Hackera Neler Soruyorlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

tbt de hacker  varmıdır laaa,varsa pm beklerim :D

sevgilimin msni kırmışdım gizli yanıtdan sayılırmı?

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

5 dk dayanabildim 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hahaha adamın sinsi tondaki gülüşleri çok hoş ama.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Karizma59
    Karizma59's avatar
    Erkek

Adam ben yapmadım asla yapmam yalan alayını yapmıştır :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adamı @underzero amcaya benzeten bir benmiyim :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

adamı @underzero amcaya benzeten bir benmiyim :D 

:D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bu video'da benzerlerinde en çok sevdiğim, aradaki boşlukların alınması-çıkarılması. 

sonuna kadar izledim, adam sempatik, kahkaha müthiş, refleks cevap vermiyor, bilmediğin çok da fazla birşey anlatmıyor tabi video süresi baz alındığında. 

Sunucu ilk 5dak iyiydi ses tonu, oturuşu filan. Sonra her iki şekilde de bi kaymaya başladı, gıcık olmaya başladım. 

@Under' de göz çevresinde morluklar yok muydu yav. Bir de Gözlüğü kalın,köşeli, plastik (veya kemik) çerçeveli değil miydi. Saçlar kısa kesim, görece sert idi; bu adamda saçlar arkadan bağlı ve tamamı beyaz, seyrek. Alın da köşelerden açık. @Under' de saçlarda siyah ve beyazlık var. Ha Boy bir miktar benziyor ama kilo,göbek konusunda yorum yapamayacağım. Yada göbek konusunda, geçenlerde balgat tarafındaki buluşmanızda biraz göbek vardı ama bu adamdaki kadar değil gibi geliyor bana. ^^

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

piyasadaki nicki nedir bu abimizin 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Bu video'da benzerlerinde en çok sevdiğim, aradaki boşlukların alınması-çıkarılması. 

sonuna kadar izledim, adam sempatik, kahkaha müthiş, refleks cevap vermiyor, bilmediğin çok da fazla birşey anlatmıyor tabi video süresi baz alındığında. 

Sunucu ilk 5dak iyiydi ses tonu, oturuşu filan. Sonra her iki şekilde de bi kaymaya başladı, gıcık olmaya başladım. 

@Under' de göz çevresinde morluklar yok muydu yav. Bir de Gözlüğü kalın,köşeli, plastik (veya kemik) çerçeveli değil miydi. Saçlar kısa kesim, görece sert idi; bu adamda saçlar arkadan bağlı ve tamamı beyaz, seyrek. Alın da köşelerden açık. @Under' de saçlarda siyah ve beyazlık var. Ha Boy bir miktar benziyor ama kilo,göbek konusunda yorum yapamayacağım. Yada göbek konusunda, geçenlerde balgat tarafındaki buluşmanızda biraz göbek vardı ama bu adamdaki kadar değil gibi geliyor bana. ^^

@underzero vay vay vay

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Underzero bu adam olamaz, olmamalı. Banlarken böyle güldüğünü düşünsenize? Bu arada röportaj gayet boştu ve adamın gülüşü de hayli irite edici.

Toplam Hit: 4041 Toplam Mesaj: 27
soru hacker soramazsın