folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hacker Lık Bu Olmasa Gerek..Üzülüyorum...

Hacker Lık Bu Olmasa Gerek..Üzülüyorum...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu tiplere halk arasında lamer denir.Hackleyebildiği her yeri hacklemeye calısırlar.Yani bedava site yada paralı site hic farketmez.Lamer amacı olmadıgı için önüne gelene saldırır :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    geçmiş olsun dostum umarım ki baban tez zamanda iyileşir

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dewil_JaCKaL
    dewil_JaCKaL's avatar
    Erkek
    tşk ederim arkadaşlar.ms hastalığı hakkında henüz tıp malesef çaresiz.kaynağı,sebepleri bilinmiyor.nerden geldiği belli olmayan bir virüsün sebep olduğu düşünülüyor.hastalık doktorların en basit açıklamasıyla tıpkı bir elektrik kablosunun etrafında nasıl plastik bir kılıf varsa,birbirine temas edip şase yapmaması için,vucuttaki sinir hücrelerinin etrafındada miyeln kılıf var.vucut savunma mekanizması zamanı,süresi,nedeni belli olmayan bir zamanda bu miyelin kılıfı düşman zannedip yok ediyor.yani kablolar biribirine dokunup şaşe yapıyor..tedavisi de henüz yok.avrupada bu hastalıkla ilgili büyük çalışmalar var.ama benim asıl üzüldüğüm konu malesef ülkemizdeki lamer bozuntularının veya kendini hacker zanneden kişilerin bir sitenin içeriğini konusunu amacını faydasını zararını bilmeden bu tür şeyler yapmaları.allaha havale etmekten başka yapcak bişey yok.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allahın odunları  bunlar hep varya birilerini reklam amaçlı tv lere çıkması sonucu oldu iskodur cw dir aytdir cart curt çıktılar sanki çok büyük matah gibi sitelrinin sırf reklalarıiçin 13 14 yaşlarında çocuklarda merak saldılar hepsi bunlara vatan millet diyor adam türksitesi hackliyor  bu ülkeye yukarada saydığım 3 gurup çok büyük zarar verdi çook

asıl küfür hak eden bu velet değil aslında bu herifler

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar o msn yi ekledim girerse baya bi yalanca edeiyat yappıp canını yakıcam üzülssünsün biraz:D

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    bu velede deil buna ders calı$sın die pc alıp hiç kontrol etmeyen aileye küfür etmek lazım :|

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cbekcibasi
    cbekcibasi's avatar
    Erkek
    Gecmiş Olsun Kardeşim ALLAH Şifa versin

Pc Kopat izmir_love_1988@hotmail.co.uk Msn?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fthrkl
    Fthrkl's avatar
    Erkek
    indexi berbat yapmıs altına bide yazmıs | index Design By HEXB00T3R | diye. ne krolar var ya
    siteside berbat, ücretsiz bi site acmıs (sayfa olusturma sihirbazıyla sanırım) kendine hexteam.tr.gg diye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kardeş önce geçmiş olsun,bence bir adam bukadar amaçsız olamaz belkide yeni yeni bişiler öğrenmiş uygulama yapıyordur ama sitenin içeriğine bakmadan zararsız hatta yararlı bisiteyi hacklemek harbiden ....lik oluyor

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

Babana Allah'tan acil şifalar dilerim .

Böyle sokma kafalıları da takmamak lâzım ... 

Toplam Hit: 8448 Toplam Mesaj: 46