folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hamsterımı Kendime Nasıl Alıştırabilirim?

Hamsterımı Kendime Nasıl Alıştırabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

jasgues bunu yazdı:
    -----------------------------

Size hamster beslediğim zamanı anlatmak istiyorum.Küçüktüm(11-12  yaş) gittik hamster aldık 2 tane biri dişi biri erkek.Bunlara bir de 2 katlı süper bir kafes aldım.

Bir süre hiç sorun olmadı arada bir parmağımı,elimi ısırırdı erkek olan.Bir gün baktım dişi yatmış hasta gibi bir biraz zaman geçti yavruları oldu.Sosis gibi bişeydi.birkaç defa doğum yaptı.Toplam 20 küsür hamster'ım oldu(çok çalışkanlar :D) Arada bir yeni doğan miniklerle oynardım parmağımla dokunurdum.Bunu yapmamk gerekiyormuş.Anne-Babaları yavruları kokladığında yavrusunun kokusu yerine bizim kokumuzu alıp başkasının yavrusu sanıyormuş.Başkasının yavrusuna da yaptığı muamele onu yemek.
    Neyse dedim birkaç yavru gitti öyle.Yine birgün okuldan gelmiştim bitkin bir vaziyette.Kafese baktım anneleri bir köşede duruyor.yavrular sağda solda geziyor babalarını gözüm ararken bir baktım iki tane yavru(biraz büyük) babalarını yiyor.babalarının sadece başı kalmış gerisi var yok.Hemen babamı çağırdım babamda en çok onu severdi.
    Sinirlendi elini soktu kafese babayı yiyen yavruları tuttuğu gibi balkondan aşağı attı.(2.kat) geri de kalan yavrular da tozuttu.Sonra da anneleri bizim giysilerden birini kemirirken kumaş boğazına takıldı oda boğulup gitti.

Bunları okuyup benim de hamster'ım böyle mi olucak diye düşünmeyin.Ben bakmayı bilmiyordum,çok güzel varlıklar.
    Göğsünüze koyduğunuzda üzerinizde gezinir,onun gezinmesi size huzur verir.

Hamsterın intikamı :D

bunedir ya dehset ül vahset :D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

hoca bu hayvanı eve nasıl sokuyorsun ya

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Trzes bunu yazdı:

kafesini kapatırken kapatmayım diye elimi tutuyordu iki eliyle .

Yemekleri depolayıp saklayışını, elleriyle birşeyler yeyişini ve temizlenirken seni izlemesini görsen bunları demiyceğine eminim.

http://yigitdemirag.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Trzes bunu yazdı:

teyzemde böyle diyodu ıyyy felan eve girmem gösterince bi ısındı :) yumuşadı biraz ama taviz yok yine :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

The_FCN bunu yazdı:

jasgues bunu yazdı:

Size hamster beslediğim zamanı anlatmak istiyorum.Küçüktüm(11-12  yaş) gittik hamster aldık 2 tane biri dişi biri erkek.Bunlara bir de 2 katlı süper bir kafes aldım.

Bir süre hiç sorun olmadı arada bir parmağımı,elimi ısırırdı erkek olan.Bir gün baktım dişi yatmış hasta gibi bir biraz zaman geçti yavruları oldu.Sosis gibi bişeydi.birkaç defa doğum yaptı.Toplam 20 küsür hamster'ım oldu(çok çalışkanlar :D) Arada bir yeni doğan miniklerle oynardım parmağımla dokunurdum.Bunu yapmamk gerekiyormuş.Anne-Babaları yavruları kokladığında yavrusunun kokusu yerine bizim kokumuzu alıp başkasının yavrusu sanıyormuş.Başkasının yavrusuna da yaptığı muamele onu yemek.
    Neyse dedim birkaç yavru gitti öyle.Yine birgün okuldan gelmiştim bitkin bir vaziyette.Kafese baktım anneleri bir köşede duruyor.yavrular sağda solda geziyor babalarını gözüm ararken bir baktım iki tane yavru(biraz büyük) babalarını yiyor.babalarının sadece başı kalmış gerisi var yok.Hemen babamı çağırdım babamda en çok onu severdi.
    Sinirlendi elini soktu kafese babayı yiyen yavruları tuttuğu gibi balkondan aşağı attı.(2.kat) geri de kalan yavrular da tozuttu.Sonra da anneleri bizim giysilerden birini kemirirken kumaş boğazına takıldı oda boğulup gitti.

Bunları okuyup benim de hamster'ım böyle mi olucak diye düşünmeyin.Ben bakmayı bilmiyordum,çok güzel varlıklar.
    Göğsünüze koyduğunuzda üzerinizde gezinir,onun gezinmesi size huzur verir.

Hamsterın intikamı :D

bunedir ya dehset ül vahset :D 

hoca bundan film çıkar şerefsizim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jasgues
    jasgues's avatar
    Erkek

evet yemek yiyişine hastaydım.iki elinin arasına aldığı çekirdeği çok güzel yiyordu :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nevzad45
    nevzad45's avatar
    Erkek

bende bi tane beyaz vardı. neyse evde kaçtı bu, 2-3 günün sonunda yakaladım ben bunu. bi baktım kapkara olmuş. hadi bi yıkayam da temizlen dedim. yıkadım ben bunu, 2-3 saat sonra öldü :(

Vatan sevgisi imandandır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hereisnopeace
    hereisnopeace's avatar
    Erkek

dh günlerime atfen cevap veriyorum..

em orayı!

Abaza ve Eziğim :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

hacı o döndürdüğü dalgaya bi dinamo falan taksana ya boşa yorulmasın hayvan

yani en azından telii sarj edersin :D dusuk voltaj :D

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

http://www.ananova.com/news/story/sm_1513938.html

http://yigitdemirag.com
Toplam Hit: 5264 Toplam Mesaj: 23