Halkın Partisi: )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ErPecker bunu yazdı:
    -----------------------------

EY CHP SEN NASIL BİR PARTİYDİN NASIL BİR PARTİ olmaya devam edion

bi tanıtım filmine kendi TV in olan habertürk müdr nedir onu sorumlu yapıp 4 mlyon dolar verdin.sonra kendi agzinizla bu film korsan cd ler den farksız 100 ytl etmez bi emegin eseri dediniz.

Chp halktan ışık yolu kadar uzak artık.sömüren sömürüo iş bankası+chp  el ele halk qo kefene

senin yaş kaç 11 mi ?     Duymuşsun bişiler abinden babandan ama yanlış duymuşsun bebiş....

Benim anlamadığım adamlar vatanın anasını ağlattı, gemicikler aldılar, yumurta mısır akıttılar, şeyh maktuma satmadıkları yer kalmadı, zaman gazetesinin karları, stv nin samn tvnin gelirleri, fethullahtan gelirler, ülkenin gelirleri,hortumlamalar,yolsuzluklar,eşe dosta kıyak geçmeler (bunlar dindar parti nede olsa dinde usulsuzlk,hile serbest) akpli şahısların bütün gelirlerinin artması,mitinglerde soğutmalı sistemler kurmalar,kömürdür altındır dağıtmalar yani her türlü şer..sizlik bunlarda ama bunları savunanlarda aynı düşüncedeki insanlar... 
     (savunanlarda yani halkımızdan seçme vatandaşlar... muhafazakadar ibne cemil ipekçinin ağzından helk,bülent ersoy değimiyle Haelyk ımız)  

Bu akp teşikilatlarındaki hortumcular KAfalarını gömmüşler DEVE KUŞU gibi görünmediklerini sanıyorlar...  Bunlara Oy verenlerde herşeyi bildikleirni sanıyorlar yani sözde spor için dömelmişler egzersiz yaptıklarını sanıyorlar ama bilmiyorlarki çok pis geçiriolar...

Konuya gelirsek "SANKİ RENT A CAR FİRMASI" akp yandaşı bi gazetenin vs. nin haberi bariz belli gerçekçiliği yüzde 0 diyelim ki doğru sizene adamlar isterse dansözleri çalıştırırlar ??  Kaldıki ekonomiyle ne alaka zengin parti ya hemde yardım yapanlar çok fazla belki nerden bilionuz,biliolar ? 

akp KAÇ MİLYON DOLARA SADECE Bİ BİNA DİKERKEN NE VAR ÇOK CUZİİ BİR MİKTAR DİYEN DALLAMALAR ŞİMDİ NEDEN BAHSEDİYOR... Ya sabır Allahım...   GEmicik almıo diemi siteminiz onu anlamadım :))  Halkın partisi olunca halka KÖMÜR DAĞITMASIMI GEREKİYOR CHP NİN ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

baykalla ilgili laf soyle birsey demem, cehepe nin yolsuzlugunu bul bende seninle beraber tukururum birsey demem

ama Ataturk un partisi, halkin partisi soyle boyle arazi satin almis gibi sallama konularla gelmeyin boyle lafimi esirgemem.

ADD Ataturk u kullanarak sunu yapti, chp bunu yapti.

onlar birseyler yapinca siz ATATURK den sogudunuz, nasil ki akp dini kullanarak milleti somurup de insanlari dinden soguttuysa.

sukur Allah dan sogudugumuz yok, dinden sogudugumuz da yok, din bezirganlarina ragmen.

ama sizin amaciniz ADD nin chp nin yaptiklarini gostererek Ataturk den sogutmaya calismak. her firsatta bakin Ataturkculer soyle Ataturkculer boyle diyorsunuz.

millet dini kullanarak milleti dinden sogutuyor onu gorup engellemek yerine konuyu nerelere getirip milleti BU ULKENIN KURUCUSU MUSTAFA KEMAL ATATURK den sogutmaya calisiyorsunuz. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

baykalla ilgili laf soyle birsey demem, cehepe nin yolsuzlugunu bul bende seninle beraber tukururum birsey demem

ama Ataturk un partisi, halkin partisi soyle boyle arazi satin almis gibi sallama konularla gelmeyin boyle lafimi esirgemem.

ADD Ataturk u kullanarak sunu yapti, chp bunu yapti.

onlar birseyler yapinca siz ATATURK den sogudunuz, nasil ki akp dini kullanarak milleti somurup de insanlari dinden soguttuysa.

sukur Allah dan sogudugumuz yok, dinden sogudugumuz da yok, din bezirganlarina ragmen.

ama sizin amaciniz ADD nin chp nin yaptiklarini gostererek Ataturk den sogutmaya calismak. her firsatta bakin Ataturkculer soyle Ataturkculer boyle diyorsunuz.

millet dini kullanarak milleti dinden sogutuyor onu gorup engellemek yerine konuyu nerelere getirip milleti BU ULKENIN KURUCUSU MUSTAFA KEMAL ATATURK den sogutmaya calisiyorsunuz. 

Hiç kendini yorma  senin kadar en az senin kadar bende severim ve işyerimde büyük bir portresi var çerceveletmişim olayı başka tarafa cekmeye gerek yok yok

benim kızdığım nokta bügün  ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEKLER  YANİ NAMI DEĞER ADD

NAPIYOR AKŞAMA KADAR SÖLERMİSİN DÜNYANIN NERESİNDE ATATÜRKÜ TANITTI KAÇ KİTAP DAĞITTILAR İNSANLARA ATATÜRK HAKKINDAKİ YALAN YANLIS HABERLERİ SİLMEK İÇİN HİÇ GEC ONU

KIZDIĞIM NOKDA ATATÜRK DEĞİL HOCAM AMA SİZ ÖYLE ALGILIYOSUNUZ  ONUN ADINI KULLANARAK VEYA VATAN MİLLET LAİKİLİK AMA CUMHURİYET DİYEREK ASLINDA NE LAİKLİK NEDE CUMHURİYET İÇİN HİÇ BİR ŞEY YAPMAYAN İNSANLARIN ATATÜRKÜN İSMİNİ KULLANARAK VE O KILIF ALTINA GİZLENEREK ÜLKENİN ANASINI AĞLATMASIDIR ÜZÜLDÜĞÜM NOKTA BURASI

YOKSA MEKANI CENNET OLSUN ATATÜRKE KİMSE LA ETMEMİŞTİR EDENİN KARSISINDA BELKİ SENDEN DAHA COK DURURRUM

YANLIS ANLAŞILIYORUZ

BÜGÜN CHP BAYKALI HALA LİDER DİYE SECDİYSE ZİHNİYETLERİ AYNI GERİ KALAN SADECE İSMİDİR OK YONETİM DELEGELER BAYKALLA AYNI ZİHNİYETTEYSE  ATATÜRKDEN NE KALDI GERİYE SÖLERMİSİN SADECE ÜÇ HARFMİ BUMU SENİ CEZBEDEN SEY

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

peki ne alaka arazi almasiyla ?

ben hala chp nin arazi satin almasinin, add ile, Ataturk ile iliskilendirmeni anlamiyorum.

arazi almanin nesinde bi gariplik var ?

adamlar Allah in ismini kullanarak iktidara geldiler, louis vitto dan asagi canta, bilmem ne markadan baska saat, oglu burslu okurken gemi sahibi olmasi, tatil yaptigi otelin sahibinin devletle is yapmasi,  unakitanin kilifina uydurulmus yolsuzluklari vs vs vs

yazsam sitenin serveri sapitir,

cikmissin chp arazi satin almis vay efendim nasil arazi satin alir.  acik acik anlat ben biraz aptal bi insanim algilayamiyorum burdaki yanlisligi

acik acik yazki anliyabileyim... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    90 adet arazi 81 araç vs vs vs ve bu arazilerin fiyatlarını bi araştır hoca ok bitane değil 90 adet : ) üyelermi verdi parayı 

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

peki tamam

chp cumhuriyetin ilk kuruldugu yillardan bu yana var. her secim doneminde secim yardimi aliyor, aldigi paralari degerlendiriyor, yatirim yapiyor kazaniyor,

+ kira geliri de vardir buyuk ihtimalle

+ (emin degilim) her yil yine birtakim yardimlar aliyor

adam degerlendire degerlendire bu gune kadar getirmis

peki x parti kurulali 5 yil olmus aldigi araziler araclar gayrimenkuller vs arastirdin mi hic ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

o dediğin 3 yıl içinde alınmış hoca kurulduğundan beri değil

hadi bütün  partilerin  mal varlığını cıkar ozaman karsılastralım : ) hı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

o nasil olacak qin komik olma

ha dogru sen partilerin malvarligi ile ilgileniyorsun, ben durust politikacilarin malvarligi ile ilgileniyorum

cocugu burslu okuyupta gemi sahibi olan, sirket kurup ulkesine dusuk vergi ile misir getiren, 16 yasinda holding sahibi olmaya calisan, sirketler kurup devletten ihale alanlar,

basbakan maasi ile gecinemiyorum  deyip istinye parkta dunyanin en pahali urunlerinin satildigi dukkanlari kapatanlar vs vs vs

zenginin parasi halkin cenesini yoruyor iste 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

hocam ben akp savunmuyorum anlamıyosun eğer bu anlattığın konularda onlarında sucu varsa allah onlarınd abelasını versin ama chp de evliya partisi yapma sen normaldir sunu bunu alması diyosunda ona konusuyorum ben

yoks aakpside mhpside chpside hepside belli bir rant belli bir amaç için çabalıyorlar ülke için hiç biri bu denli yırtmaz kendini

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CIZIRTI
    CIZIRTI's avatar
    Erkek

akp hakkında başsavcı sayfalarca şikayete konu belge sundu mahkemeye. akpnin yaptıkları dururken chp nin yarım sayfa haberi çıkmış ortaya. onlarda ne kadar yolsuzluk içerikli faaliyetlerdir tartışılır ki, bence yolsuzluk değil, çünkü ne halkın sırtından ne ülke topraklarından ne ülkenin ileri gelen firmalarının (örn:türktelekom) yabancılara satılmasından..... elde edilmiş gelirlerle alınmıştır.kaldıki kişilere ne oluyor anlam veremiyorum ne yani akpnin yaptıkları orada dururken asparagas varsayımlarla chpnin yaptıkları çamurlanmaya mı çalışılıyor. madem bu kadar ülkeyi seven hep iyiliğini isteyen kişileriz o zaman herşey ortada chpnin yaptıklarını irdeleyinceye kadar irdelenecek sorgulanacak o kadar çok yapılan var ki... bknz:akp

Toplam Hit: 8926 Toplam Mesaj: 74