Hat Değiştirmek Mantıklı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek

Ben de Turkcell kullanıyordum ama fiyatı çok arttırdılar ben de TT Prime'a geçtim. 1000 DK 1000SMS 20 GB internet her ay sil süpürden min 5gb internet +tivibu 2 yıl + muud 2 yıl + her ay 3 defa ispark bedava + ara ara verdikleri indirim kuponları ile çok avantajlı oldu. Bunlara ek olarak Turkcellin verdiği fiyatın yarısına daha fazla hak almış oldum. Ödediğim fiyat da 48 TL. Evet internet hızı Turkcell'e göre daha düşük ama çekme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Türktelekomun iyi çektiği yerlerde diğer operatörler pişmanlıktır.

Edit: Tarifem de bu. Ara ara kampanya yapıp alıma açıyorlar.

https://www.turktelekomprime.com/kapatilan-teklifler/prime-efsane-20-tarifesi

Blackfire tarafından 15/Ara/21 14:41 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

biz koca şirketi bu şekilde yapmıştık zavallı vodafoneye şirket olarak girdik çıktık turkcellin yeni müşteri kampanyası için 5 günde çıkarsan cezavermiyo muydun neydi vodafonede sene 2017 tabi

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

telekom beni yeni tarifeye sokarken buga mı girdim bilmiyorum? sesimide çıkarmıyorum.

prime kat kat 1000 dk 10gb int. tarifesindeyim ocak ayından beri 4,85 tl geliyor fatura. o da küçük rakam olduğu için faturalanmıyor 3 ayda bir 12 tl fatura ödüyorum. 1 senedir böyle 2 senelik tarifeydi sanırım. ocakta dolacak 1 senesi bakalım birşeyler değişecekmi.

bugrahan45 tarafından 15/Ara/21 16:22 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

telekom beni yeni tarifeye sokarken buga mı girdim bilmiyorum? sesimide çıkarmıyorum.

prime kat kat 1000 dk 10gb int. tarifesindeyim ocak ayından beri 4,85 tl geliyor fatura. o da küçük rakam olduğu için faturalanmıyor 3 ayda bir 12 tl fatura ödüyorum. 1 senedir böyle 2 senelik tarifeydi sanırım. ocakta dolacak 1 senesi bakalım birşeyler değişecekmi.

Mobil uygulamanın tarife bölümünden hattına tanımlı indirimlere bakabilirsin. Muhtemelen sana indirim tanımlayan eleman hata yapıp bir kaç tane indirim tanımladı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    bugrahan45 bunu yazdı

Mobil uygulamanın tarife bölümünden hattına tanımlı indirimlere bakabilirsin. Muhtemelen sana indirim tanımlayan eleman hata yapıp bir kaç tane indirim tanımladı.

farkına varıpta düzeltirlerse geçmişe dönükler bana patlamaz inşallah.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    bugrahan45 bunu yazdı

farkına varıpta düzeltirlerse geçmişe dönükler bana patlamaz inşallah.

1-2 sene önce öyle bir bok yemişlerdi zaten. Donanımhaber forumda millet şikayet ediyordu. 4-5 ay boyunca aylık 4 TL eksik almışlar sonra farkına varınca önümüzdeki aylarda çıkacak diğer faturalarınıza ekleyeceğiz diye SMS atmışlardı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1090 Toplam Mesaj: 17
turkcell paket