folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Hastahaneden Sökülen Klima Zararlımıdır

Hastahaneden Sökülen Klima Zararlımıdır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

riskli.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

benim bi arkadaşın arkadaşı öyle hastane cıkması klima alıp kullanmış çocuğu shrek gibi olmuş sen o klimayı acil sök pmden attığım adrese gönder :)) yanıyoruz klimasızlıktan :/

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

takipteyim.

mutasyon sürecini an an paylaşırsan süper olur.

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Radyasyondan değil de üzerinde bulunabilecek solunum yoluyla yayılan bakteriyel hastalıklardan korkun derim.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Radyasyondan değil de üzerinde bulunabilecek solunum yoluyla yayılan bakteriyel hastalıklardan korkun derim.

Evet. Iyi bibuhar dezenfeksiyonundan gecirmek lazim.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam iç mekandaki dalganın filtrelerini çamaşır suyuyla yıka sonra içinde ızgaralar mevcut elektrik devresine gelmeyecek şekilde aspirin denen fısfısı bi güzel dayayıp durulaman gerekecek. böylece ilaç kokusundan kesinlikle kurtulursun fakat. radyasyona maruz kalıp cihazda birikme yapıp güneşten enerjiyi alan ay gibi yansıtırmı sorusunun cevabını radyolojide çalışan arkadaşıma sordum cevap bekliyorum ... bu mesajdan alıntı yaparacak cevabı ekleyeceğim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

hocam iç mekandaki dalganın filtrelerini çamaşır suyuyla yıka sonra içinde ızgaralar mevcut elektrik devresine gelmeyecek şekilde aspirin denen fısfısı bi güzel dayayıp durulaman gerekecek. böylece ilaç kokusundan kesinlikle kurtulursun fakat. radyasyona maruz kalıp cihazda birikme yapıp güneşten enerjiyi alan ay gibi yansıtırmı sorusunun cevabını radyolojide çalışan arkadaşıma sordum cevap bekliyorum ... bu mesajdan alıntı yaparacak cevabı ekleyeceğim

gerekli temizliği yarın yaptırıcam hocam detaylı bir şekilde benim merakım diğer radyasyon meselesiydi fakat oda tehlike arz etmiyormuş sanırsam yinede arkadaşın cevabını duymak isterim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Birşey olmaz hocam. Klimanın maruz kaldığı radyasyon çoktan iyonize olmuştur bile. Size gelirken yolda havalanmış zaten içinde çok ufak miktarda olsa bile gitmiştir.

Koku bildiğin hastane kokusu işte klimanın filtrelerine sinmiş.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

2 yila kalmaz kanser olursunuz hocam, ama korkma 2 sene az bir sure degil. Doya doya keyfini sur yasamin. Ha 40 sene sonra olmussun ha 2 sene sonra. Oldukten sonra ne onemi var bunun.  Bu tur seyleri dert edecek kadar uzun degil amkun dongusu R E L A X.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

gerekli temizliği yarın yaptırıcam hocam detaylı bir şekilde benim merakım diğer radyasyon meselesiydi fakat oda tehlike arz etmiyormuş sanırsam yinede arkadaşın cevabını duymak isterim

hocam arkadaş hiçbirşey olmaz diyor. he eğer olduda makineyi emarın içine sokup fantazi yaptılarsa radyasyonu vardır diyor. zaten diyelim öyle yaptılar :D 

1 seferden birşey olmaz her radyasyonun bi dozu var vücutta yıllık müsade edilen oranı vs. radyasyon güvenlik yönetmeliğine bakabilirsin.

ama özetle hiçbirşey olmaz.

Toplam Hit: 5036 Toplam Mesaj: 36
klima