folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Gyzem.Com - Küllerinden Doğdu!

Gyzem.Com - Küllerinden Doğdu!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

evet, bilindiği gibi tbt'de çok sağlam hit'ler alan ve uzun süre kapalı olan oyun sitesi açılmış vaziyette.

bilenler bilir, açık olduğu zaman sabahlara kadar gyzem kasılmıştı tbt'de, ben de vardım bu takımın içinde. 

işte şimdi takımı uyandırmanın zamanı geldi; çünkü gyzem küllerinden yeniden doğdu. bizi bekliyor. haydi tbt başladığımız işi bitirelim.

ahaha

not: şimdilik site yeni açıldığı için beta versiyonda; fakat ne fark eder ki? değil mi ama?

@mod :

burda "
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=62&folderid=44051 "  65 sayfa post kasıldıgı için depoya tasınmıstır,İlk Bilgileri Bu Konudan Alabilirsiniz..

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    ahaha zamanında ne kasmıştım, tekrar bakayım bakalım =)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    oyunun mantığı tam olarak ney bide oyunun sonu var mı

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Eski konuyu okuyunca merak etmiştim. Bakayım nasılmış

Bu altta giriş kayıt gyzem nerdir falan filan yazıyo ya. Ben onların altındakı yazıları okuyamıyorum :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    Abi 5. Bölümdeyim ...Geçemedim bu 5.:DD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

xursi bunu yazdı:
    -----------------------------

cevap 'tim' olabilir bi dene

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

Cr4zY bunu yazdı:

xursi bunu yazdı:

cevap 'tim' olabilir bi dene

hocam soruların hepsi değişti. 0'dan başladı gyzem. zaten 5. soruda yazılacak bir şey yok. ben de takıldım. :\

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

xursi bunu yazdı:

tamam buldum. harabenin arka tarafında, küçük ve kırık mermerin alt kısmında zor gözüken bir altıgen boşluk var. taşı oraya yerleştireceksin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

5. bölüm: 1)harabenin arka tarafında, küçük ve kırık mermerin alt kısmında zor gözüken bir altıgen boşluk var. taşı oraya yerleştireceksin.

2)tapınak tarzı yerde ilk ekrandan bir sol bir yukarı yaptıktan sonra duvardaki figürlerde gyzem logosu göreceksiniz. 4-5 tne olması lazım, hepsine tıklayınca yap-boz açılıyor, onu tamamlayıp 5.bölüm geçiliyor.

6. bölüm: yusuf bey

7. bölüm: sadece en alttaki işlem satırını hesaplayıp yazınız. yukarıda kalanların hepsi 0 ediyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    adamlar kimlik bilgisi istiyor çok dikkatli olmanız lazım bitsede farklı isimde hiçbir işe yaramaz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    knuckleduster bunu yazdı:

5. bölüm: 1)harabenin arka tarafında, küçük ve kırık mermerin alt kısmında zor gözüken bir altıgen boşluk var. taşı oraya yerleştireceksin.

sağdamı soldamı ?

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 61748 Toplam Mesaj: 185