Hackera Neler Soruyorlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

Hacker olduğunu beyan eden abimize değişik sorular soran ablamız temalı bir video.
    Değişik bir röportaj olmuş izlemenizi tavsiye ederim :)

TIKLA

Türk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bence bu seriler içinde ki en başarıılı video olmuş. adam hem herkesin anlayabileceği şekilde konusuyor hemde doğru bilgiyi espirili olarak verebiliyor.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

biraz ilginç geldi cevaplar izleyen müridlerimizin yorumlarını merak ediyorum açıkçası

Türk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Bahsi geçen otomotiv firması Reno. Cryptolocker yemişti :D

edit: karı çok uyuz aq ya insanın tadını kaçırıyor. 

dcpromo tarafından 15/Haz/19 11:59 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

+1

Ateizmi savunmaya gelen Efe Aydala Allaha inanıyor musun diye sormuştu :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Röportajı yapan kızı yani Su'yu tanıyorum yakından. Çok tatlı bir kızdır yaptığı bir projede birlikte çalışmıştık. Gerçekten çok güzel bir konsept oluşturdu ve farklı bir soluk getirdi bence. Bu videoyu da daha az önce izledim :)

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Röportajı yapan kızı yani Su'yu tanıyorum yakından. Çok tatlı bir kızdır yaptığı bir projede birlikte çalışmıştık. Gerçekten çok güzel bir konsept oluşturdu ve farklı bir soluk getirdi bence. Bu videoyu da daha az önce izledim :)

üslubu daha tatlış yapsın kendi gibi,  reis söyleyiver de :D 

edit: kanal sardı diğer konular da ilgi çekici. 

dcpromo tarafından 15/Haz/19 12:56 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek

Videoyu izledim ama pek güzel gelmedi bana. Sorular güzel ama cevaplar öyle ahım şahım değil. Abinin arada kih kih kih gülüşü de soğuttu açıkçası :) Bence 2013 yılında Ayşe Arman'ın, Kod adı ‘the mask.’ ile yaptığı röportaj daha güzel, daha sürükleyici. Söz konusu röportajı okumak isteyenlere: Bu röportajı okuduktan sonra, bilgisayarınızın kamerasını yara bandıyla kapatacaksınız!

The lost boy of cyberspace ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

bu seri çok güzel diğer videolarıda izlemenizi öneririm. katılımcıdan katılımcıya değişiyor programın tadı ama bence çok güzel birşey yapıyorlar.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

+1

Ateizmi savunmaya gelen Efe Aydal'a, Allah'a inanıyor musun diye sormuştu :D

Bence bunda bir sakınca yok.

Kıyıda köşede sıkışmış kalmış (tam kelime aklıma gelmedi) nokta olabilir mi diye sorabilir. Doğrudan sorup cevap almakta bir sakınca yok (tabi özel bir durum belirtilmediyse), sonradan Detaylara geçilebilir. bana göre. 

RitmFarbRacourci tarafından 15/Haz/19 15:44 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

tbt de hacker  varmıdır laaa,varsa pm beklerim :D

Toplam Hit: 4043 Toplam Mesaj: 27
soru hacker soramazsın