Hangi Şampuanı Kullanıyorsunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

H&S kullanıyorum, mentollü ve elmalı ikisi de iyi.

Bir de Konazol kullanıyorum, saçımda kepek sorunu vardı seboroid dermit  kaynaklı ve konazol kesin çözüm. yazdan beri kullanıyorum ne kepek var ne kaşıntı ne bir şey.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

doktor tavsiyesi ile vichy dercos kullanıyorum

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

doğal şeylere ilgim vardır.

bıttın sabunu kullanıyordum, pek de hoşuma gitmedi.

doğal zeytinyağı sabunu kullanmaya başladım.

bir süre sonra kafaya sabun sürme olayından soğudum.

şimdi aşağıdakini saça kullanıyorum, doğal zeytin yağı sabununu da vücut için kullanıyorum.

zaten pek saç dökülme sorunu yaşayan bir insan değilim, arada kepek olurdu şimdi olmuyor, genel olarak memnunum.

sarımsak

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ben de zeytin yağlı defne sabunu kullanıyorum. Ama sabun bitti bitecek. Onun için böyle bir konu açmayı düşünüyordum. Buradan çıkacak sonuca göre alım yapacağım. 

Rusya'da olduğum için bulabileceğim bir şeyler önerirseniz sevinirim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Pantene in terapili birseyi.. 

Bana iyi gelen bu. Bu yüzden kullaniyorum. 

RockZs tarafından 06/Oca/18 20:09 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

safkan zeytinyağlı bulabilirseniz kesinlikle kullanın. bulamazsanızda normal sabun kullanın. şampuan ve türevlerini kullandırtmayın. ben safkan zeytinyağlı sabun bulamadım el yapımı. şimdilik hacı şakir zeytinyağ ve bal karışımını kullanıyorum dediğim gibi saçlar sert oluyor amma faydasını göreceksiniz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı

En son bebekken dalin sampuan kullandirilmisim,kendimi bildim bilelide dalan sabun kullanıyorum hic bi zararini gormedim :))

hangisini kullanıyorsun . ?  bende denedim saçları sabunla yıkamayı keçi yünü gibi oluyor sonunda ( NOT KELİM .:) 

Antik serisi hocam

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

H&s clinic bilmemne bir foto bulayim bunu kullanma nedeni agir kepek sorunu hatta bendeki hastalik derecesinde en son bu cozdu

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

H&s clinic bilmemne bir foto bulayim bunu kullanma nedeni agir kepek sorunu hatta bendeki hastalik derecesinde en son bu cozdu

https://urun.n11.com/sampuan/head-shoulders-sampuan-klasik-bakim-400-ml-P211755194?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIlaini4LE2AIVHWUZCh3w4gZGEAQYBCABEgK6zvD_BwE&gclsrc=aw.ds

deneyelim 

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

https://www.sikayetvar.com/head-shoulders-hassas-sac-derisi-bakimi-sampuanindan-memnun-kalmadim

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 7704 Toplam Mesaj: 71
şampuan