Hacked Turkishmydonoz Okul Sitesi Hacked...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    reklam...

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    samurai bunu yazdı:
    burası sanırım Web sitesi güvenliği, DOS/DDOS saldırıları... gövde gösterisi gibi bi yer degil : )) kimse sormadı sana nereleri hackledigini...ha diyosan ki ben illa yazacam ...ögretici bi seyler olsun.... nasıl yaptıgını falan da yaz bari tariqat felsefesine uysun
    Bu yazdığının aynısını tahribat.com yöneticilerinden biri site hacklediğinde de söyleyebiliyosan ne hoş ama laf olsun diye konuşuyosun,diğerleri yapınca tebrik bu adam yapınca mı kötü?yapmayn şöyle yav

öpücem abicim. çok doğru söyledin. 

kenarda köşede takılırım ben
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

antıoksıdan devlet sıtelerını hackleyerek bastırılacak egonun ta mq

exploıt bu arada orda anarsık bıraz esprı manasında soyledım ılla anarsıstın ne oldugunu soruyosan kurulu duzene bas kaldıran rejım karsıtı olarak tanımlayabılırız

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yellowstar
    yellowstar's avatar
    Erkek
    kaç gündür senin sitenin reklamını görüyom tahribatta, güzel reklam yolları. Ama tarikattan bu yolla kimse girmez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRJiNaL
    oRJiNaL's avatar
    Erkek
    hekleye hekleye okul sitelerini mi hekledin bari gereksiz zararlı başka şeyler hekle de bi işe yarasın.

Ne geçmiş vardır ne gelecek sonsuz bir "şimdi" vardır hiç bitmeyecek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    samurai bunu yazdı:
    burası sanırım  Web sitesi güvenliği, DOS/DDOS saldırıları...   gövde gösterisi gibi bi yer degil : )) kimse sormadı sana nereleri hackledigini...ha diyosan ki ben illa  yazacam ...ögretici bi seyler olsun.... nasıl yaptıgını falan da yaz bari tariqat felsefesine uysun
    Bu yazdığının aynısını tahribat.com yöneticilerinden biri site hacklediğinde de söyleyebiliyosan ne hoş ama laf olsun diye konuşuyosun,diğerleri yapınca tebrik bu adam yapınca mı kötü?yapmayn şöyle yav

komik olma abi ben hiçbir zaman bi yöneticinin burada gövde gösterisi icin ..artizlik icin hackledikleri siteyi yazdıklarını görmedim...en son bi zigzavor mu ne vardı o da gövde gösterisi degilyapılan bi terbiyesizlige cevap...herkes her heykledigi!  siteyi buraya yazarsa cw den ne farkımız olur..

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tamam şöyle diyelim
    Afferim turkishmydonoz süper alkış helal alkış.gif alkış.gif alkış.gif bravvo.gif tebrik.gif

ok??

Ayrıca bu sitede elbet bir ayrım olacaktır.Yoneticiler yaptığında demeye bilirsiniz gayette doal.

Bu sitede herkez eşittir gibi bir saçmalığa kim inanıyor?Benle 1 günlük üye aynı mı?Tahribata iyiyada kötü az yada çok emek verdim.
    Bunu silip 1 günlük bir üyeyle mi bir tutacaksınız?

Yada adminle bir üyeyi mi bir tutacağız?Tahribata laf atan bir site hacklendiğinde onu hacklemek için uğraşan adminlerle,
    Suçu belli olmayan devlet sitelerini hackleyen bir üyeyi mi bir tutacaksınz?

Tebrikler sizde uyumuşsunuz herkez eşittir kavramına... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    benim için dağdaki pkk ile devlet sitesine index çakanın bir farkı yoktur.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    komik olma samurai :)
    zamanında fistanda hackledi,remoteta hackledi,reneyle holy hackledi ses çıkarmadın.
    cwden farkımız hacklenen sitelerin konması değil ayrıca ,daha birşeyler derdim ama ya boşver...
Toplam Hit: 7541 Toplam Mesaj: 30