Hat Değiştirmek Mantıklı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hocalar türkcell mevcut müşteriyi sikiyor. 4 gb interete 60 lira para istiyor. yeni gelen adama 10 gb interneti 40 liraya satıyor. Turkcell bayisine gittim ağladım adam başka firmaya git-gel yeni müşteri avantajlarından yararlan dedi. Turkcell>başka operator>Turkcell şeklinde yapmak mantıklı mı? Arada kaçan göçen saçma bir durum olur mu?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Turkcell tarafında taahhütün yoksa çok mantıklı bir hareket. Ben yeni taahhüt döneminde en düşük 100 TL tarife çıkardıkları için Vodafone geçtim 1 ay önce. 30 TL'lik tarife Turkcell'deki 100 TL'lik imkanların en az 2 katıydı. İnternet, dakika vs.

Gel gör ki, şehrin merkezinde sinyal problemi yaşamaya başladım. Şikayet üzerine merkezdeki baz istasyonunu sökmüş Vodafone. 

Sonra mecbur tekrar Turkcell geçtim. Hepsi 1 ay içerisinde oluyor. Şu anki Turkcell faturam 39 TL ve ilk teklif ettikleri 100 TL'lik tarifenin 2 katına yakın internet ve dakika verdiler.

Sonuç olarak üşenmezseniz, çok mantıklı.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Sanırım 3 ay geçtiğin operatörde durma zorunluluğun var

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

(netibol) 5g internet 44 tl oldu aveada.. niye geri dönüyorsun ki çık gel aveaya..

babam da 30 küsüre almış ayni GB.

nasıl yaptı bilmiyorum :) nereye gidiyor kimlikleri biliyorsa artik. festival dedi. tek bildigim

isterse 100 TL alsınlar asil uyuz olduğum şey 1 ay kota koyuyorlar 1 GB kullandıktan sonra diğer 3 GB boşa gidiyor. diğer aya aktarılmasını istiyorum. bütün operatorlerden ayrı ayrı nefret ediyorum

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Evde 3 tr var . 1 vodafon 

Şu anda 2 bim 1 voda 1 tr var .. En kısa sürede tr yide bimcell geçirecem 2.5kat fiyat farkı var

Benim konumlarım gereği 0 sıkıntı...

Tahütsüz denemek lazım 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

yani bende işin sonunda turkcell'e dönecem diğerleri doğru düzgün çekmiyor da işte şu geçtikten 1 hafta sonra tekrar turkcell e dönerken X operator dur kardeş sen bizde 3 ay kalmalısın falan diye kanser edip etmeyeceğini bilemedim

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

geçen yaprım aynısını tr çok pahalı tarifeler önerdi 

tt geçtim 1 hafta takıldım sonra geri turkcelle geçtim yeni müşteri paketlerinden yararlandım

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Turktelekom selfy kullanıyorum ben 3 ay 60tl ödedim 68tl oldu 20gb internet var hediye herhafta 5 gb veriyor sosyal medya sınırsız 2 sene taahhüt verdim böyle enflasyonda rahatım türktelekom bulunduğum yerde daha iyi çekiyor hattı yeni aldım bu arada memnunum 2 seneye 200tl olur kullandığım tarife

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Turkcell bayisine gittim ağladım adam başka firmaya git-gel yeni müşteri avantajlarından yararlan dedi.

Hiç bir TBT Müridinin bir yerlere ağlayıp sızlanacağını sanmıyorum, bu itirafınızı da yanlışlıkla yazdınız varsayıyorum :)

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Numara taşıyıp geri gelmek çoğu kişi tarafından angarya olarak görülüyor ve numarasını taşımıyor. Buda operatörlerin işine geliyor. Numarayı taşıdın bu sefer sim kart değiştiği için tüm bankalardaki online işlemler bloke oluyor. Tek tek blokeyi kaldırmak gerekiyor. Kimi bankada illa bankamatiğe gidip kartı takarak blokeyi kaldırmak gerekli. 

İşi gücü bırakıp bunları yapıp diğer ay tekrardan numara taşıyıp bunları tekrarlamak gereksiz vakit kaybı. 

Birde operatör bayileri faturasız numara taşımada prim alamadıkları için faturasız numara taşıma için elimizde sim kart yok,  işlem ücreti var 30-40 lira verin gibi bahaneler uyduruyor. 

mkyb tarafından 15/Ara/21 14:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Numara taşıyıp geri gelmek çoğu kişi angarya olarak görülüyor ve numarasını taşımıyor. Buda operatörlerin işine geliyor. Numarayı taşıdın bu sefer sim kart değiştiği için tüm bankalardaki online işlemler bloke oluyor. Tek tek blokeyi kaldırmak gerekiyor. Kimi bankada illa bankamatiğe gidip kartı takarak blokeyi kaldırmak gerekli. 

İşi gücü bırakıp bunları yapıp diğer ay tekrardan numara taşıyıp bunları tekrarlamak gereksiz vakit kaybı. 

+1 bu yüzden tüm internet abonelikleri ve banka üyeliklerinin olduğu hattı ön ödemeliye çevirip dev 80 gb a geçtim.

Diğer hattımda prime eksper aşmayan 10 gb olduğu için sınırsız internet var o yüzden taşıma yapmıyorum ama sınırsız olmasaydı yılda 1 kez Tcell den başka hatta oradan da Tcell e geçiş yapardım.

Toplam Hit: 1091 Toplam Mesaj: 17
turkcell paket