folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hangi Vatan Sağolsun?(Yorumsuz)

Hangi Vatan Sağolsun?(Yorumsuz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    bakın ne hale geldik...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    lübnandan 1 asker tabutla gelirse hesabını kim verecek ? ayrıca bırakın bu devlet politika siyaset işlerini..kim gitmesini istedi türk askerinin lübnana ( TAYYİT ) DEĞİLMİ O SORUMLUDUR..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swats
    swats's avatar
    Erkek
    hükümetin çocukları askerlik yapmadıki a.q nerden bilcekler evlat acısını!
    onları piçleri amerikada 40 yaşına ertelediler askerliklerini 40 ından sorada dicekler türk vatandaşı değiliz amerikan vatandaşı olcaz kaçacaklar!
    Lan 15 yıl sora beni bulun nerden bildin deyinde size bi gülim ben :(

Yazı Yazma Hela ya Başın girer Belaya!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scream_vasiyet
    scream_vasiyet's avatar
    Erkek
    kardeşim kim ne derse desin ben sana katılıyorum.bu ülkede insanı köpek yerine koymuyolarmı işte o zoruma gidio...lübnan a yolladılar şimdi hiç mi düşünmediler bişey olur die yok ne düşüncekler nasılsa biri daha gelcek deme.ölüncede vatan sağolsun başka bi tane daha buluruz oluo deme.yok kardeşim böle olcaksa vatan matan dinlemem.eğer vatanın seni sevmiosa bi karşılık vermiosa emeğine...arkadaşın abisi yunan vatandaşlığına geçti yaptığı şeref.lik ama hayatını kurtardı 1.400 dolara çalışıomuş. ve türkiyede yaptığı işin yarısını yapmadan.asklerlik desen zaten adamların askerliği yok..ben yinede bu vatanı canımı vercek kadar seviom ama gerekirse canmıda veririm ama bu her zaman olmasın bitsin artık.türkiye kadar şehit veren ülke yok dünyada.her gün haberlerde ağlamaktan bıktım!!ben tanımadığım halde ağlıyorum arkadaşın dediği gibi anaları babaları yetiştirmiş gecelerce nefesini dinlemiş bişey olmasın die.o hastalağında onlar kahrolmuş ama 1 gün telefon çalsın oğlun şehit oldu.vatanmı sağolsun????

açım diye ağlama marketleri yağmala xP
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    şehit ailelerinin "vatan saolsun" sözleri aslında mesajdır.rte denen şahsiyete yoksa kimse bu sözü söylemez.
    rte ve avanesine isyandır

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    bir kızın kafası anca bu kadar basar.. (yazıya bak, rezillik)
    vatan sağolsun diyemiyen, demiyen barınmasın bu ülkede..

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek
    Son zamanlarda insanları artık vatan sağolmasın diyor.
    Bu insanların çocukları da zengin çocukları olduğu için dillerini papuç gibi uzatıyorlar. Yıllardır bizden olan insanlar şehit olurken nerdeydiniz ?
    Giyin etek bir sene dolaşın, biz vatanı yine korumasını biliriz. Benim askerliğim yeni bitti ben yine giderim sizin gibi karaktersizlerin yerine...
    Psikolojik savaş veriliyor artık değerlerimize karşı. Tamam askerin tam yetiştirilmeden gönderilmesi hata olabilir ama herhalde yetiştirme imkanları olsaydı boş bırakmazlardı.
    Lübnan'a asker gönderme durumuna gelince. Bazı kesimler Siyasi malzeme yapıyor bu durumu.
    Biz savaş bitince Bosna'ya da asker gönderdik, Afganistan'a da gönderdik. Gerekirse Lübnan'a da gönderilir.
    Ve Genelkurmay bu durumları belirler. Hükümetin etkisi çok düşüktür. Siz Genelkurmay Başkanımızın karşı çıktığını gördünüz mü bu duruma. Türkiye'nin tüm güvenlik politikaları askerin elindedir kimse Tayyip'e taş atmaya çalışıp askerlik onurunu ayaklar altına almaya çalışmasın. ( Tayyip'i de zerre kadar sevmem)

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    iLk oLarak Lübnan'a takıLmıs kaLmıs kafanız bu hükümet degiL hangi hükümet oLursa oLsun oraya asker gönderiLecekti bence bu konu hakkında fazLa kafanızı yormayın..Yazıya geLince sacma bi yazı bi tek bu kadının ogLu sehit düsmedi onun ogLu askere gitmeden önce baska anaLarın evLatLarı bizi korudu ve onLardanda sehit düsen oLdu Allah mekanLarını cennet eyLesin..Vatan sagoLsun demiyorsa diger askerLerimizin bu kadının üstünde hakkı var defoLsun gitsin bu üLkeden ite köpege yar etmedik bu üLkeyi etmeyizde..Bende sehit ogLuyum..Babam Sehit oLmus VATAN SAGOLSUN!..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    umutulmamalı ki o vatan olmasaydı o çocuğu dünyaya getiremezdi.. Türklüğe de ters bi düşünüş... Türklüğü alenen aşağılamaktan dava açılmasını istiyorum.. :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    İçler acısı bir durum açıkçası yazı vesile oldu aslında, yahu hükümet delirmişmi bide müslüman geçinir, biz nasıl oradaki müslümanı vuracak güçle iş birliği içine girebilirizki avrupa birliğine girmek bu bedel karşılığındamı olacak lanetleniriz allah muhafaza. Vallahada lanetleniriz.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3286 Toplam Mesaj: 23