folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hangi Kredi Kartı ?

Hangi Kredi Kartı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

amex

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordstar
    lordstar's avatar
    Erkek

avantajlara filan kanma 1 verip 10 alıyorlar, bulaşma diyeceğim ama bulaşacaksın, finansbankın kartını al, kartın alımında, iptalinde, kart aidatı iptalinde zerre kadar sorun çıkartmıyorlar, müşteri odaklı çalıştıkları için diğer sömürme odaklı büyük bankalara nazaran memnun kalırsınız.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Hocam maaşın ziraata yatıyorsa zaten bankamatik kartın vardır bak üzerine elektron karttır zaten o visa nın dolayısı ile o kartın bir ek hesabı vardır sor bankaya açtırıyorsun o ek hesabı aynı kredi kartı gibi kullanabiliyorsun her yerde nette kulanmak istediğini söyle sanırım onun içinde bir işlemleri var. Karta hiiç bulaşma benden öneri..

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

Mr_Dark bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bende iş bankasının bankamatiği var. Paypala para atabiliyo kredi kartına başvurmam ama atamıyoruz işte. Bu yüzden YKB Play Karta başvurdum.

play kart iyidir. güzel seçim

Yakarız Bu Gezegeni...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Hocam bulaşma derim gerçekten.Ama almayı kafana koyduysan hsbc,citibank gibi bankalara yakanı kaptırma.Düşük limitli tut,nakit avans çekme =) İş bankası olabilir,kapatırmak istediğinde kartını kapatıp,takside bölüyorlar,aydan aya ödüyorsun.

Ama uzak durmak en iyisi hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Garanti ile Finansbanktan alma da nerden alırsan al.
    Ziraat iyidir kesintileri falan az olur, hepsi aynı işlevi görüyor zaten, bonusmuş falan 100 de bir işine gelir.
    World Card güzeldir, ziraatte Maximum Kart veriyorlar sanırsam.
    Sanal kart açarsın kredi kartı hesabından ( Alırken söyle ) sonra gül gibi geçinip gidersiniz.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    bankamatik kartıyla internetten alışveriş yapamıyosun

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phenomenon
    phenomenon's avatar
    Erkek

Fortis alma

Gelsin Hayat Bildiği gibi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

neminomin bunu yazdı:
    bankamatik kartıyla internetten alışveriş yapamıyosun

Yanlış.

Remus bunu yazdı:

peki bankamatik kartıyla netten alışveriş yapabiliyomuyum ?  maaş kartıyla olmuyor sanırsam..Benim için internetten alışveriş işlevi önemli kredi kartı hastası değilim.

Evet. Ziraat'a gidiyorsun. Benim vadesiz hesabım var, internet bankacılığı başvuru formu istiyorum diyorsun. Veriyorlar dolduruyorsun.

http://www.ziraat.com.tr/default.asp?sayfa=tr/bireysel/sikca-sorulan-sorular.aspx&anagrup=bireysel

"Bireysel İnternet Şubemizden yararlanmak için, Bankamızda bir vadesiz tasarruf hesabınız ve bir de Bankkartınızın olması gerekmektedir. Bireysel İnternet Şubemizden yararlanmak için hesabınızın bulunduğu şubemize kimliğinizle birlikte bizzat başvuruda bulunarak, İnternet Bankacılığı Başvuru Formunu doldurmanız ve Elektronik Bankacılık Sözleşmesini imzalamanız yeterli olacaktır."

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

benim iş bankası bankamatiğim var,şirketlerin işbankası hesapları varsa(büyük çoğunun var) hesaplarına havale yapıp alışveriş yaparsınız.Hem bakamatikle %3 havaale indirimi yapılıyor(ama işbankası şu sıralar internet üzerinden yapılan havalalerden 0.75tl işlem ücreti almaya başladı).Ben elektronik malzeme alıyorum,eğer dükkanın kendi internet sitesinden alıyorsam sorun olmuyor am a gittigidiyor veya sahibinden.com gibi sitelerde illa kredi kartı istiyolar.Aslında gittigidiyorda da havale yapılabiliyo ama nedense kıllık yapıyolar.Unutmadan,yanlış bilmiyorsam maaş aldığın bankamatik kartın senin hesabındır,oradan da alışveriş yapabilirsin...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 3889 Toplam Mesaj: 30