folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Harvest Sigarası İstanbulda Nerede Bulunur???

Harvest Sigarası İstanbulda Nerede Bulunur???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kOrBey
    kOrBey's avatar
    Erkek

Normalde pek sigara içmem. Sadece djarum menthol alırım arada oda 5-6 gün gider. Bir daha ne zaman gidebilirsem. Geçen okulda kantinde dururken arkadaş geldi. Vanilyalı sigara içer misin dedi. Başta yok dedim. Sonra kokusu güzel olunca aldım. Zaten ufak bir paketi vardı. İçinde 10 tane varmış. 7-8 kişi saldırınca içinde 1 tane kaldı. Sordum nereden aldın dedim. Kuzen Kıbrıstan getirdi dedi. Sonradan öğrendim Kıbrısta çok yaygınmış. Hatta ucuzmuşta. İstanbulda satılan yer biliyor musunuz. Beyoğlu civarında...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Kıbrıs'ta paketi 5 TL.

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kOrBey
    kOrBey's avatar
    Erkek

Hiç mi bilen arkadaş yok.

Bugün karaköyde Djarum aldığım sigaracıya gittim. Dedim djarum menthol alırım. Varsa da harvest alırım dedim. Ama adam yerinde yoktu.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

Öncelikle Beşiktaşda üst geçitin altındaki büfede bulabilirsin. Ayrıca taksimdeki gezi parkının oradaki MCdonals karşısındaki tobaccoları bakabilirsin. Birde havasoğuk ordamıdır bilmem metronun engelli çıkışında birisi sigara satıyordu ondada olabilir..Tahmini bulacağın yerler birde Cihangirde alman hastanesi sırasında şarküteri vardır büyük biryer cihangir meydana yakın orayada bakabilirsin..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kOrBey
    kOrBey's avatar
    Erkek
    HAKMAN bunu yazdı

Öncelikle Beşiktaşda üst geçitin altındaki büfede bulabilirsin. Ayrıca taksimdeki gezi parkının oradaki MCdonals karşısındaki tobaccoları bakabilirsin. Birde havasoğuk ordamıdır bilmem metronun engelli çıkışında birisi sigara satıyordu ondada olabilir..Tahmini bulacağın yerler birde Cihangirde alman hastanesi sırasında şarküteri vardır büyük biryer cihangir meydana yakın orayada bakabilirsin..

Teşekkürler hocam. Yarın öğlen Taksimden Beşiktaşa doğru araştırmaya başlıycam. Olmadı en kötü gider karaköye Djarum menthol alırım...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Karakoyde nerede hocam djarum satan???

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek
    kOrBey bunu yazdı
    HAKMAN bunu yazdı

Teşekkürler hocam. Yarın öğlen Taksimden Beşiktaşa doğru araştırmaya başlıycam. Olmadı en kötü gider karaköye Djarum menthol alırım...

Kardeş aklıma bir yer geldi çiçek pasajına gir ana kapıdan oradaki büfeye sorsana orada mutlaka vardır zannındayım..Bu arada Atina bir arkadaşta görmüştüm bulursam Vişnelisini deneyebilirsin güzel demişlerdi.. Ben sigara kullanmaıyorum denemedim :)

@ KILICH sende beyoğlunda değilmiydi çiçek pasajındaki dediğim büfeye bakabilirsin yukarda tarif ettiğim yerlerde mevcuttur. Karaköyde pantolan alırken gördüğüm seyyarlar mevcut idi onlarda var djarum mevcut ama kardeş nereden aldı genede yazar tabi ki..

HAKMAN tarafından 06/Oca/13 00:37 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

jarum'unda vanilyalısı var onu denedinmi hocam?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

Hazır konusu açılmışken bu nerde satılır onu da bilen var mı ? 5-6 sene önce Almanya'da görüp içmiştim iyi bir tadı , güzel de kokusu vardı .

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kOrBey
    kOrBey's avatar
    Erkek
    KILICH bunu yazdı

Karakoyde nerede hocam djarum satan???

Karaköyde; Vapur iskelesinden indikten sonra Tünele gitmek için kullandığımız ara sokaktan giriyoruz sokaktan çıkar çıkmaz sağa döndüğümüzde tekel bayi var. Ordan bulabilirsin.

HAKMAN bunu yazdı

Kardeş aklıma bir yer geldi çiçek pasajına gir ana kapıdan oradaki büfeye sorsana orada mutlaka vardır zannındayım..Bu arada Atina bir arkadaşta görmüştüm bulursam Vişnelisini deneyebilirsin güzel demişlerdi.. Ben sigara kullanmaıyorum denemedim :)

@ KILICH sende beyoğlunda değilmiydi çiçek pasajındaki dediğim büfeye bakabilirsin yukarda tarif ettiğim yerlerde mevcuttur. Karaköyde pantolan alırken gördüğüm seyyarlar mevcut idi onlarda var djarum mevcut ama kardeş nereden aldı genede yazar tabi ki..

Aslında bende beyoğlunda oturuyorum. Direk oraya bir sorayım...

pcdoktor636 bunu yazdı

Djarum'unda vanilyalısı var onu denedinmi hocam?

Djarum vanilya içtim. Çok hafifti içtiğini anlamıyorsun. Ancak ben sevmedim. Arkadaşıma verdim. Oda başka arkadaşına vermiş. O eleman bayılmış. Bana 1-2 paket aldırmıştı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kOrBey
    kOrBey's avatar
    Erkek

5 dk önce çiçek pasajından harvest vanilya ile djarum menthol aldım . Harvest 6 tl djarum 8.5 tı. Karaköyde djarum 7.5 tl. Karaköyden 8 tane alsan 1 tanesi beleşe gelir.

Toplam Hit: 14416 Toplam Mesaj: 13