folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Hangi İssye Geçmeliyim?

Hangi İssye Geçmeliyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

Ucuz diye de, arızan olduğunda mağdur olmayacağın bir iss e geç. Kendi ekipleri yok. Telekom ekiplerine yaptırmaya çalışıyorlar. Bende türk telekomda çalışıyorum. Sorumluluğumuz kutuya kadar. Orada ölçer bırakırız. Gerisi iss in sorumluluğunda. Ekip olmadığı içinde mağdur olan siz oluyorsunuz.

Hocam yıllardır tt kullanıyoruz ama yeni gelen müşteriye 75 tl bize 90 ₺ olunca salak mıyız biz amk durumuna geçiyorum 

turkcell de olabilir bilmiyorum ama hepsi pahalı amk 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Ben geçtiğimiz pazar bu işe kafayı taktım turk telekomu da superonlineyi de sevmiyorum ama şimdiye kadar hep ttnet kullandım 23 nisanda dolacak taahüt.

Turknet vdsl altyapısı varsa 35 mbpsye kadar 65 tl eğer 15 tl daha verirsen 75mbpsye kadara çıkarıyorlar. Taahüt falan da yok

Süperonlineda 16 mbpsye kadarı 104 tlye veriyor 12 ay taahütle 24 mbpsye kadarıysa 124 tlye veriyor. Tt net de hemen hemen böyle ve 24 ay bağlanmamıız istiyor. 

Açıkcası türknet hakkında olumsuz yorum çok ama artık yeter dedim ne olacaksa olsun yeter ki şu türk telekomdan kurtulayım dedim ve türknete evrakları yolladım. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Türkneten burnu yanmış biri olarak millenicom diyorum kullanıyorum 7 ay oldu bir çağrı bırakmadım. Türknete sorun çıkarsa yarra yedin muhatap bulamazsın sorun çıkmazsa amenna ama millenicom diyorum ben sen bilirsin. 

Yakında Güncelenecektır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Millenicom geçtim bende memnunum sıkıntı yok

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Türk net vdsl 35 mbit veriyor. Ben şu an için bir sıkıntı yaşamadım 2 aya girdim 65 tl hatta fatura 64.99 geldi. Tavsiye ederim. Tek sorun müşteri hizmetleri oda ticket açıyorsun sitelerinden. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Türk net vdsl 35 mbit veriyor. Ben şu an için bir sıkıntı yaşamadım 2 aya girdim 65 tl hatta fatura 64.99 geldi. Tavsiye ederim. Tek sorun müşteri hizmetleri oda ticket açıyorsun sitelerinden. 

Tek ve en büyük sorun o hacı acil bir işin varsa ulaşamıyorsun o an kuduruyor insan ticket açıcanda onlar seni arayacakta falan filan millenicomda güzel en azından muhattabın var hatta aramana bile gerek yok wp destek hatları var adamların ben aboneliği ordan çözdüm 

-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Advanced bunu yazdı

turknete girene kadar çok sıkıntı çekiyorsun ama girdikten sonra hiç problem yaşamadım

Hocam şey okudum 0 bağlantı olunca çok sorun oluyormuş ama eğer eski bağlantı olursa sorun olmuyormuş bu doğru mu? 

Yalan olayın özü şu. Bunlar çok uygun fiyatlı olduğundan ve tt den ucuza verdiğinden tt yerine göre keyfi problem çıkartıyor. Yoksa bir tane kablo var kapıya geliyor telefon kablosu. Onu evin içine sen çekebilirsin yada türknete çektirebilirsin.

yıllardır internet kullanıcısıyım tt de 2 sene, superonlineda 2 sene kaldım sürekli arıyordum arıza kaydı ot bok. türknette 2 seneyi geçti herhalde ama hatırlamıyorum sadece fatura ödüyorum adamlara çünkü problem yok çünkü adamlarda pahalı bir internet yok sırf ona geçeyim diye ipnelik yapıp durmuyorlar. tt de superde sürekli netimi 4mbps yapıp duruyordu arayınca hat zayıf kopuyor sanki bana zayıf amklarım. sonra turknete geçtim ilk 16 ile başladım sonra 35 yaptım ne düşer ne kesilir. 

edit: 2017 Kasım da geçmişim turknete şimdi baktım. ari41 modem satıyordu onla mesajlaşmadan çıktı :) 1.5 sene canvarlar canavar. problem çıkınca diyen arkadşların çoğu ilk bağlatmada yaşamıştır o da dediğim gibi ttnetin götlüğü oluyor hep. bizim burda adamlar öyle sıkıntı çıkartmıyor hatta ttnet elemanı aradı beni "abi kablonu çektim adını yazamadım ama etiketledim sen bakarsın olur mu" falan diye söyledi. Aldım eve kendim çektiydim o zaman çünkü türknette yoktu bağlantı hizmeti o zaman. hiçte sıkıntı yaşamadım.

oinomaos tarafından 16/Nis/19 11:45 tarihinde düzenlenmiştir

Anıl
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam gel türknete, eğer şu an aktif aboneliğin varsa hiç sorun yaşamadan geçişini yaparsın.

daha geçen ay kardeşim ttnet ten türknete geçti, evrakları imzalayıp gönderdikten sonra 3 gün içinde geçişi hallettiler, hiç sıkıntı yaşamadı.

1 ay bedava kullanım için:

https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Türknet adamdır

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Tek ve en büyük sorun o hacı acil bir işin varsa ulaşamıyorsun o an kuduruyor insan ticket açıcanda onlar seni arayacakta falan filan millenicomda güzel en azından muhattabın var hatta aramana bile gerek yok wp destek hatları var adamların ben aboneliği ordan çözdüm 

aynen acil durum için ticket ama ticketa 3-4 saate dönüyorlar zaten. tabi gerçekten ben bunu iş için kullanacam acil her işim hiç kesilmesin kesilirse açıp birilerine sövebileyim diyorsan super yada tt alacan arayıp sövüp rahatlıcan. zira çözüm süreleri hep aynı. arıyon 30 dk telde bekle sonra bakalım döncez desinler 5 saat sonra dönsünler hepsi aynı hız aslında.
    birinde arayıp sövüp biraz ego tatmini farkı oluyor

Anıl
Toplam Hit: 13666 Toplam Mesaj: 38
milleni hangi issye geçeyim? iss