Güzel Bir Kısa Film

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Kalbi soğuk olanların bile duygusal göz yaşı dökeceği kısa bir film.

Sonuna kadar izlediğinizde gözünden yaş geleceği kesindir.

Hayatınızdan Toplamdan 15 dk çaldıysak af ola

https://www.youtube.com/watch?v=XRSMi5Fal48&feature=youtu.be

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

sonuna kadar izledim. ne diyeceğimi bilemiyorum. 

bune abicim? verilmek istenen mesaj ney? 10 dk boşu boşuna gitti. 

kaçırdığım efsane biyer mi var diye düşünüyorum. youtube yorumları falan da övüyor benmi gerizekalıyım acaba?

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Güzelmiş...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı

kaçırdığım efsane biyer mi var diye düşünüyorum. youtube yorumları falan da övüyor benmi gerizekalıyım acaba?

Anlaşılmayacak ne var ki anlamadım? Down sendromlu bir genç yalnız yaşıyor ama annesiyle hala yaşadığını zannediyor ki büyük ihtimalle annesi ölmüş. Onun kısa filmini yapmışlar. Arkadaşın  dediği kadar göz yaşlarınız akacak vs olmadı ama güzeldi. 

The lost boy of cyberspace ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Allah Annesiz Babasız olanlara sabır versin, hele özellikle çocuklara, zordur arkadaşlar, ben izlerken göz yaşlarımı tutamadım.. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bizimkiler dizisindeki sarhoş Cemil'in karısı ne kadar ihtiyarlamış vay be.,

Sevim koş katil gidiyor !

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    yorgoangelopoulos bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı

Anlaşılmayacak ne var ki anlamadım? Down sendromlu bir genç yalnız yaşıyor ama annesiyle hala yaşadığını zannediyor ki büyük ihtimalle annesi ölmüş. Onun kısa filmini yapmışlar. Arkadaşın  dediği kadar göz yaşlarınız akacak vs olmadı ama güzeldi. 

Konuyu doğru anlamışım.

olayda hiçbir duygu noktası yok.

Bu kısafilme ödül veriyorlarsa durum vahim. 

Ve down sendromunun ne olduğunu bilmeyen kişilerde sanki down sendromlu bireylerimizde şizofreni varmış hissi uyandırabilir. 

ben hiç beğenmedim. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

İzledim güzelmiş,

bir tane de ben ekleyeyim göz yaşı garantili :)

https://www.youtube.com/watch?v=bf84cZmxt3s

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

"zayıfa merhamet doğaya ihanettir" hitler in lafı imiş ama doğru, ben darwinistim bu gibi kişilerin daha bebekken tespit edilip uyutulması(evet öldürülmesi) ve ailelerine doğum için yeniden bir şans verilmesi gerektiğine inanıyorum, bir insan ömrünü neden başka bir insana bakmakla tüketsin, yani daha en baştan terso bi durum olduğuna kanaat getirerek izledim, buna ağlamak hiç bana göre değil, bu dünyaya bir defa geliyoruz, her anne baba sağlıklı bi evladı hak eder, olmuyorsa da yetimhaneler var, birini evlat edinmeyi deneyin, bir insanın anne babası onun genlerini taşıyanlar değil, onu büyütüp yetiştirenlerdir.

rahmandaburda tarafından 26/Tem/19 14:03 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

"zayıfa merhamet doğaya ihanettir" hitler in lafı imiş ama doğru, ben darwinistim bu gibi kişilerin daha bebekken tespit edilip uyutulması(evet öldürülmesi) ve ailelerine doğum için yeniden bir şans verilmesi gerektiğine inanıyorum, bir insan ömrünü neden başka bir insana bakmakla tüketsin, yani daha en baştan terso bi durum olduğuna kanaat getirerek izledim, buna ağlamak hiç bana göre değil, bu dünyaya bir defa geliyoruz, her anne baba sağlıklı bi evladı hak eder, olmuyorsa da yetimhaneler var, birini evlat edinmeyi deneyin, bir insanın anne babası onun genlerini taşıyanlar değil, onu büyütüp yetiştirenlerdir.

hocam ciddi misin? yanlış anlama düşüncene son derece saygı duyuyorum ama bana biraz acımasızca geldi.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    arkinfes bunu yazdı
    rahmandaburda bunu yazdı

hocam ciddi misin? yanlış anlama düşüncene son derece saygı duyuyorum ama bana biraz acımasızca geldi.

hocam asıl acımasızlık, o aileye müstehak görülen bu durumdur. ömürleri boyunca onunla uğraşıyorlar. başına bişey geldi peşinden koş, başına bişey gelmedi ama yine de başında dur!. Onun annesine bi sorun bakalım, hiç kendine ait bir alanı olmuş mu? Ömrü boyunca onu çekiyor, sizin gibi insanlar da o kadıncağıza bu durumu baskılıyorlar. Kadın kendini o çocuktan sorumlu hissediyor artık.

Boğuluyor belki ama sesini duyursa adı merhametsize çıkıyor.

rahmandaburda tarafından 26/Tem/19 14:43 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 2425 Toplam Mesaj: 26
kısa film arif