folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder "Gyzem" Online Oyun Çok Ilginç

"Gyzem" Online Oyun Çok Ilginç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek
    TheLastWar bunu yazdı:
    -----------------------------

benimde bi sorunum war :S ban yedim 3. uyarıyı aldım gyzemo kalmaıd :D:D

yeniden basladım 27. bölümdeki şifreyi çözemedim yardımcı olurmusunz

yüzonüçtrilyarikiyüzatmışaltıkatrilyonyediyüzonikitrilyonikiyüzotuzbirmilyarbeşyüzyirmiüçmilyonsekizyüzelliyedibinsekizyüzoniki
    ikiyüzyetmişaltıtrilyaryüzotuzikikatrilyonaltıyüzatmışbirtrilyonbeşyüzotuzbirmilyarikiyüzseksendokuzmilyondörtyüzotuzsekizbinikiyüzkırksekiz
    üçyüzatmışbirtrilyardokuzyüzyirmikatrilyonyüzotuzikitrilyonaltıyüzatmışdörtmilyarüçyüzatmışmilyonyüzseksenbirbindokuzyüzyirmidokuz
    dörtyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonyüzotuzikimilyaraltıyüzatmışaltımilyonüçyüzseksendokuzbinikiyüzyirmiiki
    beşyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyaryüzotuzikimilyonaltıyüzatmışikibinikiyüzdoksandört
    altıyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyarikiyüzdoksanikimilyonyüzotuzikibinaltıyüzatmışiki

Aynı sorun bendede var :S

yüzonikitrilyardörtyüzelliikikatrilyonyediyüzonikitrilyonikiyüzotuzbirmilyarbeşyüzyirmiüçmilyonsekizyüzelliyedibinsekizyüzoniki
    ikiyüzyetmişaltıtrilyaryüzyirmidörtkatrilyonbeşyüzyirmibirtrilyonbeşyüzotuzbirmilyarikiyüzseksendokuzmilyondörtyüzotuzsekizbinikiyüzkırksekiz
    üçyüzatmışbirtrilyardokuzyüzyirmikatrilyonyüzyirmidörttrilyonbeşyüzyirmidörtmilyarüçyüzatmışmilyonyüzseksenbirbindokuzyüzyirmidokuz
    dörtyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonyüzyirmidörtmilyarbeşyüzyirmialtımilyonüçyüzseksendokuzbinikiyüzyirmiiki
    beşyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyaryüzyirmidörtmilyonbeşyüzyirmiikibinikiyüzdoksandört
    altıyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyarikiyüzdoksanikimilyonyüzyirmidörtbinbeşyüzyirmiiki 

Bunlar herkesde farklı ama nasıl çözüldüğünü söylememişler :S 

Söz gümüşse, altın paradır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    ---RudeboY--- bunu yazdı:
    TheLastWar bunu yazdı:

benimde bi sorunum war :S ban yedim 3. uyarıyı aldım gyzemo kalmaıd :D:D

yeniden basladım 27. bölümdeki şifreyi çözemedim yardımcı olurmusunz

yüzonüçtrilyarikiyüzatmışaltıkatrilyonyediyüzonikitrilyonikiyüzotuzbirmilyarbeşyüzyirmiüçmilyonsekizyüzelliyedibinsekizyüzoniki
    ikiyüzyetmişaltıtrilyaryüzotuzikikatrilyonaltıyüzatmışbirtrilyonbeşyüzotuzbirmilyarikiyüzseksendokuzmilyondörtyüzotuzsekizbinikiyüzkırksekiz
    üçyüzatmışbirtrilyardokuzyüzyirmikatrilyonyüzotuzikitrilyonaltıyüzatmışdörtmilyarüçyüzatmışmilyonyüzseksenbirbindokuzyüzyirmidokuz
    dörtyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonyüzotuzikimilyaraltıyüzatmışaltımilyonüçyüzseksendokuzbinikiyüzyirmiiki
    beşyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyaryüzotuzikimilyonaltıyüzatmışikibinikiyüzdoksandört
    altıyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyarikiyüzdoksanikimilyonyüzotuzikibinaltıyüzatmışiki

Aynı sorun bendede var :S

yüzonikitrilyardörtyüzelliikikatrilyonyediyüzonikitrilyonikiyüzotuzbirmilyarbeşyüzyirmiüçmilyonsekizyüzelliyedibinsekizyüzoniki
    ikiyüzyetmişaltıtrilyaryüzyirmidörtkatrilyonbeşyüzyirmibirtrilyonbeşyüzotuzbirmilyarikiyüzseksendokuzmilyondörtyüzotuzsekizbinikiyüzkırksekiz
    üçyüzatmışbirtrilyardokuzyüzyirmikatrilyonyüzyirmidörttrilyonbeşyüzyirmidörtmilyarüçyüzatmışmilyonyüzseksenbirbindokuzyüzyirmidokuz
    dörtyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonyüzyirmidörtmilyarbeşyüzyirmialtımilyonüçyüzseksendokuzbinikiyüzyirmiiki
    beşyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyaryüzyirmidörtmilyonbeşyüzyirmiikibinikiyüzdoksandört
    altıyüzyirmiyeditrilyarüçyüzatmışbeşkatrilyonyüzdoksanikitrilyonaltıyüzotuzsekizmilyarikiyüzdoksanikimilyonyüzyirmidörtbinbeşyüzyirmiiki 

Bunlar herkesde farklı ama nasıl çözüldüğünü söylememişler :S 

ya ilk actığım acc da çözmüştüm ben bunu son 5 rakamı yazınca kabul ediyordu . şimdi olmuyo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    TheLastWar bunu yazdı:
    32672 yada 73592 32662

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakly
    burakly's avatar
    Erkek
    ya siz nasıl 37 yi geçdiniz bilgisi olan sölesin nasıl geçecem 12 saattir bunu araştırıyorum

dal rüzgarı affetsede kırılmışdır bir kere
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    ilgin için saol ama  bu da işe yaramadı ne yazık ki , oyunun mantığını değiştirmişler gibi geliyo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek

linki yapıstır

gyzem037cyacbbdgns.php

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

burakly çözebilecek misin... yazılarının yanındaki ... noktaların birinde link var oraya tıklıycan

TheLastWar eski sayılar böyle değildi walla bunlar acayip kazık olmuş.. Tekrar eden tüm sayıları yazdım olmadı..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek

[d] [a] [ÖR] [NÇ] =  kaç nilüfer açmış = n

n x dokuzyüzyirmibirmilyondokuzyüzyetmişsekizbinsekizyüzyetmişaltı

bu ne anlamadım anahtara tıkladım paint diyodu bişi anlamadım arkadaşlar daha önceki sayfalarda n=1 demişler yukardaki yazıyı rakama döktüm kabul etmedi 

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek

evet , ilk geçtiğimde son 5 rakamı yazıp geçmistim :D , 3-4 kişiye pm ile de sordum yazdıkları cvpların hiçbiri olmadı :D ,

birde bişey söylicem sizle paylaşayım bu 0010101.101010.  sorusu warya o soruda kaynak kodunu açın orda ek gyzemo kazanmak için kod veriyo onu yazın +1 ek gyzemo kazanın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    maqara bunu yazdı:

[d] [a] [ÖR] [NÇ] =  kaç nilüfer açmış = n

n x dokuzyüzyirmibirmilyondokuzyüzyetmişsekizbinsekizyüzyetmişaltı

bu ne anlamadım anahtara tıkladım paint diyodu bişi anlamadım arkadaşlar daha önceki sayfalarda n=1 demişler yukardaki yazıyı rakama döktüm kabul etmedi 

78876 olacak cevabın
Toplam Hit: 163881 Toplam Mesaj: 613