whybe's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:
    -----------------------------

bu sorunu allah çözemez , bu sorun bizim düşman bizim ve biz çözeceğiz yada onlar bizi çözecek - terörist öldürmekle bu savaş bitmez teröristi yaratan kayıplarının yerine yenilerini koyan kendine "kürt" diyebilen toplum bitmeden en azından diz çökmeden bu savaş sittin sene sürecek ve bizim pek nazik toplumumuzun bu savaşın stresini kaldırmaya tahamülü kalmadı ve teröristin ölerek+öldürerek bizi getirmek istediği noktaya geldik , savaştan bıktık ve ne istiyorsunuz diye soracak kadar alçaldık istediklerini bize tehtidler ile sıralayacaklar savaşmaya kayıp vermeye tahamülümüz olmadığı bunu kaldıramadığımız sürece onların isteklerine boyun eğeceğiz. savaşlar kayıp vermeyerek değil kayıpları yerine koyabilerek kazanılır, dağda öldürdüğün her terörist için "kardeş ya da vatandaş" dediğin kuyruklu kürt dağa 10 tane daha yavrusunu gönderiyor terörist yerine kürdü vurmayı aklına getirmekten korktuğun sürece kaybedeceksin 

bizim için çözüm barış yada uzlaşma değil ZAFER dir , bunun içinde hiç bir tanrıya değil silahlarımıza inanmamız yetecek

başlasana o zaman etrafındaki kürtlerden o kadar cesursan öncülük et bizlere..sen o g*tünün üzerinde rahat oturabiliyorsan eğer o inandığın silah gücü değil inanmadığın Allah a olan aşk sayesinde hayatta olduğun için bu kadar rahat atıp tutabiliyorsun.zamanında hiç bilmediğin ataların düşmana karşı Allah Allah sesleriyle savaşmış kişilerdi.. kimse onlara "bizim silahımız var herkesi hallederiz" diye hitap etmedi ..hepsine "bu namus vatan din iman savaşıdır" diye hitap ett.. o zamanlar avrupalı köpekler de silahlarına güvenerek geldiler ama ne oldu o silahlar g*tlerinde patlayarak denizin dibini boyladılar.. bak bizim dinimiz o kadar mükemmel ki onları oradan çıkartıp mezar bile yaptırıldı..emin ol senin görüşünde olanlar senin benim oralarda esir düşen atamıza bunu yapmadılar..ama senin zihniyetindeki kişiler böyle silaha paraya taparlar..herşeyin onlarla çözüleceğini düşünürler..neden peki başkalarından devletten ondan bundan bekliyosun hadi sen başla bakalım neler olucak biz de görelim..senin gibi inanmayanları da gördük askerde kaçıcak delik arıyolardı nöbetten eğitimden hep hasta numaraları..her gün bi akrabasını kaybediyolardı soyunu tükettiler yalan atmaktan..bedavaya uydurma burda böyle bi konuda olmadık yerlerinden.

üşeniyorum,öyleyse yarın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek

kuytul bunu yazdı:
    xz bunu yazdı:

bu sorunu allah çözemez , bu sorun bizim düşman bizim ve biz çözeceğiz yada onlar bizi çözecek - terörist öldürmekle bu savaş bitmez teröristi yaratan kayıplarının yerine yenilerini koyan kendine "kürt" diyebilen toplum bitmeden en azından diz çökmeden bu savaş sittin sene sürecek ve bizim pek nazik toplumumuzun bu savaşın stresini kaldırmaya tahamülü kalmadı ve teröristin ölerek+öldürerek bizi getirmek istediği noktaya geldik , savaştan bıktık ve ne istiyorsunuz diye soracak kadar alçaldık istediklerini bize tehtidler ile sıralayacaklar savaşmaya kayıp vermeye tahamülümüz olmadığı bunu kaldıramadığımız sürece onların isteklerine boyun eğeceğiz. savaşlar kayıp vermeyerek değil kayıpları yerine koyabilerek kazanılır, dağda öldürdüğün her terörist için "kardeş ya da vatandaş" dediğin kuyruklu kürt dağa 10 tane daha yavrusunu gönderiyor terörist yerine kürdü vurmayı aklına getirmekten korktuğun sürece kaybedeceksin 

bizim için çözüm barış yada uzlaşma değil ZAFER dir , bunun içinde hiç bir tanrıya değil silahlarımıza inanmamız yetecek

Sen ALLAHSIZ olabilirsin. Ama bu vatan imanlı insanlarla kurtarıldı. İmanlı ve vatanseverlerdi.

Görevdeki tüm mehmetçiklerin Allah yardımcısı olsun. Dualarımız onlarla.

bu vatanı kürtlerle kurtardık gibi söylemleri ağzından düşürmeyenler neden inanmayanlarında bu ülke için birşeyler yaptıklarını/yapacaklarını düşünmez anlamıyorum.

!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

XCoder bunu yazdı:
    xz bunu yazdı:

hocam din işini karıştırmazsan dediğin diğer her şey tamamen doğru. 

Izdırabını Anlıyorum Xz Allah Hususundaki fikrinde Kürtlere Katliam Düşünmende Enteresan İstemler, En Az Kürtlerin Bir Kısmının İstemindeki Kürdistan Kadar Hayal. Bunu Sende biliyorsun.

Pembe Rüyanda Sen ve Destekçilerin Devam edebilir. Yüce Allah Bu Milleti Ebedi Kardeş Kılsın. Bu Millete Birlikte Yaşama Sevgisi Bahşetsin. Ve Düşmanı Bize Güldürmesin. Birliktelik Ruhumuzu Ve Şehitlerimizi Şad etsin. Bu Mübarek Gün Yalvarıyorum Allaha, Rabbim İstemeden Geldiğim şu Pıtrak Şeytanları ile Dolu dünyada Yaşadığım Ülkedeki İnsanları Huzur İçinde Barış İçinde Yaşatacak Gücü ver. 

Provakatif Fikirli, Halka Kin Ve Düşmanlık Besleten, Kürdün Çocuğunun Askerde iken Koruduğu, Bu İnsanlar Kürde Kefen ve Hakareti Uygun Gördüler. Sen Onlara Fırsat verme Rabbim...

Xz Her Zamanki Gibi Buz Gibisin, Fikrin Bana ters olsada Neticede Bir Fikir Sahibisin. Duamdaki Gibi Gerçekleştirebilecek Bir Hemcinsinin Başa Geçmemesini Diliyorum başka elimden bişey gelmez....

Dua2: Yediği Kaba Tüküren İhanet Eden Bir Kısım Kürtler Gibi, Kürdün Çocuğunun Canı Uğruna Koruduğu Bir Kısım Türkler Arasında Kalmış, İnsanlarımızı Bu İki Tarafın Zulmünden Türküyle, Kürdüyle Koru Rabbim. Bu Büyük Zulmü Durdurmaya Ancak Senin Gücün yeter... Büyük Ve yüce Rabbim, Sana Hamdu Senalar Olsun...

Ne insanlar gördüm üstünde elbisesi yok..! Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

Allah hepsinin yardımcısı olsun.

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

Birileride cıksın askere gitmemek icin neler yapabilirim diye konu acsın..

E tabi her yiğidin harcı değil...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anti_usa
    anti_usa's avatar
    Erkek

herkesin inandığı inanmadığı şeyler vardır ve herkes inandıkları için savaşır kimi dinine güvenir inanır ordan güç alarak aldığına inanarak savaşır,

kimisinin başka inanç gerekçeleri vardır ona inanır onu savunur ve savaşır bu ülke için halkı için milleti için vatanı için.

kimseyi sen dinsizsin sen şusun busun sen vatanı kurtamazsın diye sınıflandıramayız.herkese düşünceleri konusunda saygı duymak zorundayz taki o düşünceler

vatanını satmıyorsa.

T.C. Anayasası Madde3:Türkiye Cumhuriyeti, Devleti ve Milleti ile bölünmez bir bütündür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Allah yardımcıları olsun inananında inanmayanında.

(şimdi bi kısım inanmayan ne alaka diycek konuyu hiç saptırmayın bir derdi olan pm le gelsin en mantıklı açıklamayı yaparım).

Shockman son zamanlarda çok değiştin ve gerçekten olgun bir birey tavrını takdir ediyorum..

XZ biraz daha sakin inan sana sonuna kadar katıldığım noktalar katılmadıklarımdan fazla değil.. :)

Bu postun ilk cümlesini neden böyle kurdum; Çünkü konu başlığına bakın bir de yorumlardaki tartışmaların sapma eğilimine bakın.. Yapmayın Allahın aşkına konuyu saptırmayın onların istedikleri bu, ekmeklerine yağ sürmeyin hangi ortamda olursa olsun!!!

Türk olan ve kendini Türk olarak hisseden herkesin 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

Allah yardımcıları olsun inananında inanmayanında.

(şimdi bi kısım inanmayan ne alaka diycek konuyu hiç saptırmayın bir derdi olan pm le gelsin en mantıklı açıklamayı yaparım).

Shockman son zamanlarda çok değiştin ve gerçekten olgun bir birey tavrını takdir ediyorum..

XZ biraz daha sakin inan sana sonuna kadar katıldığım noktalar katılmadıklarımdan fazla değil.. :)

Bu postun ilk cümlesini neden böyle kurdum; Çünkü konu başlığına bakın bir de yorumlardaki tartışmaların sapma eğilimine bakın.. Yapmayın Allahın aşkına konuyu saptırmayın onların istedikleri bu, ekmeklerine yağ sürmeyin hangi ortamda olursa olsun!!!

Hocam Teşekkür ederim Sende Olguunsun Takdir ediyorum ama Son Zamanlarda Bende gördüğün Değişimi Merak ettim, Nedir Acaba.?

Ne insanlar gördüm üstünde elbisesi yok..! Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı:
    C_e_Z_a bunu yazdı:

Allah hepsinin yardımcısı olsun.

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 3923 Toplam Mesaj: 39