Gurur Duyuyorum!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:
    -----------------------------

rappermcs bunu yazdı:

Allah yardımcıları olsun inananında inanmayanında.

(şimdi bi kısım inanmayan ne alaka diycek konuyu hiç saptırmayın bir derdi olan pm le gelsin en mantıklı açıklamayı yaparım).

Shockman son zamanlarda çok değiştin ve gerçekten olgun bir birey tavrını takdir ediyorum..

XZ biraz daha sakin inan sana sonuna kadar katıldığım noktalar katılmadıklarımdan fazla değil.. :)

Bu postun ilk cümlesini neden böyle kurdum; Çünkü konu başlığına bakın bir de yorumlardaki tartışmaların sapma eğilimine bakın.. Yapmayın Allahın aşkına konuyu saptırmayın onların istedikleri bu, ekmeklerine yağ sürmeyin hangi ortamda olursa olsun!!!

Hocam Teşekkür ederim Sende Olguunsun Takdir ediyorum ama Son Zamanlarda Bende gördüğün Değişimi Merak ettim, Nedir Acaba.?

Kötü bişiy değil yanlış anlama.. 

Daha hasssas ve objektifsin. Makul ve herhangi bir taraf lehine çıkar güdeceği düşünlmeyecek yorumların var. Bu çok önemli :)

Türk olan ve kendini Türk olarak hisseden herkesin 3 Mayıs Türkçülük Günü kutlu olsun!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Devam etti;

''Ya hiç sorma bizde bilmiyoz,ama siyaset var bunun içinde."

elbette siyaset var. askere kalsa iş çoktan bitmişti. öyle bir kısır döngüde gidiyorki bu oyunu 3 yaşındaki bebeğe anlatsan anlar. ama bazılarının(amerikan uşakları) işine gelmiyor işte napacaksın. 

pkkya düşman gözüyle bakmayan ve teröristleri sadece suçlu olarak gören rte varken. amerikadan operasyon için emir alan rte varken bu canlar çok yanacak. şunuda belirtmeden geçmek istemiyorum. ramazan bitiyor. ekim ayına giriyoruz. yazın şerefsiz kokarcalar değiştirme yerlerini yapmış olacaklardır. ekim ayından itibaren operasyon haberleri gelecektir.

Ya İstiklale erene kadar mücadele olur. Yada vatan için ölüm olur. Sonuç uzarsa Mücadele iyi değildir.

Bu topraklar BAAS benzeri tek adamlı rejimlere geçit vermedi bugüne kadar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek
    neden öldürülülen teröristleri basına ve halka duyurmuyorlar.hem halkımız morel bulur hemde pkk sempatizanlarının hevesleri kırılabilir.bence hergün terörist avlıyoruz 10 larca.ama duyamıyoruz tabii.

twitter.com/KezzapliMakarna
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

bilie_jean bunu yazdı:
    neden öldürülülen teröristleri basına ve halka duyurmuyorlar.hem halkımız morel bulur hemde pkk sempatizanlarının hevesleri kırılabilir.bence hergün terörist avlıyoruz 10 larca.ama duyamıyoruz tabii.

sonra o kahpelerde başlasın soykırım diye...

işin içindeki siyaset ağını çözecek bir lidere ihtiyacımız var zaten bizim.

o askerlerimizinde Allah yardımcısı olsun inşallah köklerini kuruturlar gelen şerefsizlerin

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:

bu sorunu allah çözemez , bu sorun bizim düşman bizim ve biz çözeceğiz yada onlar bizi çözecek - terörist öldürmekle bu savaş bitmez teröristi yaratan kayıplarının yerine yenilerini koyan kendine "kürt" diyebilen toplum bitmeden en azından diz çökmeden bu savaş sittin sene sürecek ve bizim pek nazik toplumumuzun bu savaşın stresini kaldırmaya tahamülü kalmadı ve teröristin ölerek+öldürerek bizi getirmek istediği noktaya geldik , savaştan bıktık ve ne istiyorsunuz diye soracak kadar alçaldık istediklerini bize tehtidler ile sıralayacaklar savaşmaya kayıp vermeye tahamülümüz olmadığı bunu kaldıramadığımız sürece onların isteklerine boyun eğeceğiz. savaşlar kayıp vermeyerek değil kayıpları yerine koyabilerek kazanılır, dağda öldürdüğün her terörist için "kardeş ya da vatandaş" dediğin kuyruklu kürt dağa 10 tane daha yavrusunu gönderiyor terörist yerine kürdü vurmayı aklına getirmekten korktuğun sürece kaybedeceksin 

bizim için çözüm barış yada uzlaşma değil ZAFER dir , bunun içinde hiç bir tanrıya değil silahlarımıza inanmamız yetecek

Hasss.

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

rappermcs bunu yazdı:

Allah yardımcıları olsun inananında inanmayanında.

(şimdi bi kısım inanmayan ne alaka diycek konuyu hiç saptırmayın bir derdi olan pm le gelsin en mantıklı açıklamayı yaparım).

Shockman son zamanlarda çok değiştin ve gerçekten olgun bir birey tavrını takdir ediyorum..

XZ biraz daha sakin inan sana sonuna kadar katıldığım noktalar katılmadıklarımdan fazla değil.. :)

Bu postun ilk cümlesini neden böyle kurdum; Çünkü konu başlığına bakın bir de yorumlardaki tartışmaların sapma eğilimine bakın.. Yapmayın Allahın aşkına konuyu saptırmayın onların istedikleri bu, ekmeklerine yağ sürmeyin hangi ortamda olursa olsun!!!

Hocam Teşekkür ederim Sende Olguunsun Takdir ediyorum ama Son Zamanlarda Bende gördüğün Değişimi Merak ettim, Nedir Acaba.?

Kötü bişiy değil yanlış anlama.. 

Daha hasssas ve objektifsin. Makul ve herhangi bir taraf lehine çıkar güdeceği düşünlmeyecek yorumların var. Bu çok önemli :)

Doğru İzlenimin için Teşekkür ederim. Forum Ortamında İnsanları Sahip oldukları Fikirler Yüzünden Germek Saçma bence. Ben Ona Ne Kadar Kızsamda Ne Kadar Öfke Göstersemde Bişey değişecekmi Değişmez, Değişen ne Olacak, Aramızda Varolan saygı, Sevgi ve Dostluk gidecek Değermi, Değmez. O alde Tarafsız Objektif Ve Tartışmayı Adabında Yapabilen İnsanlar ile Seviyeli Tartışmak Güzeldir.

Teşekkür ediyorum. Saygılar.

Üç kuruşluk adama Beş kuruşluk değer verirsen, üstte kalan 2 kuruşla seni satar..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Tüm tbt tüm askerlerimizin yanındayız. Allah yardımcısı olsun.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

bu sorunu allah çözemez , bu sorun bizim düşman bizim ve biz çözeceğiz yada onlar bizi çözecek - terörist öldürmekle bu savaş bitmez teröristi yaratan kayıplarının yerine yenilerini koyan kendine "kürt" diyebilen toplum bitmeden en azından diz çökmeden bu savaş sittin sene sürecek ve bizim pek nazik toplumumuzun bu savaşın stresini kaldırmaya tahamülü kalmadı ve teröristin ölerek+öldürerek bizi getirmek istediği noktaya geldik , savaştan bıktık ve ne istiyorsunuz diye soracak kadar alçaldık istediklerini bize tehtidler ile sıralayacaklar savaşmaya kayıp vermeye tahamülümüz olmadığı bunu kaldıramadığımız sürece onların isteklerine boyun eğeceğiz. savaşlar kayıp vermeyerek değil kayıpları yerine koyabilerek kazanılır, dağda öldürdüğün her terörist için "kardeş ya da vatandaş" dediğin kuyruklu kürt dağa 10 tane daha yavrusunu gönderiyor terörist yerine kürdü vurmayı aklına getirmekten korktuğun sürece kaybedeceksin 

bizim için çözüm barış yada uzlaşma değil ZAFER dir , bunun içinde hiç bir tanrıya değil silahlarımıza inanmamız yetecek

Allah a ınanmak cumle ıcınde söylemek inanan görmek neden batıyor bu kadar cok anlayamıyorum.Geçmişi görmek bu kadar zor mu gözlerınızımı kapatıyorsunuz.

Çanakkalede şehit vermeseydik bu kadar kutsal olurmuydu.Daha doğrusu şehitlik olmasaydı bu savaşı kazanabılırmıydık Hayır kazanamazdık.Kimse herseyın orada oldukten sonra bıttıgını dusunce gıtmezdı savaşa.ÖLeceğini bile bile savaşmak ateist lerin yapacagı ıs değildir.Çunku sondur ölmek toprak olmaktır.Ama inanan ınsanlar ıcın toprak olmak degıldır

.Ki savaşta ölmek en yüce ölümdür ,en yüksek mertebedir ölüm değildir. 

@kaygusuz

Hocam bu süreç hep gelmıs.Bizi yönetenler rte db be değil bürakratlardır.Hükğmet gelir gider.Sankı bugune dek normaldıde bugun bozulmadı bu durum.Al işte görüyorsun bılen bılmeyen herkes yok aq k.rtlerın bılmemne tum pkk bole zart zurt.Böyle diyen ınsan zaten Turk olmanın bılıncine erememiş insandır.Atatürk ü anlamamış ınsandır .

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

çok doğru  bende  van da hudut ta yaptım askerliği ve oralardaki şartla hiç batı gibi deil iklim şartları ve terör insana uyku bile uyutmuyor en basit örnek çarşı iznine bile 3 defa çıkmışım 13 ayda başkalarına göre fazla bile bu rakamlar ama

her ŞEY vatan İÇİN

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek
    allah yardımcıları olsun

imza meander
Toplam Hit: 3880 Toplam Mesaj: 39