Güzel Anlamlı Hack Yeseydim Be Tambirpic.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Eyvah @Yasamak Hocam Sen Hakikaten Çok Kızmışsın.. :)

abicim bu işin için de farklı bir ibinelik dönüyor. onu da bulacağım umarım aklımda bulunanlar değildr.

Sanırım Tanıdık Birinin Kazığı Olabilir, Bilgisayarına Keylogger Koymuşlar ise, O Zaman İşin Rengi Değişir Elbet... Kızmakda Haklı Olursun.

Ama Netten Adamın Biri Kendi Emeği, Bilgisi Ve Yetenekleri İle Yapmışsa Bence Tebrik Etmekten Başka Yol Yok.. Tabi Kendi Fikrim.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
    YasamaK bunu yazdı
    Allura bunu yazdı

kim olduğunu öğrenip kendim ceza kesip bura da bunun da videosunu paylaşmasam o.un bu.un evladı olayım ezan da okunuyor

ahaha ok

çızıltı yapma lan ibine şimdi beni allah yolundan çıkarma göt 

çok korktum abi lütfen vurma bana da

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

abicim bu işin için de farklı bir ibinelik dönüyor. onu da bulacağım umarım aklımda bulunanlar değildr.

Sanırım Tanıdık Birinin Kazığı Olabilir, Bilgisayarına Keylogger Koymuşlar ise, O Zaman İşin Rengi Değişir Elbet... Kızmakda Haklı Olursun.

Ama Netten Adamın Biri Kendi Emeği, Bilgisi Ve Yetenekleri İle Yapmışsa Bence Tebrik Etmekten Başka Yol Yok.. Tabi Kendi Fikrim.

Afedersin oyle emegin ben. Bunun realiteye vurulmasi bi kuyumcuyu bosaltip ne bi parmak izi ne bi dna parcasi kil tuy birakmamis birini tebrik etmek gibidir..

Baskalarinin emegini sifirlamak ne kadar ugrastirici olursa olsun tebrik edilesi bi emek degildir..

Yasamak hocam sen de bi sakinles, sonra indexi falan elleme direk ver savciliga.

Bu arada hosting saglayicindan son giris yapilan ipleri flN da iste, sikayet ederken dosyaya ekle

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Noneyim bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    YasamaK bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Afedersin oyle emegin ben. Bunun realiteye vurulmasi bi kuyumcuyu bosaltip ne bi parmak izi ne bi dna parcasi kil tuy birakmamis birini tebrik etmek gibidir..

Baskalarinin emegini sifirlamak ne kadar ugrastirici olursa olsun tebrik edilesi bi emek degildir..

Yasamak hocam sen de bi sakinles, sonra indexi falan elleme direk ver savciliga.

Bu arada hosting saglayicindan son giris yapilan ipleri flN da iste, sikayet ederken dosyaya ekle

Ne Biliyim Bu Sayede Açıklar Kapatılıyordu, Sistemler Geliştiriliyordu Diye Biliyorum... Sanırım Bazı Şeyler Değişti Bu Konularda... Hacking Tarihe Gömülüyor Galiba..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

arkadaş en son 6-7 sene önce yedek aldı herhalde o günlere dönmek üzüyor bu ne sinir la 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hackleyen kişi çoluk çocuk resmen liseli bi tip :)  yazdığı yazılardan indexten çok belli 16 17 yaşında ya var ya yok exploit sitelerinden öğrendiği 3-5 açığı bulmuş sitende uygulamış anlaşılan her neyse ama sitesi hacklenende yani sende çok çocukça yorumlar yapmışsın adam index atmış yok döveceğim edeceğim vs vs küfürler adama küfür etmen çok yanlış buradan adam senin siteni ele geçirmişken indexe ana avrat küfür yazsa hoşmuydu bunun yapmamaış imkanı varken seni tüm tanıdıdklarına cümle alemede kepaze edeblirdi şaka gibi ya harbiden ergen mesajları gibi olmuş güvenliğinin sağlayamamışsın adam index atmış bu yani git savcılığa ver cezasının çeksin nedir yani

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

aynisini senin anana bacina yapsalar hosuna gider mi. ahahaha bu ne la boyle.

Anarsistherif...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek

adam söylemiş zaten yerini her türlü bulursun ayrancı ticaret meslek lisesi mert reyiz kimse mehmet ali kimse merve kimse 11/d ye git sor soruştur hacı :):):)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

işin garibi :D amk o index niye hala orda duruyo ? :D 

hiç olmadı kaldıraydın be abi.

bakımdayız gelicez işemeye gittik neym diyeydin..

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

işin garibi :D amk o index niye hala orda duruyo ? :D 

hiç olmadı kaldıraydın be abi.

bakımdayız gelicez işemeye gittik neym diyeydin..

ahaha hikmetim barışım haklı :W

o değilde, ben bi koşu soğutu alıp geleyim.

bu böyle olmaz, sunucuya hatim indirmeye başla sen şimdiden :|

Toplam Hit: 5373 Toplam Mesaj: 32