folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Güzel Bir Dizi Sitesi Buldum

Güzel Bir Dizi Sitesi Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bende olmuyor.Ad-guard ve Yandex.Browser yüklü.Muhtemelen videoyu Youtube'tan çekiyorlardır.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dizipub.com keşfettim ben de.

burası sağlam geldi

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

edit: bu siteden kaynaklanmıyormuş.

BerkayCit tarafından 31/Tem/14 20:16 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

ya kaldırın siteyi ya.. anasını satayım. adam bende şarkı açıyor arkaya istediğini yapıyor. vay arkadaş böyle işin.

Ne şarkısı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı

ya kaldırın siteyi ya.. anasını satayım. adam bende şarkı açıyor arkaya istediğini yapıyor. vay arkadaş böyle işin.

Ne şarkısı ?

edit: bu siteden kaynaklanmıyormuş.

hocam bildiğin dizi izliyordum yine o resimdeki dosyayı 4-5 kere indirdi. o resimdeki gibi hata veriyordu falan birşey olmaz sandım. sonra birden arkada facebooktan mesaj gelir ya öyle ses geldi sonra baktım allah allah dedim bişe yok. ardından yabancı şarkı açtı adam. valla sonra açtım görev yöneticisini.. gördüğüm kötü ne varsa sonlandırdım. şimdi bişe yok ama acil temizlemem lazım.

muhtemelen adam bendeki tüm verileri bundan sonra kayı edebilir yani şifre falan giremiycem. sonra benim ekranı görebilir ve istediğinide yapbilir. boku yedim.

..combofix deniyorum.

BerkayCit tarafından 31/Tem/14 20:16 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

bir site de benden gelsin, 

www.dizinus.com

Ern3st tarafından 25/Tem/14 18:35 tarihinde düzenlenmiştir

kahrolsun bağzı şeyler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Peki bilgisayarda bir şey olduğundan emin misin ? Belki site üstünde açılmıştır müzik ?

Edit : Site temiz : https://www.virustotal.com/tr/url/57b2241d33cca29832e28ed6100ac9f9f75c998a4f53f193ecd403de65dc32a1/analysis/1406304436/

Muhtemelen reklam aldıkları sitelerden oldu.

mkyb tarafından 25/Tem/14 19:10 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı

Ne şarkısı ?

hocam bildiğin dizi izliyordum yine o resimdeki dosyayı 4-5 kere indirdi. o resimdeki gibi hata veriyordu falan birşey olmaz sandım. sonra birden arkada facebooktan mesaj gelir ya öyle ses geldi sonra baktım allah allah dedim bişe yok. ardından yabancı şarkı açtı adam. valla sonra açtım görev yöneticisini.. gördüğüm kötü ne varsa sonlandırdım. şimdi bişe yok ama acil temizlemem lazım.

muhtemelen adam bendeki tüm verileri bundan sonra kayı edebilir yani şifre falan giremiycem. sonra benim ekranı görebilir ve istediğinide yapbilir. boku yedim.

..combofix deniyorum.

yabancı şarkı açtı? vube reklamı falan olabilir mi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    saqeslanger bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı

Ne şarkısı ?

..combofix deniyorum.

yabancı şarkı açtı? vube reklamı falan olabilir mi

combofix yükledim ve temizledim.yeni bitti. 

şöyle söylüyüm o zaman. combofix indirdim ve tam kurarken yükleme iptal edildi dedi ve ayrıca yükleme dosyasıda silinmiş indridiğim combofix in.(bunuda mı reklam yaptı :D ) sonrasında interneti hemen kapattım ve daha önceden combofix in setubu varmış onu kurdum hemen kuruldu.

daha öncesinde reklam olabilir mi veya ben şarkı mı açtım? bir defa ben hayatta bilgisayarıma indirip müzik dinlemem bu yüzden şarkının açılması imkansız. ayrıca dediğim gibi ilk başta facebooktan mesaj gelir gibi ses geldi sonra müzik açıldı sonra ben önce sesi kapattım sonra adam müziğide kapattı.(ses dalgası yoktu yani ikinci baktığımda) yani reklam olsa böyle mi olur? hiç görsel falan yok hem tarayıcıyıda kapatmıştım.

ama tabi illa bu siteden virüs geldi diye birşey yok ama olay olduğu sırada bu site açıktı ve bana sürekli o dosyayı indirttirdi bende o sinirle yazdım. mesela şu kürtlerin hacklediği siteyi paylaşmıştı bir mürid tbt den ordan falan birşey kapmış olabilirim veya daha önceden yemiş olabilirim. 

BerkayCit tarafından 25/Tem/14 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Hocam neden israrla siteyi savunuyorsun yok ordan yok burdandir die sitede bende dahil olmak uzere bircok murid dosya indigini soyluor ve kanitliyor sil ak site linkini olsun bitsin uzatmanin sebebi ney anlamadim site guzelde olsada boyle bir sorun var ne skilde oldugu bizi ilgilendirmior  yetkli biri kaldirsin yada konuyu

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 8043 Toplam Mesaj: 60