Hangi Devlet Bankası ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Lanet olası bazı ödemeleri örnek mtv örnek trafik cezası örnek kyk geri ödemesi vb. tüm devlet borçlarını artık ya nakit yada devlet bankalarına ait kartlar ile ödeyebiliyoruz bir süredir arkadaşlar yardımcı oluyordu ama artık bunaldım.

yılda 1 2 defa kullanmalık kullanıcam sadece devlet bankası zorunlu durumlarda

ziraat 

halkbank

vakıfbank

tavsiyeniz varmı hayatımda bu bankaları hiç kullanmadım 

uygulaması düzgün çalışsın ve bana çok masraf çıkarmasın 

vakıf nedense bana daha yakın geliyor tavsiyelerinizi beklerim 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vergiler için Ziraat kullanıyorum. Online işlemleri basit ve anlaşılır. En büyük artısı ATM'si bol. Özellikle Anadolu'da hiç bir özel bankanın ATM'si bulunmazken Ziraat var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

Ortak atm donemi dasladi komisyon kesmiyor devlet bankalari. devlet bankalari aralarinda anlasma yaptilar Halk ziraat vakif vakifkatilim bi katilim daha vardi 5 banka atmleri ortak atm oldu

sirri tarafından 30/Tem/20 00:48 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

Ben aktif olarak halk olarak 2 sene once mobili yenilediler. İscep kadar iyi degil ama yeterli. Ziraatin uygulamasi da guzel . 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    sirri bunu yazdı

Ben aktif olarak halk olarak 2 sene once mobili yenilediler. İscep kadar iyi degil ama yeterli. Ziraatin uygulamasi da guzel . 

hocam iş bankasıda kullanmadım ama gördüğüm en kötü sisteme sahip bankalardan biri benim gözümde

ziraat alacam muhtemelen 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

ziraat diyorum tefo.

vakıfa bulaşma tırt.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

yurt dışından hesap açma şansımız varmı ? amerika almanya isveç kanada nasıl yapılır bu iş gitmeden ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

yurt dışından hesap açma şansımız varmı ? amerika almanya isveç kanada nasıl yapılır bu iş gitmeden ?

hocam ben yurtiçinde şubeye gitmeden hesap açamıyorum sen dışardan nasıl yapacan :)

papara hesabı açarsan kimliğin ile onaylayınca sana sanal kart veriyor onu kullanabilirsin mesela

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

hem trafik cezasını hemde vergileri online olarak kredi kartı ile ödeyebiliyorsun. illa devlet bankasına mahkum olmak zorunda değilsin.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

hem trafik cezasını hemde vergileri online olarak kredi kartı ile ödeyebiliyorsun. illa devlet bankasına mahkum olmak zorunda değilsin.

öyleydi dediğin gibi devlet bankalarının banka kartları ve kredi kartı ile özel bankaların ise kredi kartı ile ödenebiliyordu ama an itibari ile üç banka dışındaki tek ödeme yöntemi nakit gişeden

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    sirri bunu yazdı

hocam iş bankasıda kullanmadım ama gördüğüm en kötü sisteme sahip bankalardan biri benim gözümde

ziraat alacam muhtemelen 

İşcep güzeldir iş çıkarmaz çözer özel bankalardan korkanlara işbankasını öneririm 2013 ten beri bilfiil kullanırım garanti Bankası yüzünden işbankasına sığındım onlarda seviyorlar hoş Vs bitcoin şu bu yurtdışı kullanım komisyon rakamları uygun atıyorum dubai ye gittin bankanı kullanacaksın idealdir ortası yani bankacılığın ziraat bankası iğrenç ve hantal eşimin bankası ziraat sadece bankamatiğini kullanmaya çalışıyoruz o kadar dertli telefon internet kanalları berbat işbankasında şubeye uğramazsın ama ziraatte zor.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 1404 Toplam Mesaj: 16
eli ile devlet tekel