folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hacklink – Seo Çalışmaları Satışta

Hacklink – Seo Çalışmaları Satışta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Erkek

gına geldi sevgili müritler eğer hacklink satın alıyorsanız ve sizlere bi kaç öneride bulunup yapabilirim diyorsam bunu yaparım bunun için para ödediniz olarak algılamayın. hacklink satıyorum öneri değil. Bunun haricinde lütfen çakallık yapmayalım. Bi akıllı siz değilsiniz LİNK FİYATI ADET: 20 TL 10 ADET LİNK ALIMINDAN AŞŞAĞISINA İNDİRİM YOK.

Reff Script House ve Qzer Network Olarak 2 yıldır Hacklink çalışması yapıyoruz ve son zamanlarda artan büyük talepden dolayı bütün bloglarımızda ve üyesi olduğumuz forumlarda hacklink satışına başladık. bundan önce esc, P*rn* vb, *d*lt içerikli sitelere hacklink çalışması yapıyorduk fakat bu sefer sizlerin istediği her kategoride sitelere <strong style="font-size: 10.5pt;">Hacklink Çalışması yapmaya karar verdik. Peki Hacklink çalışması bizim ne işimize yarayacak derseniz aşağıdaki açıklamaları okuyunuz;

Hacklink Çalışmasının Siteme Ne Gibi Bi Yararı Olacak ?
    Sitelerinize göndereceğimiz hacklink çalışması yaptığımız siteler Alexa dünya sıralaması genellikle 400k - 5k arasında oluyor bunun üstünde gönderimler 1.5 milyon a kadar işinize yarıyor geri kalan ranklar çöp link olarak adlandırılıyor. peki ne işe yarıyor bu rankdaki linkler. belirtiğimiz rankdaki sitelere sizin linklerinizi anahtar kelimeleriniz ile eklediğimiz için google a sitenizi o linkte referans sağlıyor ve sitenizi hem o anahtar kelimenizde yukarılara çıkartıyor, hem de sitenizin diğer kategorileri ve içeriklerinizi daha iyi tanıtmasını ve yukarılara çıkmasını sağlıyor. tabi bu süreçte sadece google a değil alexa sıralamanızda bu seo çalışmasındaki aşağıda seçtiğiniz pakete göre hitiniz de yükseldiği için sizin de alexa ranklarınız yükseliyor.

Benim Sitemin Rakip Sitelerden Daha Çok İçeriği Var Fakat Rakiplerim Google da Önde ?
    yukarıdaki soruda belirtiğimiz gibi çoğu site artık aylık olarak değilde haftalık olarak güncel link çalışmaları yapıyor ve şuanda backlink, hacklink çalışması yaptırmayan site neredeyse yok denecek kadar az sizin rakip sitelerinze göre google da geri kalmanızda doğal olarak buna bağlanabilir.

Sitelerine sadece hacklink çalışması yapmıyoruz hacklink çalışması yaptıran müşterilerimize hiçbir ek ücret ödemeden sitenizin iç seosunu da biz yapıyoruz. Bu işlem için sadece hacklink çalışması satın almanız yeterli olacaktır. Site içi seo çalışması için hacklink satın alımından sonra bizim ile iç seo çalışması için iletişime geçin.

Paketler hakkında bilgi almak ve satın almak için aşağıdaki yöntemlerden birinden iletişime geçin;

Skype; Reffkok@usa.com

Mail; columnss0@gmail.com

Tahribat PM (skype ı ve mail i daha çok kullanıyorum)

Ödeme yöntemlerine bitcoin eklendi;

@Ceo ile iş yapıldı teslim edildi.

@Atakartal ile iş yapıldı teslim edildi. yeniden çalışma yapıldı.

@Lnau ile iş yapıldı teslim edildi.

@Flybatwin ile iş yapıldı teslim edildi.

@janni ile iş yapıldı teslim edildi.

@snnyk ile iş yapıldı teslim edildi.

@TxT ile Hacklink ve Instagram 12 k takipçi çalışması yapıldı. hacklink teslim edildi.

@nereodi ile iş yapıldı teslim edildi.

@MuhammeT ile iş yapıldı teslim edildi.

morena tarafından 16/Oca/18 20:46 tarihinde düzenlenmiştir

tıssssssss
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Gayet güzel bir hizmet.. burda bir mesajım dursun, işim düşebilir.

Üç kuruşluk adama Beş kuruşluk değer verirsen, üstte kalan 2 kuruşla seni satar..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Hocam tbt fiyatin nedir onuda bir soylesen cok guzel olurdu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı

Hocam tbt fiyatin nedir onuda bir soylesen cok guzel olurdu.

hocam fiyatları normalde kullanıcıya göre ayarlıyoruz. yani 2-3 adet panelimiz var ve bu sitelerin her birine en fazla 10 adet link ekliyoruz.

30+ link olarak garanti veriyoruz fakat 3 adet panelimiz var +70 hacklink olan şekilde +30 üstünde tutuyoruz panelde ne kadar site varsa onları yolluyoruz.

+30 linkli fiyat 300 tl. adet olarakda satışımız var. panellerdeki sitelerimizin rankları alexa dünya rank 20k ile 800k arası 

google news kayıtlı siteler. türk ve yabancı. fiyatları sitelerin kalitesine göre düzenlediğimizi unutmayın :D

morena tarafından 16/Kas/17 01:26 tarihinde düzenlenmiştir

tıssssssss
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Erkek

hacklink ve seo çalışmaları devam ediyor.

tıssssssss
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    atakartal
    atakartal's avatar
    Erkek

Kendisi öncelikle oldukça ilgili. Kendisinden deneme amacıyla tam rakamı söylemiyim fakat 2 haneli bir ücret karşılığı 8 link aldım.

Bunlardan 2'si 1-1,5M alexa ranka sahip

4 tanesi 500k-1m arası

2 tanesi de 500k üstü ranka sahipler.

Sitelerin genel ortalaması olarakta MOZ DA değerleri 20 civarı. Açıkçası ücretine göre ben beğendim. İlgin içinde teşekkür ederim hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı

Kendisi öncelikle oldukça ilgili. Kendisinden deneme amacıyla tam rakamı söylemiyim fakat 2 haneli bir ücret karşılığı 8 link aldım.

4 tanesi 500k-1m arası

Sitelerin genel ortalaması olarakta MOZ DA değerleri 20 civarı. Açıkçası ücretine göre ben beğendim. İlgin içinde teşekkür ederim hocam.

Morena samimi ve dürüst biri, ilerde onunla çok alış verişim olacak.

Üç kuruşluk adama Beş kuruşluk değer verirsen, üstte kalan 2 kuruşla seni satar..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

takipteyim hocam

gerçekler örtülmek isteniyor. Mustafa Kemal"e gerçekten sahip çıkanlar varsa onlar da bizleriz. Onun İstiklal-i tam prensibini, ve onun istiklal-i tam Türkiye idealini yalnızca biz devam ettiriyoruz.Türkiye"nin bağımsızlığından başka bir şey istemedim.Bundan dolayı da ölümden korkmuyoruz.Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye"nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum. DENİZ GEZMİŞ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Erkek
    tranceport bunu yazdı

takipteyim hocam

imzanı okudukça kahkaha atıyorum vay be rusların tasmalı köpeği deniz geymiş Son Başbuğ Atatürk'ün askeriymiş

Vaktiyle bir ATSIZ varmış...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Erkek

hacklink satışları devam ediyor 70 site için 10 kişi den iş alıyorduk ve şuan 3 kişilik yer kaldı.

satın alım ve görüşmek isteyen arkadaşlar mümkünse skype adresinden ulaşsın şuan biraz bu iş sayesinde yoğunluk var diğer iletişim adreslerine pek bakma şansım olmuyor.

tıssssssss
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Erkek
    atakartal bunu yazdı

4 tanesi 500k-1m arası

yorumunuz için çok teşekürler hocam.

tıssssssss
Toplam Hit: 4651 Toplam Mesaj: 82
hack backlink link google adwords hacklink backlink