folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder "Gyzem" Online Oyun Çok Ilginç

"Gyzem" Online Oyun Çok Ilginç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Oha sen 31. nası geçtin onu soyle ?!

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    hakketen ya 31 i nasıl geçtin

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek
    drfuchs bunu yazdı:
    -----------------------------

beyler 32. bolumu gecemedım.anahtar falan dıo.bılen varmı?yardım edın plss!! :S

-----------------------------

32. bölümemi geçtin yoksa bizlemi d...sak geçtin anlamadım ama biliyosan söylesene 31'in cevabını.

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cezaa1905
    cezaa1905's avatar
    Erkek

Beyler 31. böiüm için tarihi beklicez tarihe ve saate dikkat edin 1907 yapmaya çalışmış fenerin yüzüncü yılına ayarlamış soruyu

I LOVE ROCK"N ROLL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ya hoca drfusch 32. soruya geçmiş, yani 31. soruyu yapmış galiba ben onu anlamadım adam bi cevabı yazamadı şuraya :) anahtar fln diyo ole bi soru olmadığına göre buyuk ihtimal herif geçmiş 31. ciyi :)

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek
    AÇIKLAMALAR - UYARILAR

» gyzem 100 bölümden oluşmaktadır. aralarda beklemeler vardır. beklemelerden sonra size e-posta ulaşacak ve gyzem devam edecektir. lütfen sabırlı olunuz. bekleme mesajlarını içeren ekranlar çözülmesi gereken birer gyzem değildir. gerçekten beklemeniz gerekmektedir.

» başkasından bulduğunuz kodları kullanmayınız. sürgün edilebilirsiniz.

» başkasına kod vermeyiniz. onunla birlikte siz de sürgün edilirsiniz.

» gyzmo kullanımı 30. bölümden sonra mümkün olmaktadır. gyzmolar ile kahinden bir soru hakkında ipucu alabilirsiniz.

» kahinle yada gyzemciler meclisinden bir üye ile konuşmak isteyenler için bir sistem yakında devreye girecektir.

» 20-30 arası bölümlerin zorlaşmaya başladığını düşünenler, 30. bölümden sonrasını hiç düşünmeden pes edebilirler. gerçek gyzemciler ise emin adımlarla gyzemi keşfetmeye devam edeceklerdir.

Yani burda dediğine göre adreslere mail gelecek.Çünkü 19/07/07 19:07 bekleme içeren msj.Yani gyzem değil...Tabi bu arada drfuchs ya yanlışlıkla 32.bölüm yazdı yada sallıyor.31. bölümü kimse geçemedi daha.

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Abi kafam karoştı ya drfusch sıkıyo yada 31. bolum bekleme bolumu değil...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek
    ne bu gyzem ne ya nee nasıl çözüyorsunuz ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mAdmAn
    mAdmAn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

birkatrilyardokuzyüzseksenüçtrilyaratmışyedikatrilyonyüzyirmiikitrilyonüçyüzonbeşmilyarikiyüzotuzsekizmilyonbeşyüzyetmişsekizbinyüzyirmiüç
    ikiyüzyetmişaltıtrilyardokuzyüzseksenüçkatrilyonatmışbirtrilyonbeşyüzotuzbirmilyarikiyüzseksendokuzmilyondörtyüzotuzsekizbinikiyüzkırksekiz
    üçyüzatmışbirtrilyardokuzyüzyirmikatrilyondokuzyüzseksenüçtrilyonatmışdörtmilyarüçyüzatmışmilyonyüzseksenbirbindokuzyüzyirmidokuz
    dörtyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyondokuzyüzseksenüçmilyaratmışaltımilyonüçyüzseksendokuzbinikiyüzyirmiiki
    beşyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyardokuzyüzseksenüçmilyonatmışikibinikiyüzdoksandört
    altıyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyarikiyüzdoksanikimilyondokuzyüzseksenüçbinatmışiki

beyler sizin verdiğiniz cvptan anlamadım yha bunun cvp ne olucak?

barnak bassam?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    donanim haberde 47. bölümde oldugunu idda eden insanlar var..

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
Toplam Hit: 163856 Toplam Mesaj: 613