folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Haksızlara Hak İddia Etmek Hakka Haksızlıktır

Haksızlara Hak İddia Etmek Hakka Haksızlıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    feraset......
    memleketi senin gibi düsünen insanlarin eline gecircegimizi mi saniyorsun?? suna bak bastan sona demedigini birakmamissin adama..bir insan lider sifati tasiyorsa yaptiklari ortadadir...senin gibi insanlarin istiklal mahkemesinde neden asildigini cok iyi biliyoruz..Hala inanclarimizla siyaseti karistirarak türk vatanini kurtulusu icin elinden geleni yapmis sahsiyetleri camur atmak senin nerene sigiyor?? haksızlara hak iddia etmek hakka haksızlıktır..dogru...iyide senin yaptiginla celisiyor mu bu? senin söylediklerinle bagdasiyor mu bu cümle? adam resmen deccal diyo atatürk icin..bu kadar büyük terbiyesizlik ve utanc olur mu?
    yuhh be size...su yazilarini bir türk evladi yaziyorsada yuhhh diyorumm..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    ben daha bişey demiyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    sıtemızı nurcuların bır yan kurulusu halıne cevırelım ıstersenız! herkez neyın ne olduıgunu cok iyi biliyor !

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=32652

sonuna dek arkasındayım konusmaya devam edebılrsınız umrumda bile deil. bu ulkeyı serıatla kımse yonetemeyecek cumhurıyet ılelebet olacaktır.....!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    feraset +1;
    ----------------
    Tabiki Atatürk olmasa bu zaferlerin çoğu olmayacaktı..
    --------------
    boyle yazık cümleleri kınıyorum.. Kimse bu koca ulusun zaferlerini bir şahısa bağlayamaz. Ne Kanuni ne de Fatih zaferleri üzerlerine almamış, bilakis ordu ve halka mal etmişlerdir..

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dam ustunde saksagan vur beline kazmayi gerek fetocan olsun gerke said bilmem ne kim hakli kim haksiz iyi kotu kesin olarak ahirette verilir cevabi...Gidisata gore degerlendirirsek memleketin amkodular fetocanlar...defalarca tartisildi bu konu o kadar cok tartisildi ki ben fetocana hiciv bile yazdim beyitler halinde 20-30 beyitten olusuyor ..fetocan icin hiciv yazarken edebi metinler tarihini bile karistirdim hicivle ilgili bilgi toplamak icin...gecin herkes kendine musluman...ben fetoya laf atarim eger haksizsam elbet bunun hesabi kesilir o haksizsa elbet bununda hesabi kesilir...ama bu dunyada amerikanin kucaginda orgazm olan birisinin benim icin hakli bir tarafi yok...Compi sapma saga-sola sen Allahtan birlik dile ikilikten gelir bela deava insanliq deavasi;)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    ben bu ulkenın kurtulusunu tek bir sahsıyet kazandırdı demıyorum hiç bir zamnda demıyecegım ama elbette Atatürk'ün cok büyük payı var.bu vatan şehitlerle kazanıldı canakkele zaferlerıyle kazanıldı dualrla secdelerle kazanıldı..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    testisi yedik amk :S

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ulan ATATÜRK'ü övmüycez de kimi övücez kusura bakmayın amerikaya kötü deyipte bi insan(cıa ajanı olduğu galiba doğru ) amerika da yaşıyosa bu ne perhiz bu ne ahana turşusu derim ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    gereksiz konular bunlar.konuşuldu daha önceden.her önüne gelen said nursiyi atatürkü tartışmasın.tartışmak isteyende önceki konulardan devam etsin lütfen.
    locked

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 2340 Toplam Mesaj: 21