Hangi Devlet Bankası ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    can498 bunu yazdı

hem trafik cezasını hemde vergileri online olarak kredi kartı ile ödeyebiliyorsun. illa devlet bankasına mahkum olmak zorunda değilsin.

öyleydi dediğin gibi devlet bankalarının banka kartları ve kredi kartı ile özel bankaların ise kredi kartı ile ödenebiliyordu ama an itibari ile üç banka dışındaki tek ödeme yöntemi nakit gişeden

ne ara değişti. ben 2 gün önce online trafik cezası ödedim..

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    sirri bunu yazdı

Ben aktif olarak halk olarak 2 sene once mobili yenilediler. İscep kadar iyi degil ama yeterli. Ziraatin uygulamasi da guzel . 

hocam iş bankasıda kullanmadım ama gördüğüm en kötü sisteme sahip bankalardan biri benim gözümde

ziraat alacam muhtemelen 

İşcep güzeldir iş çıkarmaz çözer özel bankalardan korkanlara işbankasını öneririm 2013 ten beri bilfiil kullanırım garanti Bankası yüzünden işbankasına sığındım onlarda seviyorlar hoş Vs bitcoin şu bu yurtdışı kullanım komisyon rakamları uygun atıyorum dubai ye gittin bankanı kullanacaksın idealdir ortası yani bankacılığın ziraat bankası iğrenç ve hantal eşimin bankası ziraat sadece bankamatiğini kullanmaya çalışıyoruz o kadar dertli telefon internet kanalları berbat işbankasında şubeye uğramazsın ama ziraatte zor.

hocam özelle ilgili sıkıntım yok

enpara ve akbank kullanıyorum her işimi görüyor fakat bana şuan devlet lazım onda hangisini alacağımı bilemedim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

Hocam sen yine kartını al ama 

bilgilendirme açısından yazayım ayın 24 ünde  https://ivd.gib.gov.tr/ adresinden enpara ile beyanlı trafik cezası ödedim.  Mtv de ödeniyor. Kyk bilmiyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    sirri bunu yazdı

Ben aktif olarak halk olarak 2 sene once mobili yenilediler. İscep kadar iyi degil ama yeterli. Ziraatin uygulamasi da guzel . 

hocam iş bankasıda kullanmadım ama gördüğüm en kötü sisteme sahip bankalardan biri benim gözümde

ziraat alacam muhtemelen 

İşcep güzeldir iş çıkarmaz çözer özel bankalardan korkanlara işbankasını öneririm 2013 ten beri bilfiil kullanırım garanti Bankası yüzünden işbankasına sığındım onlarda seviyorlar hoş Vs bitcoin şu bu yurtdışı kullanım komisyon rakamları uygun atıyorum dubai ye gittin bankanı kullanacaksın idealdir ortası yani bankacılığın ziraat bankası iğrenç ve hantal eşimin bankası ziraat sadece bankamatiğini kullanmaya çalışıyoruz o kadar dertli telefon internet kanalları berbat işbankasında şubeye uğramazsın ama ziraatte zor.

hocam özelle ilgili sıkıntım yok

enpara ve akbank kullanıyorum her işimi görüyor fakat bana şuan devlet lazım onda hangisini alacağımı bilemedim

Tam olarak derdin kyk ise bilemem diğer dediklerinde eyvallah radar cezası ödedim 1 hafta olmadı.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

konu disi ama su enparaya ve uygulamasina gectigimden beri bankanin yolunu unuttum

Toplam Hit: 1429 Toplam Mesaj: 16
eli ile devlet tekel