Hacked Turkishmydonoz Okul Sitesi Hacked...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

şu meb sitelerinin uzantılarına kıl oluom yaw k12 ne o öle k9 gibi :D

hacklemeye değmez ama okul sitesi ne de olsa eline sağlık kardeş :) ah bir gün okulların duvarlarına da index bassak şu müdürler göt olsa :P

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Coldhackersın site hacklemesi değil indexe yazdıkları,neden yaptıkları mühimdir,onların site hacklemesi hiçbirşeyi değiştirmez...onlar coldhackers adıyla site hacklemekle kalmıyorlar bölücülk yapıyorlar,bölcülüğü  yapanlara internet üzerinden yaptıkları için kızılmıyor arada ki farkı anla
    ne var devlet sitesi hacklemek hainlik mi?ben de zamanında hackledim o zaman ben de hainim,hatta pol.tr hackledidim 1 nolu hain olayım?
    müdür malsa sen niye öyle hissediyosun?anarşistlikle alakası ne bunun?hack bir ego tatmin olayıdır birşeylere dayanması gerekmez,kaldı ki türkiyede yapılan devlet sitelerinin ne kadar kaliteli olduğu ayrı birşeydir,ataturk.net gibi siteler bile hostlarda bulunup coldhackerstan mass deface ile giderken senin onlara bi uyarı,muhtıra çekmen o sitenin iyiliğinedir.sizin söylediğiniz şey hackin flesefesine aykırı yok mail at falan filan...açığı bulmuşum basarım kimseyi ilgilendirmez,zamanında içinde bulunduğum bir grupla defalarca mail çektik sklerne takmadılar sonucu da tahmin ettiğin gibi oldu.

coldhackers olayına tekrar geliyorum,coldhackers site hacklediği için değil siyasi düşünceleri yüzünden gözümüzde "o.ç" sıfatını almıştır,eğer sen sadece site hackliyorum diye benle onları aynı kefeye koyuyosan onlar bilgisayarda kullanıyo sen de kullanıyosun bak ortak noktanız var derim ve senin ne kadar saçma bir kanıt ileri sürdüğünü anlatmaya çalışırım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    Anarşi nin anlamıonı bilmeyen anarşi hakkında yorum yapmasın burda..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

arkadaşlar konuyu farklı yerlere çekiyorsunuz. bence bu konuyu ya ayrı bir başlık altında tartışalım yada birbirinizi kırmadan ö.m yoluyla halledin.

tamam? :)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    lan adamı çekemiyonuz görün işte. cyber warrior'u bile hackler bu adam.

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    bırakıcam abi bu işleri ne bu ya

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek

Edit:Ne yazarsanız yazın la adam cw yi hackledim diye fake konu açmış :)

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

heykır maydonoz :D törkiş heykır maydonoz :D

ne istion olm elin okul sitelerinden.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    burası sanırım  Web sitesi güvenliği, DOS/DDOS saldırıları...   gövde gösterisi gibi bi yer degil : )) kimse sormadı sana nereleri hackledigini...ha diyosan ki ben illa  yazacam ...ögretici bi seyler olsun.... nasıl yaptıgını falan da yaz bari tariqat felsefesine uysun

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    samurai bunu yazdı:
    -----------------------------
    burası sanırım  Web sitesi güvenliği, DOS/DDOS saldırıları...   gövde gösterisi gibi bi yer degil : )) kimse sormadı sana nereleri hackledigini...ha diyosan ki ben illa  yazacam ...ögretici bi seyler olsun.... nasıl yaptıgını falan da yaz bari tariqat felsefesine uysun
    -----------------------------
    Bu yazdığının aynısını tahribat.com yöneticilerinden biri site hacklediğinde de söyleyebiliyosan ne hoş ama laf olsun diye konuşuyosun,diğerleri yapınca tebrik bu adam yapınca mı kötü?yapmayn şöyle yav
Toplam Hit: 7543 Toplam Mesaj: 30