folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Güzel Bir Dizi Sitesi Buldum

Güzel Bir Dizi Sitesi Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Siteyi savunduğum falan yok. Babamın oğlunun değil sonuçta. Konu açıldıktan sonra belli bir zaman geçtiği için linki kaldıramıyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

yabancıdiziizle kapanmadan öncede alternatif olarak ' dizist.com ' kullanıyordum. yabancıdiziizleye göre bence daha iyiydi ancak dizilerin altyazılarını biraz geç hazırlıyorlardı. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Site sahibinin yorumu :  Bu arada aynı dosyayı youtebe'dan indirmeye calışırsanız harbiden hata veriyor.

Belirli bir link yok hocam, siteye (Ana sayfaya) girildiğinde otomatik inen ptracking.exe adlı bir dosyadan bahsetmişler ama tamamen asılsız bir durum bu. Bilmiyorum siz girdinizmi sitemize ama girerseniz anlarsınız böyle birşey olmadığını. O dosya onların bilgisayarına nasıl indi bilmiyorum. Sitemizle alakalı bir durum olmadığı kesin ama. Durumu merak edip bir araştırma yaptım, tamamen içi dolu olmayan bir linke(adrese) download isteği yollamaktan kaynaklanıyor ve browser ile alakalı bir sorun. Örneğin youtube : http://www.youtube.com/ptracking , bu arkadaşlara kalsa youtube a bile virüslü diyecekler. Anlayışınız için teşekkür ederim.

31 Temmuz 2014 19:34 tarihinde Tahribat.Com Destek <destek@tahribat.com> yazdı:
    O değil hocam, Virüslü yazan linki gönderirseniz kontrol edelim.

Şimdi sadece o  konu için üye olacaksınız. Biriside sizi reklam amaclı üye olmuş diye banlayacak dolayısı ile en kısa yoldan böyle hallederiz :)

31 Temmuz 2014 19:28 tarihinde tazedizi tazedizi <destektazedizi@gmail.com> yazdı:

İyi günler
    http://www.tazedizi.com

Teşekkür ederiz.

31 Temmuz 2014 19:21 tarihinde Tahribat.Com Destek <destek@tahribat.com> yazdı:
    Site ve linki verirsen yardımcı olayım hocam?_

26 Temmuz 2014 00:21 tarihinde tazedizi tazedizi <destektazedizi@gmail.com> yazdı:

İyi Günler.

Forumunuzda websitemizle alakalı açılan bir konu gerçekten yersiz ve dayanaksız bir virüs ithamı taşımaktadır. Üyelik alımları kapandığı için gerekli açıklamayı bu konuyu konuşan arkadaşlara yapamamaktayız. Sitemiz tamamen temiz bir sitedir türkiyede şuana kadar hiç varolmamış bir kalitede dizi yayını yapmaktayız. Virüs ithamında bulunan arkadaşların insanları yanlış yönlendirmesi gerçekten bizi çok rahatsız etmiştir. Eğer mümkünse sizden bizim için özel bir üyelik açmanızı istiyoruz böylece ortada yanlış anlaşılan bir durum kalmayacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

rene hocam e-posta yazışmasını eklemiş ama çıkmamış :

Belirli bir link yok hocam, siteye (Ana sayfaya) girildiğinde otomatik inen ptracking.exe adlı bir dosyadan bahsetmişler ama tamamen asılsız bir durum bu. Bilmiyorum siz girdinizmi sitemize ama girerseniz anlarsınız böyle birşey olmadığını. O dosya onların bilgisayarına nasıl indi bilmiyorum. Sitemizle alakalı bir durum olmadığı kesin ama. Durumu merak edip bir araştırma yaptım, tamamen içi dolu olmayan bir linke(adrese) download isteği yollamaktan kaynaklanıyor ve browser ile alakalı bir sorun. Örneğin youtube : http://www.youtube.com/ptracking , bu arkadaşlara kalsa youtube a bile virüslü diyecekler. Anlayışınız için teşekkür ederim.

31 Temmuz 2014 19:34 tarihinde Tahribat.Com Destek <destek@tahribat.com> yazdı:
    O değil hocam, Virüslü yazan linki gönderirseniz kontrol edelim.

Şimdi sadece o  konu için üye olacaksınız. Biriside sizi reklam amaclı üye olmuş diye banlayacak dolayısı ile en kısa yoldan böyle hallederiz :)

31 Temmuz 2014 19:28 tarihinde tazedizi tazedizi <destektazedizi@gmail.com> yazdı:

İyi günler
    http://www.tazedizi.com

Teşekkür ederiz.

31 Temmuz 2014 19:21 tarihinde Tahribat.Com Destek <destek@tahribat.com> yazdı:
    Site ve linki verirsen yardımcı olayım hocam?_

26 Temmuz 2014 00:21 tarihinde tazedizi tazedizi <destektazedizi@gmail.com> yazdı:

İyi Günler.

Forumunuzda websitemizle alakalı açılan bir konu gerçekten yersiz ve dayanaksız bir virüs ithamı taşımaktadır. Üyelik alımları kapandığı için gerekli açıklamayı bu konuyu konuşan arkadaşlara yapamamaktayız. Sitemiz tamamen temiz bir sitedir türkiyede şuana kadar hiç varolmamış bir kalitede dizi yayını yapmaktayız. Virüs ithamında bulunan arkadaşların insanları yanlış yönlendirmesi gerçekten bizi çok rahatsız etmiştir. Eğer mümkünse sizden bizim için özel bir üyelik açmanızı istiyoruz böylece ortada yanlış anlaşılan bir durum kalmayacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

http://onlinedizi.co/

GUS tarafından 31/Tem/14 21:21 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

O sitenin sahibi müritlerden biriydi fakat nickini unuttum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    farisenki
    farisenki's avatar
    Erkek

Gerçekten güzel paylaşım için sağol

Kaçak Marlboro
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

dursun kışın lazım olacak bunlar :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

bi bakıyım nasıl bi siteymiş , girdim True Detective başladım üzel gidio

:) mutluyum, huzurluyum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Arkadas asilsiz bi durum diyerek bizimi yalanci cikarmaya calisiyor anlamadim :D resim koyduk kanit koyduk siteye girildiginde o dosya bir sekilde indiriliordu ben dosyayi anlamadigim icin hic kurcalamadim virus programida engelliordu zaten  nasil indigini o bilmior bizmi bilicez :D 

suan siteye girdim dosya vs indirme gibi bi durum olmadi  uyeleri asilsiz yalan haber cikarmakla suclicaklarina bence o dosyanin siteden nasil indirildigini bulsunlar :)

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 7979 Toplam Mesaj: 60