Güzel Anlamlı Hack Yeseydim Be Tambirpic.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şimdi bu asalak sanırım türk gelmiş kendi gibi bir türkü hack ediyor şahsiyetsiz kişilik bir de benim gibi piç bir adamın sayfasına index atıyor

sahibi olarak başkalarını mı sanıyor ne ise yazdığı isimlerle alakam yok ayrıca zone-h aldığı deface kayıtları da orta da http://www.zone-

h.org/archive/notifier=flowchart  şizofreni asalak yahu ben bunun ağzından burnundan getirmesem insan evladı değilim ilk mahkeme

bulunursa kim olduğunu öğrenip kendim ceza kesip bura da bunun da videosunu paylaşmasam o.un bu.un evladı olayım ezan da okunuyor

şuan oda şahit olsun sizler de buna lan bari güzel bir index ataydın anlamı olaydı neyse ... hayatımın ilk hackını aldım delikanlı bir defa kuyuya atılırmış ikincisinede izin verirse i.ine olurmuş.....

www.tambirpic.com

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

kim olduğunu öğrenip kendim ceza kesip bura da bunun da videosunu paylaşmasam o.un bu.un evladı olayım ezan da okunuyor

ahaha ok

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

bunun delikanlılıkla onunla bununla ne ilgisi var? neden bu kadar büyük bir mesele yaptığını anlamıyorum, ha sinirlenmeni kızmanı anlarımda buna delikanlılığı,ibneliği niye karıştırıyorsun ki? konu gizlensinde çocuğun başına birşey gelse ve ya gidip savcılığa verse "tehdit var diye" uğraş dur ondan sonra.

sistem yedeklerin yok mu?

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Ergenlik donemi olur boyle seyler gecmis olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.zone-h.org/mirror/id/17392649

Merveyi bul konuştur.

küfrederiz villalara kulübeden
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

bi bok anlamadım index`deki yazılardan.

tabiikide ver mahkemeye,cezasını alsın.

hacı index daha ne kadar orda tutcan? bari index değiştir.devlet siteleri gibi kalacakmı 5-10 gün index?

Homer tarafından 29/Eki/12 08:03 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Abartmışsın usta, kaç kere scriptin yeni sürümüne güncellemeyi ve hatta siteyi unuttuğum için bi dünya sitem index yedi. Türk bayrakları falan dalgalandı Türk sitelerimde :D Sağolsunlar lamer dolu piyasa. Siktir et.

Altan naptın oğlum :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

bende bunu anlamıyorum işte, hack bu ! Yok Türk sitelerine yapılmamalı falan boş muhabbetler, bende çok index yedim, ama bir kez bunu söylemedim. Helal olsun dedim bir çoğunda. 

Gerek yok böyle muhabbetlere, mahkeme falan uğraşma.

Açığı tespit et önlemini al. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

kardesim gecmis olsun. ergen bebeler :)) iste server'ini ve kullandigin scriptleri bir incele wp yada joomla kullaniyosun muhtemelen sitelerinde. yada daha farkli bir acik var.

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Eger gidip savciliga suc duyuridunda bulunmzzsan cok iyi olmus haketmissin diyecegim

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu Ne Var, Adama Ulaş Tebrik Et Tamamdır.. :)

Ben Çok Az İndex Yedim, Ama Çok Çok Az... İndex Atan Kimse Ahbap Bile Oldum Kendisi ile... Yetenekleri Severim. :)

ShockMan tarafından 29/Eki/12 11:05 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 5354 Toplam Mesaj: 32