Hasarlı Gelen Kargo Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

hahah bulunduğum il de ups yok diye aras kargo seçtim bugün elime ulaşmasını bekliyorum.Frenc press, kahve vs. sipariş vermiştim nedense onun sağlam gelme ihtimali hiç yokmuş gibi hissediyorum :D

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avcilar
    Avcilar's avatar
    Erkek

Tüm Türkiye duysun: Dağıtımdaki Kuryeler masumdur.Kuryeleri çok gizli psikyatrik bir araştırma için kullandıklarını düşünüyorum.Ah işin içini bi görseniz...

Light Rock Fishing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı

hahah bulunduğum il de ups yok diye aras kargo seçtim bugün elime ulaşmasını bekliyorum.Frenc press, kahve vs. sipariş vermiştim nedense onun sağlam gelme ihtimali hiç yokmuş gibi hissediyorum :D

gelir. french press kırılmaz iyi sardılarsa tabi. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kargocu haklı

dönderende haklı

aynı durum ablamda olmuştu (Allah kimseyi ablamın eline düşürmesin) aras kargo yan çizmişti

ütünün sıfır parasını aldı hasarlı olan ütü onda kaldı onunda hasarını yaptırdı :)

banada ısıtıcı gelmişti kolisinde bişi yoktu aldım diye imzaladım kargocular tadınık açtım dedim bu kırık ver dedi geri aide edeyim almamış gibi dedi :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kargocu haklı

dönderende haklı

Tüketici haksız anlıyorum 😁

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

kargocu haklı

dönderende haklı

Tüketici haksız anlıyorum 😁

Tüketici mağdur taraf :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel müdürü Metin Kocael. Linkedin veya mail adresine durumu yazıp altına tel numaranı ekle sekreteri falan döner herhalde. Zamanında Aras Kargo şubesinde çalışanlar artistlik yapmıştı şikayet etmiştim. Çalışana arattırıp özür dilettiler. Sonrasında genel müdürlükten bir müdür arayıp çalışan sizden özür diledi mi kusura bakmayın falan demişlerdi. 

Asgari maaşla hizmet sektöründe çalışanlara karşı hep efendi davranırım bazıları itin götüne sokulmakta zevk alıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Genel müdürü Metin Kocael. Linkedin veya mail adresine durumu yazıp altına tel numaranı ekle sekreteri falan döner herhalde. Zamanında Aras Kargo şubesinde çalışanlar artistlik yapmıştı şikayet etmiştim. Çalışana arattırıp özür dilettiler. Sonrasında genel müdürlükten bir müdür arayıp çalışan sizden özür diledi mi kusura bakmayın falan demişlerdi. 

Asgari maaşla hizmet sektöründe çalışanlara karşı hep efendi davranırım bazıları itin götüne sokulmakta zevk alıyor.

hocam bu adam yurt içi kargo genel müdür diyor benim sorunum aras ile

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Haa pardon ben Yurtiçi kargo diye anlamışım. Aras kargo ise şuan o firmada tam bir curcuna var. Hisse savaşı var ve kayyum atanmış durumda 2 senedir.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/aras-kargonun-yuzde-50-sini-daha-aliyorlar-40445408

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

yurt içi kargo ile görüştüm onların çalışması nasıl diye , abi dedi kargoda ezik , darbe , delik vuruk , patlak vs olursa tutanak tutulur ama kargonun içinde bulunan ürünün hasarlı olup olmaması bizlik bi sorun değil dedi.

Onlar için sorun olmasa bile kargonun ne şekilde çıktığını ispat edebilmeniz için tutanak tutmanız gerekliydi. Bana kardeşim bi gözlük kabı göndermişti, kargoda yamulmuş, hemen bi a4 kağıdına tutanak yazıp kargocuya imzalatmıştım. Kendileri uğraşmıyor yazı çizi işleriyle.

hoca adamlar tutmuyor ne yapayım pompalı ile ofisi basıp tutanak diye etrafa ateş mi açayım 😁 aras kargoyu aradım şikaye bıraktım aldığınız gün veya 1 sonraki gün tutturabilirsiniz ya diyorum adamlar tutmuyor tutanak tamam biz bi şikayet kaydı oluşturalım dediler ve konuşma bitti

hocam tutanağı kendin yazacaksın, onu kargoyu getirene imzalatacaksın. dediğim gibi kendileri uğraşmazlar.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2780 Toplam Mesaj: 31
aras kargo pişmanlıktır