folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Hangi İssye Geçmeliyim?

Hangi İssye Geçmeliyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

tt tahaddüt 28 mayısta doluyor 16 mbit için 84 tl tivibu hariç diyorlar şuan zaten tivibu+net 79 idi kabul etmedim

milleniye mesaj bıraktım arayacaklar maks 57 mbit diyor ona geçmeyi düşünüyorum

varsa davetiye kodu falan milleni için kullanabilirim

yada önereceğiniz iss var ise

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

tt tahaddüt 28 mayısta doluyor 16 mbit için 84 tl tivibu hariç diyorlar şuan zaten tivibu+net 79 idi kabul etmedim

türknet ?

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

türknet ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlla sabit 100 megabit istiyorum diyorsan Fixnet.Aylık 120 lira.

Türk Telekom altyapısını kullanıyorlar ama Türknet'e göre daha sorun çözücüler. Telekom normalde sorun olursa Türknet'i falan takmaz ama Fixnet ne yapıyorsa anında çözüm için Telekom elemanı geliyor.

Millenicom için çok şikayet var. Mağdur ediyorlarmış. Türknet'ten beterler yani. 

mkyb tarafından 10/Nis/19 22:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Turknet çok sorun diyorlar benim için 24 mbit üstü olsun 60-70 olsun fiyatı yeterli fixnete bakayım bi

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Turknet çok sorun diyorlar benim için 24 mbit üstü olsun 60-70 olsun fiyatı yeterli fixnete bakayım bi

alacan sıkıntı yoksa devam sıkıntı varsa direkt iptal hiç uğraşmayacan :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

turknete girene kadar çok sıkıntı çekiyorsun ama girdikten sonra hiç problem yaşamadım

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Advanced bunu yazdı

turknete girene kadar çok sıkıntı çekiyorsun ama girdikten sonra hiç problem yaşamadım

Hocam şey okudum 0 bağlantı olunca çok sorun oluyormuş ama eğer eski bağlantı olursa sorun olmuyormuş bu doğru mu? 

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Advanced bunu yazdı

Hocam şey okudum 0 bağlantı olunca çok sorun oluyormuş ama eğer eski bağlantı olursa sorun olmuyormuş bu doğru mu? 

Hocam ben superonline kapattırıp 2 ay internetsiz kalıp sıfırdan başvuru yaptım, hiç sorun yaşamadım 1.5 senedir sorunsuz kullanıyorum. Elbette sorun yaşayanlar vardır yok değil ama bu iş bölgedeki alt yapı ve birazda şans işi. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Advanced bunu yazdı

Telekom'un götlüğü o. Port yok deyip müşteriyi bekletiyorlar. Maksat müşteri Türknet ile birbirine girsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Turknet bakır kablo olmadığı için devam edemiyoruz diyor 

millenide 57 mbit çıkıyor :D

No way out
Toplam Hit: 13634 Toplam Mesaj: 38
milleni hangi issye geçeyim? iss