Hacker Dizimiz Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

düşünce gücüyle mi hack yapcak bu cumhur,
    nekrokinezi ile sistem adminini bayıltıp, telekinezi ile, serveri yakmaya kalkar olm bu::D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

Hoca Hackerdan çok lamer dizisi olur

1.Lamer:

-koşunla koşun bizim oto yıkmacının sitesi heyklicez

2.Lamer(arkının msn şifresini gördükten sonra):

-olum dün bi emesen heykledim aklın durur.

Yaptık bişiler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

bu dizi yayınlanırsa desene y... yedik herkes artık msn lere facebook a hacker im diye gecinicek

geçmişten ornek : kurtlar vadisi cıktıgı zamanlar  Lise Cagindaki gencler Agir abi rollerine girmişti..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

3d hacking rulz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Son dakika haberine göre isko ve hacker okan kadroya dahil edildi :W

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

olm bir bir kz versene, olm wla bendede yok, ne Bicim HAckersin :)

Beleş wireless kahramanı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KENAN
    KENAN's avatar
    Erkek

O kadar yorum yapılmış ama bir tane kişi inşallah başarırlar helal olsun diyen yok beni ilgilendirmez kim ne çekerse çeksin adamlarıda tanımam etmem sadece gelen mesaja karşılık bende sizlerle paylaşayım dedim. Bunlar bizim türk gençliğimiz değilmi? Nerde arkadaşlar bizim ülkemizin insanına inancımız milyardolarlık fikirleri varmış evet doğru adamları Cisco dikkate almış yorum yapanlarda bazılarıda kalkmış kim si....ler sizi diyor.  Facebook gibi a.q israil bozmalarının sitelerinde geyik çevirmek güzel adamlara milyarlarca dolar kazandırmak güzel ama ülkemizdeki arkadaşlarımıza destek yok yaparlar yapmazlar başarırlar başarmazlar bizi ilgilendirmez yazık bizim ülkenin insanına sielemezler sanki bazıları bi b....k yiyebilmişler gibi kendileri yapamazlar kalkarlar geyiğe alırlar. Asıl kimse sizi tınlamaz ameleler...neticede adamlar inanmışlar bişey yapmaya calısıyorlarmıs bazıları ise sadece konuşır tiye alır gülüyorum o geyik yapanlara :)

SeNi SeViYoRuM CANIM...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyler dalga geçmişsinizde bizim ülkemiz aşk dizisiyle entrika dizisiyle mi devam edicek böyle ?

amerikaya başka ülkeye bakıyorum değişik değişik diziler yapıyorlar lost, prison break, supernatural, dexter vs. vs.

bence artık bizimde yeniliklere açık olmamız gerekiyor..

bu tür projelere kimse yatırım yapmazsa biz aynı tas aynı hamam devam ederiz..

tabi bu benim düşüncem :|

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:
    -----------------------------

Birde Aydında çekilecekmiş.

Oyunculardan biri lise öğrencisi bir başka bir şey diğeri de fotoğrafçıymıs :D:D:D

Milyon dolarlık proje için yatırımcı bekliyorlarmış.Kim destek olur ulen sizebirde kendılerı oynacakmıs pehh

http://www.aydinlihaber.com/index.php?sayfa=haberdetay&id=1196&baslik=Bir-ba%C5%9Far%C4%B1-hikayesi

liseli detected :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

KENAN bunu yazdı:

O kadar yorum yapılmış ama bir tane kişi inşallah başarırlar helal olsun diyen yok beni ilgilendirmez kim ne çekerse çeksin adamlarıda tanımam etmem sadece gelen mesaja karşılık bende sizlerle paylaşayım dedim. Bunlar bizim türk gençliğimiz değilmi? Nerde arkadaşlar bizim ülkemizin insanına inancımız milyardolarlık fikirleri varmış evet doğru adamları Cisco dikkate almış yorum yapanlarda bazılarıda kalkmış kim si....ler sizi diyor.  Facebook gibi a.q israil bozmalarının sitelerinde geyik çevirmek güzel adamlara milyarlarca dolar kazandırmak güzel ama ülkemizdeki arkadaşlarımıza destek yok yaparlar yapmazlar başarırlar başarmazlar bizi ilgilendirmez yazık bizim ülkenin insanına sielemezler sanki bazıları bi b....k yiyebilmişler gibi kendileri yapamazlar kalkarlar geyiğe alırlar. Asıl kimse sizi tınlamaz ameleler...neticede adamlar inanmışlar bişey yapmaya calısıyorlarmıs bazıları ise sadece konuşır tiye alır gülüyorum o geyik yapanlara :)

http://www.aydinlihaber.com/index.php?sayfa=haberdetay&id=1196&baslik=Bir-ba%C5%9Far%C4%B1-hikayesi

OKUDA GÖR adamlar pardon çocuklar kendılerıo oynayacakmıs .Siklemem bile ne yapayım ben senaryosunu.Diziler senaryo ile olsaydı Haftalık roman olurdu.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 5948 Toplam Mesaj: 34