Hangi Ülke Sizce Neden ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

İspanya diyorum. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hocam bende gonullu projesiyle gitmek istiyorum bayadir basvurdum sonuc alamadim sen nerden basvuru yaptin bilgi verebilir misin pm yada burdan :)

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    yarasaadam bunu yazdı

Ülkeler şunlar :

Mısır, Kahire 

Gürcistan, Tskhinvali 

Moldova, Cricova

Gürcistan, Ozurgeti

Yunanistan, Selanik

Tunus, Beni Khiar

Portekiz, Braga

İtalya, Sicilya Adası

Slovenya, Maribor

İspanya, Altea

Ilk dordune ve Tunus'a cok istiyorsan kendin gidersin hem gayet ucuzlar hem 2 ay yasanacak yerler degiller iki gun degisik gelir gerisi cile olur

Selanik, meh

Braga gayet buyuk bir sehir pahali olmasi da masraflarin karsilanacak olmasi acisindan yararina gezmek istersen portoya cok yakinsin ordan avrupanin istedigin sehrine 10 eurodan baslayan fiyatlarla ucabilirsin 

Mariboru gormedim

Altea didim gibi bir yer 2 ay can sikintisindan olursun

Ben oyumu sicilyadan yana kullaniyorum avrupa turu yaparken rotalara cografi sebeplerden genel anlamda dahil edilemeyen huzurlu dogasi guzel bir yer. Avrupadaki diger butun sehirleri gormek istedigin takdirde sonradan da bir rotaya oturtabilirsin rahatca, mesela bragayi bi goreyim desen bircok rotaya burayi koyabilirsin ama sicily oyle degil oraya ozel gitmek lazim. Simdi guzel bir zaman olabilir.

izzmarit tarafından 12/Oca/19 23:02 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_mali
    asi_mali's avatar
    Erkek

Yunanistan selanik.slovenya maribor

http://www.tahribat.com/forum/2017-mart-turkiye-ekonomik-krizi-223734/13 http://www.tahribat.com/forum/ulke-ekonomisi-doviz-ve-zamlar-genel-konu-224852/9 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-6-256260/79 https://www.tahribat.com/forum/ulke-ve-dunya-gundem-konusu-7-256352/65#msg3357950
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

İspanya karıları iyi  yemekler güzel 

Doğal güzellik kafa dinleme Slovenya 

İtalya tarih mzük herşey tablo gibi bir ülke 

my4 tarafından 13/Oca/19 01:23 tarihinde düzenlenmiştir

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ben Braga diyorum. Hem istediğin zaman avrupanın diğer şehirlerine çok rahat ve ucuza gidebilirsin.

Onun dışında ikinci seçenek sicilya ama o bölge herkese göre değil. Ben zamanında napoli nin biraz daha aşağılarına kadar gitmiştim öyle uzun zaman kalmaya değer mi bilemedim. Yani amalfi falan çok güzel de daha aşağıları nasıldır bilmiyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

İtalya'nın güneyi Godfather diyorlar. Bildiğin mafya style, yabancı biri için nasıl olur bilemem.

İspanya bildiğin Türkiye gibiymiş, insanı aynı ülkenin daha modern olduğunu düşün.

Ben Portekiz veya İspanya derdim en iyi oralar geliyor. Diğerlerini düşünme bence.

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Mısır, Kahire : bilmiyorum ama arap kulturu pek sevdiğim bir kultur değil düşünmezdim bile

Gürcistan, Tskhinvali : gürcistan tarihi olarak cok güzel olsada insanlari cok kaba, ve kizlari da hiç güzel değil. gürcü kızları diye bize empoze edilmiş olan kızlar rus kızlarıdır bilginize.

Moldova, Cricova : moldova gitmek istediğim bir yer 2 ay sıkıcı olmaz güzel olaağını düşünürüm.

Gürcistan, Ozurgeti : ayni görüş yüzünden gitmem.

Yunanistan, Selanik : cok gezilecek yeri yok ama insanlari sıcak kanlıdır 1 haftada her yerini gezersin beğendiğin yerlerde takılırsın sonrada, dedeağaç a vs cok uzak değil özellik ile araba kiralarsan cok rahat olur.(ben gümülcüneliyim)

Tunus, Beni Khiar : bilmiyorum ama düşünmezdim.

Portekiz, Braga : bilmiyorum gorusum yok

İtalya, Sicilya Adası : Kesinlik ile gitmem coksıkıcı bir yer. Malt ya iş için 2-3 ayda bir gidiyorum maltada gezilecke yer yok diye goturduler anlam vermediğim bir soğuğu ve koy ahalisi gibi insanlari var. ters bir sey yaptiğinda hemen kavga cikariyorlar. mafya vari tiplerin kol gezdiği bir yer

Slovenya, Maribor : bilmiyorum

İspanya, Altea : ben yunanistani secmez isem burayi secerdim. avrupa insani + rahat bir şehir.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

1- Portekiz, Braga

2- İspanya, Altea

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Hocam başvurduğunuz program adını öğrenmek için 1 ö.m uzağınızdayım. Seneeye belki ben de başvurum. Dil vs bu sene olacak.

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
Toplam Hit: 3364 Toplam Mesaj: 30
agh