Hangi Şampuanı Kullanıyorsunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    zeytin yağlı sabun(m.aydın ) kullanıyorum. saç ne kazık gibi, ne de yokmuş gibi oluyor. orta karar sertlikte kalıyor. asidik-baziklikle mi alakalı bilmiyorum. şampuan kullandığımda kendimi kel gibi hissediyorum. Normalde saçlarım ince telli, seyrek, yağlı. Saç derisi aşırı terliyor. kimi zaman saçlı deri boncuk boncuk terliyor. @@,

Başka birşey soracağım.

Banyo veya duş sonrası, YÜZÜNDE özelliklede elmacık kemikleri civarında, KURUMA yaşayan var mı? öyle böyle değil, elmacık kemikleri yüzün derisini yırtıyormuş gibi. 2-3 saat sonra böyle bir durum olmuYor. keza duru sabunla yüzümü yıkadıktan sonrada böyle olmuyor. @@,

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

şampuan vs kullanmıyorum. Sadece suyla yıkıyorum saçlarımı.Evet aranızda şimdi ıyy pis herif vs diyenler olabilir.  31 yaşındayım saçlarım acayip gür ve sık ve varsa 1-2 beyaz olabilir. Ben şampuanların doğal olmadına inandım için kullanmıyorum . Çok hafif kepek sorunum var ama onuda dert etmiyorum. Ne zaman şampuan kullansam kepek sorunum arttı yada saçları doğallıktan uzak saçma sapan sertleşme yada yumuşama yaşadı. Size tavsiye 2 günde 1 ılık suyla  yıkayın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Natur Vital sampuanlarini oneririm. Sac dokulmesini ve kepegi kesiyor. Son 10 aydir kullanmaktayim saclarimda dokulme azaldi ve gurlesti.

**EbMaRtEu**
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Elidor.

Bir boka yaradığı yok.

the man who gets tired after eating a ban
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

şampuan vs kullanmıyorum. Sadece suyla yıkıyorum saçlarımı.Evet aranızda şimdi ıyy pis herif vs diyenler olabilir.  31 yaşındayım saçlarım acayip gür ve sık ve varsa 1-2 beyaz olabilir. Ben şampuanların doğal olmadına inandım için kullanmıyorum . Çok hafif kepek sorunum var ama onuda dert etmiyorum. Ne zaman şampuan kullansam kepek sorunum arttı yada saçları doğallıktan uzak saçma sapan sertleşme yada yumuşama yaşadı. Size tavsiye 2 günde 1 ılık suyla  yıkayın.

Yağ nasıl çıkacak saçtan hocam sadece suyla

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

hocam senin saç yapın buna uygun olabilir ayrıca psikolojiylede ilgili bir şey bu.. mesela benim saçlarım sabah yıkayım akşam çok yağlanıyor. eskiden bunu hiç dert etmiyordum, haftada 1 yıkanıyordum. sonra baktım çok rahatsız oluyorum günlük yıkamaya başladım ve günlük yıkamayı bırakamadım. mesela saçlarıma zarar verdiği için saçım uzunken sadece su ile yıkadığımda saçlarımı dahada kötü hissediyorum, daha çok kaşınıyor vs. Ama saçlarımı şimdi kazıttım hasar vermesin diye sadece su ile yıkadığımda 2-3 gün sadece su ile yıkayarak idare edebiliyorum.

benim saçımda aşırı yağlanma var bunun için 3 tane doktora gittim.

bir tane hormonla ilgili bir ilaç var yağ salgılamasını azaltıyor.. ancak ilacın etkileri ağır olduğu için kullanmaktan vazgeçtim.

gittiğim doktorlar hep özel hastanede çalışıyorlardı, o yüzden en pahalı ürün neyse onu verdiler bir sürü şampuan kullandım. hiçbiri tam olarak işe yaramıyor(en azından benim üzerimde) ama en az saçı yıpratan benim deneyimlerime göre vichy

sen eğer sadece su ile idare ediyorsan süper bir şey zaten devam et... bu birazda dediğim gibi psikolojik ve birde işte kızlara kendini beğendirme falanda var işin içinde :D

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Hocalar bende de seboraik dermatid var. Ne kullandıysam geçiremedim. Konazal ben de denedim ama saçma sapan stres yapınca her yerim kabuk kepek bıktım. Bıyıklar kaşlar saçlar yıldım vallahi. Yok mudur buna başka bir çözüm önerisi olabilecek arkadaş

Not: Hataylıyım defne sabunu isteyen varsa pm'den iletişime geçsin 15 ocak 15 şubat arası Hatay'da olacağım kargolarım komisyonsuz

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

Hocalar bende de seboraik dermatid var. Ne kullandıysam geçiremedim. Konazal ben de denedim ama saçma sapan stres yapınca her yerim kabuk kepek bıktım. Bıyıklar kaşlar saçlar yıldım vallahi. Yok mudur buna başka bir çözüm önerisi olabilecek arkadaş

Not: Hataylıyım defne sabunu isteyen varsa pm'den iletişime geçsin 15 ocak 15 şubat arası Hatay'da olacağım kargolarım komisyonsuz

Seboreik şampuan öneriyorlar bu durumdan muzdarip değilim ama şampuan için sürekli bir şeyler okudum internette, çaresi vichy nin yeşil şampuanında bulduğunu söyleyenler var.

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

sebo için doktor bana konazol + psoderm önerdi. doktordan geldim saç derim nasıl yanıyordu, konazol ile yıkadım sonra da mışıl mışıl uyudum. uyandığımda saçıma psoderm sürdüm. diğer gün konazol ile yıkadığımda hiçbir şey kalmamıştı.

bir yıkamada şampuan, diğer gün yıkamada ise konazol kullanıyorum. haftada bir kez de saçıma psoderm sürüyorum. ben böyle çözüm buldum yağlanma ve kepek + kaşıntıya. sizde nasıl olur bilemem

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 7702 Toplam Mesaj: 71
şampuan