folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hangi Kredi Kartı ?

Hangi Kredi Kartı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Malum internetten alışverişim çok oluyor onun için çıkarttırmaya karar verdim fakat hangisinin imkanları iyidir, sunduğu seçenekler fazladır vs. hiçbir bilgim yok. Maaşım Ziraat Bankası'na yatıyor onun için Ziraat'ten çıkarmak dahamı mantıklı ? Bankada çalışan müridlerden, bilgisi olanlardan tavsiye bekliyorum, ona göre hareket edecem.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

kredi kartı yerine bankamatik kullan. Daha iyi. bulaşılmaz karta filan.

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

sezoo bunu yazdı:
    -----------------------------

kredi kartı yerine bankamatik kullan. Daha iyi. bulaşılmaz karta filan.

-----------------------------

bende böyle düşünüyorum hocam . Nakit kart iyidir iyi :) 18 olsakta alsak :D

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

aRkadaşların dediği gibi bulaşılmaz ama sen bilirsin yine de. ben 5 yıldır worldcard kullanıyorum ykb'den Allaha şükür bir sıkıntımız olmadı kimi geldi asgarisini yatırdım kimi geldi hiç yatıramadım. adamlar bişey demediler limit düşük olduğu için belki de. ama kimisi de çok kötülüyor ben memnunum. bu yıl da garantiden aldım almaz olaydım keşke şerefsizler bir gün gecikse tak telefon email her bi boku yapıyorlar, bu da yeni müşteri olduğum içindir sanırsam. kendini bilip kullanırsan düzenli yatıracak maaşın varsa neden olmasın, kartı borç olarak gör, tanıdıklardan aileden akrabadan borç alırsın zaman gelir, "önemli değil" lafını duyarsın onlardan konu kapanır. ama banka da önemli olmayan hiçbir miktar yoktur söke söke fazlasını alır, bunu unutma.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Adam gibi kullanırsan, parasını zamanında yatırırsan çok rahat oluyor.

Ama birdahaki ay yatırayım dersen bir kere kaçırdın mı ayvayı yiyorsun özellikle akbanktan :p

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hiç bulaşma.

ziraat'ta kal hacı sen. neden dersen sıkıntıdan dolayı bende aldım bişi oldumu maaştan kesiyorlar direk. sıkıntı yok şimdilik .)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    Bende iş bankasının bankamatiği var. Paypala para atabiliyo kredi kartına başvurmam ama atamıyoruz işte. Bu yüzden YKB Play Karta başvurdum.

!!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

peki bankamatik kartıyla netten alışveriş yapabiliyomuyum ?  maaş kartıyla olmuyor sanırsam..Benim için internetten alışveriş işlevi önemli kredi kartı hastası değilim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek

eger garanti bankamatik kartı alırsan yani normal hesap iki dk ta internetten sanal kredi kartı alabilirsin

sanal kredi kartı aynen normal kart gibi ama iste senin hesabından cekiyo limitli ödemeli bişey degil

normal kredi kartı gibidir visalı mastercardlı falan oluyo herseyi tam yani

alısverıste yapılıyo paypalda da kullanılıyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

bende 3 tane garantiden bir tane akbanktan bir tanede yapı krediden var en çok bonus veren YAPI KREDİ BANKASI WORLD KART alacaksan onu al derim

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

fortis alma

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 3873 Toplam Mesaj: 30